ARKADIA Klinika Dietetyki

Inne Poradnie Dietetyczne w Rzeszowie >>

Adres:

ARKADIA Klinika Dietetyki
ul. Legionów 5/2,
35-111 Rzeszów
tel. 17 853 30 60
kom. 505 099 446

Godziny otwarcia:

Oferta:

Poradnia Dietetyczna

Opis:

Klinika Dietetyki, Rehabilitacji i Diagnostyki Laboratoryjnej Arkadia proponuje powrót do zdrowia i właściwej wagi przez oczyszczanie organizmu, odkwaszanie, usuwanie toksyn i metali ciężkich, odrobaczanie, odgrzybianie oraz indywidualny dobór diety, suplementacji i wzmocnienie naturalnej odporności. Oferuje analizę żywej kropli krwi, analizę pierwiastkową włosów, test na nietolerancję pokarmową, naturalne suplementy diety, doradztwo dietetyczne, konsultacje lekarskie, zabiegi oczyszczania organizmu Body Detox, domowy system oczyszczania wody pitnej, kurację i profilaktykę ANTY-krzem, zabiegi prądami selektywnymi, zabiegi naświetlania lampą Bioptron.
ARKADIA Klinika Dietetyki

Średnia ocena klientów:

3

Liczba opinii: 2

Podziel się opinią na temat tej poradni dietetycznej

Dodaj opinię >>
5
To dokładnie przeciwne wrażenie niż moje. Byłem 3 razy, pozbyłem się pasożytów, oczyściłem jelita. Dostałem bardzo proste instrukcje na temat co i kiedy jeść.
Moje zdrowie teraz jest na 4 z plusem, a zanosiło się na cukrzycę i alergię.
Dawno nie spotkałem się z taką wiedzą i tak prostym przekazem. Naprawdę jestem bardzo wdzięczny.
Osobom które chcą być zdrowe gorąco polecam! Lepsze deko profilaktyki niż kilogram leczenia.

09-04-2013 16:08
1
zrobilam analize włosów dla dziecka (4 latka)w kilnice arkadia w rzeszowie. powiem krótko:NACIAGACZKA. pani która jest chyba właścicielem i jednocześnie jedyną osobą która w zacnej klinice pracuje jest zwykła naciagaczka. pięknie opowiada, udziela rad mówi jak mam odzywiać dziecko mówi ze jestem idiotką szczepiac dizecko tradycyjnie. zrobiła analize kropli kwi. dałam koleżance która pracuje w krakowie w instytucie który zajmuje sie takimi rzeczami. jak zobaczyła interpretacje kropli kri to trzymałą sie za głwe. baba z kilniki nastraszyła mnie zaproponowałą 10 suplementów diety z firmy AMWAY które uleczą moje dziecko. z analizy włosów nic nei wynika. jest to jakas społka która też proponuje na uleczenie dolegliwosci produkty AMWAY. żałuje ze ukułam dziecko i załuje ze takie miejsce jeszcze funkcjonuje i naciąga ludzi. nie polecam
20-01-2013 09:27

Po szczegóły dotyczące cennika, skontaktuj się z ARKADIA Klinika Dietetyki.

Współrzędne geograficzne ARKADIA Klinika Dietetyki:

N: 50° 2' 27'' E: 21° 59' 21''
GPS N: 50° 2.466' E: 21° 59.364'
Jesteś właścicielem tej poradni dietetycznej? Aktualizuj dane firmy >>