Yeshe - Klinika Dermatologii Estetycznej

Inne Gabinety Medycyny Estetycznej w Warszawie >>

Adres:

Yeshe - Klinika Dermatologii Estetycznej
ul. Skolimowska 3/2,
00-795 Warszawa
tel. 22 412 53 86
kom. 516 959 714

Godziny otwarcia:

Pn: 10:00 - 21:00

Wt: 10:00 - 21:00

Śr: 10:00 - 21:00

Czw: 10:00 - 21:00

Pt: 10:00 - 21:00Oferta:

Gabinet Medycyny Estetycznej, Salon Masażu

O nas:

YESHE założona została przez Katarzynę Kwarecką - Zając. Dzięki temu stolica zyskała wyjątkowe miejsce, gdzie nowoczesna technologia pracuje na rzecz piękna.
Katarzyna Kwarecka - Zając to międzynarodowej klasy specjalistka medycyny estetycznej i anti-aging. Jako ekspert bierze udział w wielu kongresach na całym świecie, współpracuje z firmami farmaceutycznymi przy opracowywaniu dermokosmetyków, jest członkiem stowarzyszeń lekarskich w Polsce i USA. Regularnie prowadzi szkolenia praktyczne dla lekarzy, odsłaniając przed nimi tajemnice mezoterapii. Od lat prowadzi też prywatną praktykę lekarską.
Wiedza i doświadczenie założycielki Kliniki YESHE gwarantują, że wszelkie zabiegi  przeprowadzane są w sposób fachowy i zgodny z najnowszymi odkryciami naukowymi, a co za tym idzie - bezpiecznie. Bez obaw można oddać się w jej ręce i wybrać coś dla siebie z bogatej oferty Kliniki.
A jest w czym wybierać. Specjalistycznym zabiegom można poddać twarz, ciało, a nawet włosy. Skóra zyskuje nowy blask, zmarszczki znikają, ciało nabiera jędrności, a włosy witalności. Przemęczenie likwiduje relaksujący masaż. W YESHE można znaleźć zarówno metody znane od  stuleci (hirudoterpia, czyli leczenie przy użyciu pijawek), jak i te opracowane dopiero w XXI wieku (np. Zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego).
Wizyta w YESHE to coś więcej niż tylko zabieg. Pomieszczenia kliniki przypominają bardziej kameralną galerię sztuki niż gabinet lekarski - ściany zdobią obrazy autorstwa właścicielki (malowanie to jej pasja). Całości dopełniają wygodne fotele i płonący w kominku ogień.
Dr Katarzyna Kwarecka - Zając wie, że każda kobieta jest wyjątkowa. I od lat pomaga tę wyjątkowość odkrywać. YESHE stworzyła jako miejsce, gdzie łączy swoje pasje – medycyna estetyczna, szkolenie lekarzy, malarstwo. Ta inspirująca atmosfera udziela się klientkom kliniki. Wychodzą zadowolone, piękniejsze i z nowymi pomysłami.
Yeshe - Klinika Dermatologii Estetycznej

Średnia ocena klientów:

4.5

Liczba opinii: 2

Podziel się opinią na temat tego gabinetu medycyny estetycznej

Dodaj opinię >>
4
Gabinet dr Katarzyny Kwareckiej Yeshe jest miejscem magicznym, oprócz pięknego wyglądu, wychodzimy z niego w pełni zrelaksowane i uświadomione. Pani doktor jest wyjądkowym specjalistą w swojej dziedzinie ale przede wszystkim wyjątkową osobą, dyskretną i bardzo cierpliwą. Polecam!!!!
06-03-2012 15:49
5
Idealne miejsce na relaks i wsparcie estetyczne.....Polecam goraco:))
19-04-2011 13:20

Po szczegóły dotyczące cennika, skontaktuj się z Yeshe - Klinika Dermatologii Estetycznej.

Współrzędne geograficzne Yeshe - Klinika Dermatologii Estetycznej:

N: 52° 12' 41'' E: 21° 1' 19''
GPS N: 52° 12.696' E: 21° 1.32'
Jesteś właścicielem tego gabinetu medycyny estetycznej? Aktualizuj dane firmy >>