Kiedy Podcinać Włosy Fazy Księżyca?

Kiedy Podcinać Włosy Fazy Księżyca
Kalendarz księżycowy a znaki zodiaku – Okrążając ziemię, księżyc co drugi dzień mija kolejne gwiazdozbiory. Niektórzy wierzą, że nie pozostaje to obojętne na kondycję psychofizyczną ludzi i zwierząt. Niezależnie od tego czy podzielasz ten pogląd, warto sprawdzić czy Twój plan pielęgnacyjny uwzględnia ruch księżyca.

 • Cięcie włosów w zgodzie z fazami księżyca Wzmożony wzrost włosów : Przybywający księżyc sprzyja wzrostowi włosów po cięciu.
 • Dlatego warto strzyc włosy pomiędzy pełnią a nowiem – wtedy będą rosły szybciej.
 • Słabszy wzrost włosów : Jeżeli nosisz krótkie włosy, chcesz by jak najwolniej odrastały, planuj strzyżenie na okres pomiędzy nowiem a pełnią.

W ten sposób dłużej zachowasz kształt fryzury. Wpływ znaków zodiaku : Włosy delikatne wzmacniają się po cięciu, gdy księżyc znajduje się w konstelacji z Lwem i Wagą. Lew dba o siłę włosów, a Waga sprzyja stylizacji. Pielęgnacja w zgodzie z kalendarzem księżycowym Księżyc przybywający symbolizuje odnowienie.

 1. Ta faza sprzyja regeneracji i odnowie włosów.
 2. Produkty pielęgnacyjne sprawdzą się szczególnie dobrze właśnie w tym okresie.
 3. Wpływ znaków zodiaku : Myciu włosów sprzyja Wodnik, natomiast ich odżywianiu Ryby i Strzelec.
 4. Koloryzacja w zgodzie z fazami księżyca Ciało, skóra i włosy wyglądają najpiękniej w nowiu.

Wtedy też najlepszy skutek odnoszą zabiegi takie jak koloryzacja. Wpływ znaków zodiaku : Kolor włosów utrzymuje się długo, gdy księżyc znajduje się w konstelacji między Wagą i Strzelcem. Kolor będzie miał jaśniejszy odcień, gdy nałożymy go w czasie, w którym księżyc będzie w konstelacji z Panną, Strzelcem i Baranem.

W jakiej fazie księżyca najlepiej obcinać włosy?

Obcinanie włosów a fazy księżyca – W jakiej fazie księżyca obcinać włosy? Według astrologii najlepszy czas na przycięcie włosów w celu przyspieszenia ich porostu przypada na nów. Moc ekspansji księżyca jest najsilniejsza, gdy ten rośnie aż do osiągnięcia pełni. Wtedy mamy same dobre dni na obcinanie włosów. W tradycji ludowej strzyżenie owiec zalecano na nów i kilka dni tuż po nim. Według obserwacji przodków energia zjawiska sprawiała, że wełna odrastała szybciej. Ta sama zasada odnosi się do włosów. Kiedy obcinać włosy – w pełnię czy nów? Podcinanie włosów w pełnię Księżyca niestety spowalnia porost, co z drugiej strony może być korzystne dla osób chcących nacieszyć się krótką fryzurą. Z kolei strzyżenie po fazie pełni wzmacnia cebulki włosowe. To dobra informacja dla tych z nas, które zmagają się z nadmiernym wypadaniem włosów. Kiedy ścinać włosy, żeby szybciej rosły , a efekty były widoczne po tygodniu? Warto zwrócić uwagę na znak zodiaku, w którym zachodzi nów. Wpływ księżyca na włosy jest najsilniejszy w nowiu w Byku, Pannie czy Koziorożcu. Astrolodzy są zgodni co do tego, że w tych fazach włosy rosną znacznie szybciej. Natomiast jeśli chce się wzmocnić i zagęścić fryzurę, należy obciąć włosy podczas pełni w Lwie . Woda księżycowa – zrób ją podczas kolejnej pełni >>

Kiedy sciac włosy pełnią?

Ścinaj włosy w odpowiedniej kwadrze Księżyca – Jeżeli pragniemy, by włosy szybciej nam odrastały, lepiej jest ścinać je w okresie przybywania Księżyca od nowiu do pełni. Najlepiej w pierwszej kwadrze, w drugiej kolejności w kwadrze przed pełnią. Wolniejszy odrost zaobserwujemy, gdy będziemy ścinać włosy przy ubywającym Księżycu, od pełni do nowiu, im bliżej nowiu tym zmniejszenie większe.

Kiedy nie wolno obcinać włosów?

Nie istnieje idealna pora, ani moment na obcięcie włosów. ‘Radzę kobietom, aby obcinały włosy przed letnimi wakacjami, by nie uwrażliwić ich jeszcze bardziej na morze, słońce, piasek. Niemniej jednak, jest to kwestia estetyki. Nie ma takiego okresu, w którym włosy szybciej rosną’.

