„Jeśli nie ma Cię w Google, to nie istniejesz…”


Tak jak w wielu innych dziedzinach, także w przypadku branży zdrowia i urody, internet stał się ważnym narzędziem, ułatwiającym codzienne życie. Konsumenci aktywnie poszukują informacji w internecie. Daj się im znaleźć - to Twoi potencjalni klienci!


Szacuje się, że w Polsce jest już ponad 17 milionów użytkowników internetu. Obecność w sieci niesie ze sobą ogromne korzyści i potencjał, którego nie powinien lekceważyć żaden przedsiębiorca. Stwarza to nowe wymagania wobec branży, właścicieli mniejszych i większych placówek usługowych, którym nie zawsze potrafią sami sprostać, a nie stać ich na bardzo kosztowne usługi wyspecjalizowanych agencji.


Właśnie dla nich, specjaliści portalu DbajoSiebie.com przygotowują poradnik, zawierający informacje o tym, jak samemu stworzyć i dbać o profesjonalny wizerunek swojej firmy w internecie. Porusza on m.in. takie tematy, jak: firmowe strony internetowe, pozycje w wyszukiwarce Google, katalogi i fora branżowe, obecność w mediach społecznościowych i wiele innych.


Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie optymalizacji i pozycjonowania stron oraz marketingu internetowego firm sektora zdrowia i urody, zdobywane w kraju i zagranicą. Poradnik stanowić będzie przystępne kompendium wiedzy, praktycznych wskazówek oraz sprawdzonych sposobów na zaistnienie w sieci i precyzyjne dotarcie do potencjalnych klientów.


Jeśli jesteś zainteresowany poradnikiem, napisz do nas na adres seo@dbajosiebie.com.Jeżeli posiadasz firmową stronę internetową, ale nie spełnia ona swojego zadania w postaci zdobywania nowych zainteresowanych klientów - napisz do nas. Nasi specjaliści przeprowadzą audyt Twojej strony pod względem wizerunku, optymalizacji i pozycjonowania w wyszukiwarkach. Zaproponują proste zmiany oraz działania, które poprawią skuteczność i pozycje Twojej strony w wyszukiwarkach.


Dobra strona to Twoja wizytówka dla milionów internautów, ale nawet najpiękniejsza nie przyniesie firmie żadnych korzyści, jeśli nie będzie można jej łatwo odnaleźć w Google. Zaufaj profesjonalistom, którzy mają doświadczenie w pozycjonowaniu stron i doskonale znają specyfikę klientów w branży zdrowia i urody - ich oczekiwania i preferencje co do stron internetowych poszukiwanych przez nich salonów, gabinetów czy klinik.


Jeśli jesteś zainteresowany usługą audytu i rekomendacji dla firmowej strony internetowej, napisz do nas na adres seo@dbajosiebie.com.