Art Dance Complex

Inne Szkoły Tańca w Warszawie >>

Adres:

Art Dance Complex
ul. Przasnyska 6b,
(budynek Domu Słowa Polskiego),
01-756 Warszawa
kom. 790 292 467

Godziny otwarcia:

Oferta:

Szkoła Tańca

O nas:

Art Dance Complex to miejsce tworzone dla tancerzy. Miejsce, w którym taniec jest najwyższą wartością.

Studio tańca powstało w 2011 roku, z inicjatywy Michała Paczuskiego, wybitnego tancerza i choreografa. Kształci głównie w takich technikach jak: jazz oraz modern. Nie brakuje jednak zajęć street dance, hip hop, new age i house, prowadzonych na równie wysokim poziomie. Studio oferuje również lekcje dla dzieci już od 3 roku życia, które mają do wyboru tradycyjne grupy taneczne (zajęcia 2 razy w tygodniu po 1 godzinie) lub „Akademię Pasji”, w której każdego dnia poprzez zabawę uczą się tańca, rytmiki, języków, rysunku a także liczenia, pisania i czytania. Podczas nauki najmłodszych prowadzone są zajęcia dla rodziców. O swoje zdrowie mogą zadbać również seniorzy, dla których studio przygotowało takie zajęcia jak pilates czy zdrowy kręgosłup.

Szkoła daje możliwość udziału w lekcjach otwartych jak również pracy w zespołach. Te ostatnie mają na swoim koncie liczne sukcesy. Dzięki pasji oraz ciężkiej pracy, tancerze Art Dance Complex zajmują najwyższe miejsce na zawodach rangi krajowej, oraz reprezentują Polskę na Mistrzostwach Świata. Kadra instruktorów to znakomici tancerze i choreografowie, wśród których znajdziemy uczestników i finalistów programów rozrywkowych takich jak: You Can Dance Po Prostu Tańcz czy Got To Dance Tylko Taniec, absolwentów szkół baletowych oraz wyższych akademii o kierunkach taneczno-choreograficznych.

Od chwili powstania studio nieustannie się rozwija. Jednak cały czas taniec, współpraca i przyjaźń tworzą niezwykłą atmosferę tego miejsca.
Art Dance Complex

Średnia ocena klientów:

3

Liczba opinii: 2

Podziel się opinią na temat tej szkoły tańca

Dodaj opinię >>
5
według mnie jest to szkoła z najwyższym poziomem nauczania w Warszawie. Byłam wcześniej w innym zespole i uważam, że Art Dance jest miejscem w którym do każdego podchodzi się indywidualnie.
13-09-2014 23:28
1
jedno wielkie oszustwo ta śmieszna szkoła tańca. Szkoda pieniędzy na takie podejście do ludzi. Byleby zarobić, a ludzi to mają w głębokim poważaniu.
29-01-2012 10:59
Warsztaty z Kayla Leigh
2014-08-20 00:34:26
Zapraszamy na warsztaty taneczne, które poprowadzi KAYLA LEIGH (Bingham) - nieziemska tancerka i świetna choreograf z Los Angeles, USA. Kayla reprezentuje bardzo wysoki poziom taneczny i taki również przekazywać będzie uczestnikom warsztatów. Warsztaty stanowią wielkie otwarcie nowej siedziby Art Dance Complex, więc nie może zabraknąć nikogo z Was !!!

Po szczegóły dotyczące cennika, skontaktuj się z Art Dance Complex.

Współrzędne geograficzne Art Dance Complex:

N: 52° 15' 39'' E: 20° 58' 9''
GPS N: 52° 15.654' E: 20° 58.158'
Jesteś właścicielem tej szkoły tańca? Zaloguj się >>