Poradnia Dietetyki Klinicznej Jasminum i Gabinet Hydrokolonoterapii

Inne Poradnie Dietetyczne w Krakowie >>

Adres:

Poradnia Dietetyki Klinicznej Jasminum i Gabinet Hydrokolonoterapii
ul. Westerplatte 3/1,
31-033 Kraków
kom. 695128848

Godziny otwarcia:

Pn: 09:00 - 18:00

Wt: 09:00 - 18:00

Śr: 09:00 - 18:00

Czw: 09:00 - 18:00

Pt: 09:00 - 18:00

Sb: 10:00 - 16:00


Oferta:

Poradnia Dietetyczna

O nas:

Zapraszamy do korzystania z naszej bogatej oferty, w skład której wchodzą:

- zabieg hydrokolonoterapii

Dzięki zabiegowi głębokiego oczyszczenia jelita grubego, usuniemy gromadzące się przez długi okres czasu złogi kału, toksyny, a także pasożyty i grzyby. Dzięki hydrokolonoterapii poprawimy wchłanianie minerałów i substancji odżywczych, usprawnimy pracę jelit, złagodzimy wzdęcia i zapobiegniemy zaparciom. Widocznym efektem zabiegu jest zmniejszenie otyłości brzusznej!!!

- mikroskopowa analiza żywej kropli krwi

Dzięki mikroskopowej analizie żywej kropli krwi w jasnym polu widzenia dowiesz się co dzieje się w Twoim organizmie! Badanie to służy do oceny homeostazy organizmu oraz jego zdolności adaptacyjnych do zmieniających się warunków środowiska. Analiza żywej kropli wykrywa m.in. zakwaszenie organizmu, obecność pasożytów, grzybów, blaszek cholesterolu, metali ciężkich a także nietolerancję pokarmową i inne nieprawidłowości.

- doradztwo dietetyka

Pomoc dietetyka nie ogranicza się do planowania diet mających na celu zmniejszenie wagi ciała. Opieka dietetyka polega również na analizie składu ciała, diagnozie stopnia odżywienia organizmu, oraz weryfikacji nawyków żywieniowych. Poza standardowymi dietami odchudzającymi i oczyszczającymi, dietetyk oferuje indywidualne jadłospisy w poszczególnych jednostkach chorobowych. Do każdej z kuracji indywidualnie dobierane są wyłącznie naturalne suplementy!

- pierwiastkowa analiza włosa

Badanie to traktowane jest jako uzupełnienie informacji o stanie odżywienia pacjenta. Włos badany laboratoryjnie może dostarczyć licznych informacji na temat obecności w organizmie pacjenta poszczególnych pierwiastków śladowych niezbędnych do utrzymania dobrego stanu zdrowia. Są one wyraźniej widoczne we włosach niż we krwi. Badanie wykonywane jest w oparciu o pobrane (wycięte) od pacjenta próbki włosów i nie powoduje ubytków w wyglądzie fryzury.

- testy na nietolerancję pokarmową

Nietolerancja pokarmowa jest niewłaściwą reakcją organizmu na składniki spożywanych pokarmów, co może objawiać się na różne sposoby np. ostrymi bólami głowy, migrenami, zespołem jelita drażliwego, problemami skórnymi czy dolegliwościami ze strony układu pokarmowego. Symptomy nietolerancji pokarmowej mogą wystąpić po kilku godzinach a nawet dniach od spożycia danego pokarmu, co czyni je trudnymi do zidentyfikowania. Nietolerancja pokarmowa nie stanowi zagrożenia dla życia, ale może powodować objawy chorobowe takie jak reumatyzm, astma, chroniczne zmęczenie, nadwaga, łuszczyca, częste infekcje. W Poradni Dietetyki Klinicznej "Jasminum" proponujemy Państwu wykonanie testu na nietolerancję pokarmową Food Detective, który bada 59 produktów spożywczych w ciągu jedynie 40 minut oraz pozwala w sposób prosty, bezpieczny i wiarygodny wykryć pokarmy, które być może są źle tolerowane.
Poradnia Dietetyki Klinicznej Jasminum i Gabinet Hydrokolonoterapii

Średnia ocena klientów:

1

Liczba opinii: 1

Podziel się opinią na temat tej poradni dietetycznej

Dodaj opinię >>
1
Nie polecam. Pani Magda owszem przygotowuje dietę, bierze kasę i później nie odpowiada na żadne próby kontaktu, ani telefon ani mail.....
W odchudzaniu chyba chodzi o to, aby mieć stały klontakt z dietetykiem i weryfikować postępy..... Pani Magda najwidoczneij chce tylko zgarnąć kase na wstępie.

16-01-2012 13:11

Po szczegóły dotyczące cennika, skontaktuj się z Poradnia Dietetyki Klinicznej Jasminum i Gabinet Hydrokolonoterapii.

Współrzędne geograficzne Poradnia Dietetyki Klinicznej Jasminum i Gabinet Hydrokolonoterapii:

N: 50° 3' 49'' E: 19° 56' 42''
GPS N: 50° 3.828' E: 19° 56.712'
Jesteś właścicielem tej poradni dietetycznej? Aktualizuj dane firmy >>