evi-MED

Inne Gabinety Medycyny Estetycznej w Gdyni >>

Adres:

evi-MED
ul. Bp. Dominika 8-14,
81-402 Gdynia
tel. 58 662 04 44
tel. 58 622 95 10

Godziny otwarcia:

Oferta:

Gabinet Medycyny Estetycznej

Opis:

Poliklinika evi-Med zaprasza do Poradni Dermatologii estetycznej na konsultacje oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii laserowej. Oferuje peelingi, zabieg odmładzania skóry twarzy i szyi, wypełnianie zmarszczek systemem Filderma, mezoterapię (skóry, rozstępów, cellulitu), terapię na przebarwienia preparatem Cosmelan, korekcję zmarszczek i leczenie nadpotliwości toksyną botulinową, krioterapię brodawek, skleroterapię, elektrokoagulację , biorewitalizację skóry, depilację laserową, laserowe usuwanie zmian skórnych, laserowe zamykanie naczynek, laserowe usuwanie blizn, rozstępów, zmarszczek, fotoodmładzanie.
evi-MED

Średnia ocena klientów:

5

Liczba opinii: 2

Podziel się opinią na temat tego gabinetu medycyny estetycznej

Dodaj opinię >>
5
Bardzo polecam poradnię dermatologiczną i medycyny estetycznej w Klinice evi-MED. Zdecydowałam się na wykonanie kilku zabiegów depilacji laserowej i jestem zadowolona zarówno z efektów jak i z samej z obsługi. Pani doktor M. Kowalewska jest bardzo sympatyczna, troskliwa. Plusy: profesjonalnie, cenowo przystępnie, szeroka oferta różnych zabiegów laserowych dla osób z różnymi problemami estetycznymi...
17-02-2016 15:23
5
Zdecydowałam się na wykonanie zabiegów depilacji laserowej w gabinecie medycyny estetycznej w klinice evi-MED sugerując się dobrą opinią koleżanki, która w tej przychodni miała laserowe usuwanie rumienia (trądzik rózowaty) ale przede wszystkim dlatego, że wszystkie zabiegi są wykonywane przez lekarzy dermatologów. Jestem zadowolona z jakości obsługi i z uzyskanych wyników. Bardzo dobry zespół dermatologów (dr Marta Malek, dr Ługowska Umer, dr Barańska Rybak), obsługa pacjenta na wysokim poziomie, bardzo obszerna oferta zabiegów laserowych. Polecam gabinet dermatologiczny evi-MED.
17-04-2015 14:08

Po szczegóły dotyczące cennika, skontaktuj się z evi-MED.

Współrzędne geograficzne evi-MED:

N: 54° 30' 18'' E: 18° 32' 13''
GPS N: 54° 30.312' E: 18° 32.22'
Jesteś właścicielem tego gabinetu medycyny estetycznej? Aktualizuj dane firmy >>