Open Dance Studio Szkoła Tańca i Klub Fitness

Inne Szkoły Tańca w Łodzi >>

Adres:

Open Dance Studio Szkoła Tańca i Klub Fitness
ul. Rewolucji 1905 roku nr 44,
90-213 Łódź
kom. 501028728

Godziny otwarcia:

Pn: 14:00 - 22:00

Wt: 14:00 - 22:00

Śr: 14:00 - 22:00

Czw: 14:00 - 22:00

Pt: 14:00 - 22:00

Sb: 10:00 - 20:00


Oferta:

Szkoła Tańca, Klub Fitness

O nas:

Pasją każdego naszego instruktora jest taniec oraz wyrażanie emocji, które łączą harmonię ruchu z fizyczną sprawnością. W ten sposób pragniemy zarażać miłością do tańca oraz pokazywać jego zalety. Instruktorzy Szkoły Tańca i Klubu Fitness Open Dance Studio posiadają wieloletnie doświadczenie oraz umiejętności, które zresztą stale podnoszą.

Nasza Szkoła Tańca i Klub Fitness posiada bardzo bogatą ofertę, skierowaną do wszystkich kursantów mieszkających lub przebywających w mieście Łódź oraz jej okolicach. Położenie Open Dance Studio znajduje się w centrum miasta, w bardzo dogodnej lokalizacji. Nasza oferta nie skupia się tylko na jednej grupie wiekowej. Prowadzimy kursy tańca dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Ponadto prowadzimy kursy Tańca Towarzyskiego, Hip Hopu, Dancehall, Reggaeton, Fitness oraz inne zajęcia sportowe i taneczne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kursantów staramy się stale dostosowywać naszą ofertę do potrzeb uczestników zajęć. Kursy tańca dla dzieci prowadzone są w formie zabawy, przez co mają one szansę poznać podstawowe techniki oraz kroki bawiąc się jednocześnie i miło spędzając wolny czas.

W naszej Szkole Tańca i Klubie Fitness Open Dance Studio prowadzimy również zajęcia indywidualne oraz przygotowujące do Pierwszego Tańca. Ponadto oferujemy także zajęcia Fitness oraz Dance Aerobic, a także organizujemy takie imprezy okolicznościowe jak np., Wieczory Panieńskie.

Poświadczamy, że od Tańca, dosłownie każdego, można się uzależnić!
Open Dance Studio Szkoła Tańca i Klub Fitness

Średnia ocena klientów:

5

Liczba opinii: 1

Podziel się opinią na temat tej szkoły tańca

Dodaj opinię >>
5
Polecam serdecznie! Przytulne miejsce z kącikiem dla dzieci. Prowadzą również równoległe zajęcia dla rodziców i dzieciaków, a to rzadkość! :)
07-12-2013 11:26
Nabór na kursy tańca dla dzieci w Open Dance Studio!
2013-12-07 11:23:41
Zajęcia taneczne dla dzieci są doskonałą formą aktywności ruchowej. Taniec pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, poprawia kondycję fizyczną, koordynację wzrokowo ruchową oraz giętkość ciała, a także postawę dziecka, a dodatkowo rozwija pamięć motoryczną uczestnika zajęć.

Taniec staję się pozytywnym naywkiem, który często zostaje również kontynuowany w życiu dorosłym.

więcej na: opendancestudio.pl

Balet dla dorosłych Łódź z Pierwszą Solistką Teatru Wielkiego w Łodzi Valentyna Batrak!
2013-12-07 11:21:09
Delikatność, subtelność, a jednocześnie niespotykana moc? To oczywiście Balet.

Historia Baletu to zaledwie fragment całej historii tańca, ale z pewnością jest jedną z najważniejszych technik tanecznych, która jest potrzebna każdemu tancerzowi i nie tylko.

Zajęcia Baletu dla dorosłych prowadzi I Solistka Teatru Wielkiego w Łodzi, Valentyna Batrak!

Kochani tego nie wolno żadnemu tancerzowi przegapić

Kupując karnet na zajęcia Fitness - RABAT -10% na usługi Dietetyczne
2013-12-07 11:19:21
Ćwiczenia, bieganie czy Fitness to tylko połowa sukcesu do uzyskania pięknej sylwetki. Teraz przy zakupie dowolnego karnetu na zajęcia Fitness otrzymają Państwo od Centrum Dietetyki AnMa, -10% RABATU na usługi dietetyczne!Zdrowe odżywianie oraz wysiłek fizyczny pozwoli Państwu na osiągnięcie najlepszych wyników w walce o piękną figurę i zdrowie :)

Po szczegóły dotyczące cennika, skontaktuj się z Open Dance Studio Szkoła Tańca i Klub Fitness.

Współrzędne geograficzne Open Dance Studio Szkoła Tańca i Klub Fitness:

N: 51° 46' 32'' E: 19° 27' 54''
GPS N: 51° 46.542' E: 19° 27.9'
Jesteś właścicielem tej szkoły tańca? Zaloguj się >>