NZOZ Euroklinika

Inne Kliniki Chirurgii Plastycznej w Katowicach >>

Adres:

NZOZ Euroklinika
ul. Stolarska 17,
Ligota,
40-767 Katowice
tel. 32 252 40 40
tel. 32 252 40 20

Godziny otwarcia:

Oferta:

Gabinet Medycyny Estetycznej, Klinika Chirurgii Plastycznej

Opis:

Klinika Chirurgii Plastycznej NZOZ Euroklinika wykonuje szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej stosując najnowsze osiągnięcia techniki medycznej. Oferuje wygładzanie zmarszczek Botoxem, bezoperacyjny lifting twarzy Exoderm lifting, powiększenie ust i wygładzenie zmarszczek Aquamid, likwidację cellulitu mezoterapią bezigłową, peeling medyczny techniką chemoabrazji, likwidację zmarszczek mezoterapią NNMTM, peelingi lekarskie i Weekend Peel. Proponuje pomniejszanie i powiększanie piersi, odsysanie tkanki tłuszczowej, operację kosmetyczną nosa, plastykę powiek, plastykę brzucha, podnoszenie piersi, kosmetyczną chirurgię twarzy, korekcję odstających małżowin usznych.
NZOZ Euroklinika

Średnia ocena klientów:

5

Liczba opinii: 3

Podziel się opinią na temat tej kliniki chirurgii plastycznej

Dodaj opinię >>
5
Najlepsza klinika na Śląsku, a być może nawet w całej Polsce
14-10-2011 14:06
5
Jerzy Wilgus jest jednym z najbardziej znanych i cenionych chirurgów plastycznych w Polsce. Pracuje w swoim zawodzie od kilkudziesięciu lat i w tym czasie przeprowadził tysiące udanych operacji plastycznych. Aby wypracować sobie szacunek i renomę trzeba całe życie uczyć się, konsultować, brać udział w zagranicznych operacjach, śledzić najnowsze trendy w chirurgi plastycznej, spotykać z wieloma sławami medycyny - profesorami, docentami, przeprowadzać szkolenia i prowadzić wykłady. Nie ukrywam, że znam osobiście doktora Jerzego Wilgusa i cenię go za to co osiągnął w życiu. Rozwaga, mądrość, odpowiedzilność zawodowa oraz wskazania medyczne powinny decydować przede wszystkim o tym jak ocenia się danego lekarza. Polecam EUROKLINIKĘ i doktora Jerzego Wilgusa.
27-09-2011 08:38
5
Ja robiłam niedawno liposukcję laserem w EUROKLINICE i jestem bardzo zadowolona z efektu. To mój drugi zabieg, wczesniej robiłam zwyką metodą ale laser jet o niebo lepszy! Szybszy efekt. Ocena kliniki: Bardzo dobra +
25-03-2011 09:19

Po szczegóły dotyczące cennika, skontaktuj się z NZOZ Euroklinika.

Współrzędne geograficzne NZOZ Euroklinika:

N: 50° 13' 37'' E: 18° 57' 12''
GPS N: 50° 13.626' E: 18° 57.216'
Jesteś właścicielem tej kliniki chirurgii plastycznej? Aktualizuj dane firmy >>