PRONATURES sklep firmowy importera miodu Manuka UMF

Inne Sklepy ze Zdrową Żywnością w Krakowie >>

Adres:

PRONATURES sklep firmowy importera miodu Manuka UMF
ul. Rydla 7,
30-122 Kraków
tel. +48 604 141 142

www.pronatures.pl

Godziny otwarcia:

Pn: 09:00 - 18:00

Wt: 09:00 - 18:00

Śr: 09:00 - 18:00

Czw: 09:00 - 18:00

Pt: 09:00 - 18:00

Sb: 09:00 - 14:00


Oferta:

Sklep ze Zdrową Żywnością

O nas:

Firma PRONATURES powstała z pasji do zdrowego odżywiania i medycyny naturalnej. Naszym celem jest by, szanując codzienny rytm życia naszych klientów, w naturalny sposób pomóc im odnaleźć siłę i zdrowie ukryte w naturze. Dlatego też przykładamy wielką wagę podczas doboru produktów dostępnych w naszym sklepiku oraz ich producentów. Proponujemy naszym klientom tylko te produkty które dzięki swoim właściwościom, faktycznie warte są zainteresowania.
Naszą główną specjalnością jest znany i doceniany na całym świecie nowozelandzki miód Manuka UMF. Miód Manuka powstaje z nektaru kwiatów krzewu herbacianego Manuka ( Leptospermum scoparium ) i stąd właśnie pochodzi jego nazwa.
Miód Manuka UMF po wyprodukowaniu przez pszczoły, a przed zapakowaniem, jest badany pod kątem właściwości antybakteryjnych i odpowiednio oznaczany : +5, +10, +15, +20, +22. Im wyższa wartość oznaczenia tym większa siła antybakteryjna miodu. W zależności od potrzeb naszego organizmu, można stosować miód najmocniejszy ( +20, +22 ) lub miód o mniejszej sile antybakteryjnej ( +5, +10 ) – ale dłużej – np. w celu poprawy stanu układu immunologicznego lub dla wzmocnienia organizmu w okresie rekonwalescencji.
Jednak 80% naszych klientów którzy kupują nowozelandzki miód Manuka UMF to osoby cierpiące na choroby układu pokarmowego ( Helicobacter Pylori, wrzody żołądka, zgaga, refluks, IBS – zespół jelita wrażliwego ). Doceniają oni miód Manuka UMF właśnie dzięki stwierdzonym podczas badań laboratoryjnych właściwościom antybakteryjnym tego specyfiku.
Miód Manuka jest w 100% miodem naturalnym.
Firma PRONATURES jest przedstawicielem producenta NZ Health Naturally z Nowej Zelandii. Mamy więc pewność że oferowany przez nas miód jest produktem najwyższej, możliwej do osiągnięcia przez naturę jakości.
W naszym sklepiku możesz znaleźć wiele innych, potrzebnych Twojemu organizmowi produktów naturalnych takich jak zioła, suplementy, zdrową żywność. Na szczególne wyróżnienie zasługują : czystek – Cistus Incanus, szczeć pospolita – Dipsacus Silvester, – produkty które posiadają szczególne właściwości oczyszczające organizm, stosowane również przez osoby chore na boreliozę. Osoby cierpiące na schorzenia stawów doceniają liofilizowany proszek z małży zielonej nowozelandzkiej. W celu wyeliminowania pasożytów z organizmu warto zastosować proszek z czarnego orzecha. Szczególnie na wiosnę dużą popularnością cieszą się kosmetyki naturalne z Maroka ( olejek arganowy ), Rosji, Nowej Zelandii – ale także z Uzdrowiska Rabka Zdrój.
Przyjdź do nas i zasięgnij porady na temat zdrowego odżywiania, ograniczania cukru w diecie, stosowania produktów bezglutenowych, lub zwyczajnie wybierz sok owocowy dla dzieci który naprawdę tłoczony jest z owoców.
STAŁYM KLIENTOM OFERUJEMY KARTY STAŁEGO KLIENTA !

Średnia ocena klientów:

5

Liczba opinii: 2

Podziel się opinią na temat tego sklepu ze zdrową żywnością

Dodaj opinię >>
5
Ten miód to jest jakiś kosmos, drogi - ale działanie ma kosmiczne.
Z moimi dolegliwosciami walczyłem już wiele miesięcy aż do teraz.
Polecam !

24-06-2014 13:18
5
Ciekawy i szeroki asortyment zdrowej żywności, ziół, kosmetyków oraz suplementów. Obsługa miła i profesjonalna. Polecam każdemu!
16-05-2014 09:40

Po szczegóły dotyczące cennika, skontaktuj się z PRONATURES sklep firmowy importera miodu Manuka UMF.

Współrzędne geograficzne PRONATURES sklep firmowy importera miodu Manuka UMF:

N: 50° 4' 31'' E: 19° 54' 3''
GPS N: 50° 4.53' E: 19° 54.054'

Galeria zdjęć PRONATURES sklep firmowy importera miodu Manuka UMF.

Jesteś właścicielem tego sklepu ze zdrową żywnością? Zaloguj się >>