W jakiej fazie księżyca najlepiej farbować włosy?

Nów Księżyca jest idealnym momentem na farbowanie włosów – wtedy nawet szalone kolory dobrze wyjdą. To także dobry czas na zakręcanie loków i robienie warkoczyków. Już dzień po nowiu, gdy Księżyc jest wzrastający, zaczyna się czas regeneracji włosów.

Kiedy iść do fryzjera?

Kiedy czas na wizytę u fryzjera? – Początkowo włoski dziecka są cienkie i delikatnie niczym pierwsze pióra kurczaka, więc bez problemu można je delikatnie podciąć samemu w domu. Potem włosy gęstnieją i pozostają dwa wyjścia – zapuścić je lub obciąć. Wybierając opcję zapuszczenia, trzeba liczyć się jednak z koniecznością ich podcinania, co jakiś czas.

Natomiast gdy chcemy, by dziecko miało krótkie włoski, trzeba je regularnie strzyc. Oczywiście są sprawni i zdolni rodzice, którzy potrafią strzyc zarówno nożyczkami, jak i maszynką włosy, jednak jeśli nie czujemy się pewnie, lepiej nie ryzykować, by nie pogorszyć wyglądu dziecka. Co prawda wpadająca grzywka do oczu jest mniej korzystna dla zdrowia dziecka, niż obcięta przez mamę zygzakiem, jednak nie warto narażać dziecka na złośliwe komentarze.

Nie ma odgórnie ustalonej granicy, kiedy dziecko powinno pójść do fryzjera czy obciąć włoski. Wszystko zależy od włosów jakie ma dziecko, jedno ma gęste i trzeba je obciąć zanim minie roczek, a niektóre nie wymagają obcinania nawet do drugich urodzin.

You might be interested:  Co Zrobić Gdy Bardzo Wypadają Włosy?

Kiedy pełnią w marcu 2022?

Kiedy wypada pełnia Księżyca w marcu 2022 – Pełnia Księżyca wypada w piątek 18 marca 2022 o godzinie 8:20 . Jednak jej wpływ odczuwany jest dzień przed pełnią Księżyca i dzień po niej. W marcu wypada Pełnia Robaczego Księżyca. Nazwy tej używały rdzenne ludy Ameryki Północnej.

  Kiedy Księżyc w pełni, a kiedy w nowiu? Sprawdź kalendarz księżycowy na 2022 rok

Kiedy scinac włosy 2022?

Korzystne i niekorzystne dni kalendarza księżycowego w czerwcu 2022 roku. Kiedy najlepiej obciąć włosy, a w które dni nie powinnaś ich skracać? – Oto w jakie dni według kalendarza księżycowego w czerwcu 2022 roku można ścinać włosy, aby włosy cieszyły się pięknem i zdrowiem. Dobrze zaplanuj wizytę u fryzjera.

  1 czerwca – 2 dzień księżycowy. Na dziś nie zaleca podcinania włosów podczas fazy nowiu księżyca.1 czerwca – 3 dzień księżycowy. Obcinanie włosów w tym dniu przyczyni się do ich wzrostu.2 czerwca – 4 dzień księżycowy. Dzisiaj lepiej powstrzymać się od obcinania włosów.3 czerwca – 5 dzień księżycowy. Okres, w którym można obciąć włosy.4 czerwca – 6 dzień księżycowy. Korzystny okres w kalendarzu księżycowym do cięcia włosów, dający siłę.5 czerwca – 7 dzień księżycowy. Czas, w którym lepiej jest obciąć włosy, aby uzyskać dobrobyt finansowy.6 czerwca – 8 dzień księżycowy. Dziś nie zaleca się obcinania włosów.7 czerwca – 9 dzień księżycowy. Absolutnie nieodpowiedni dzień na skracanie włosów.8 czerwca – 10 dzień księżycowy. Możesz lekko skrócić grzywki lub końce włosów.9 czerwca – 11 dzień księżycowy. Zrezygnuj z pomysłu skracania włosów, ponieważ ten dzień jest obarczony złym wpływem na zdrowie.10 czerwca – 12 dzień księżycowy. To dzień, w którym należy ściąć włosy, aby je wzmocnić.11 czerwca – 13 dzień księżycowy. Korzystny dzień na skracanie włosów, będziesz zadowolony z efektu.12 czerwca – 14 dzień księżycowy. Dobry okres, aby zmienić swój wygląd, obciąć włosy i uzyskać nową fryzurę.13 czerwca – 15 dzień księżycowy. Dzisiejsza fryzura może cię zdenerwować i zepsuć ci humor.14 czerwca – 16 dzień księżycowy. Obcinając włosy w tym dniu, zmniejszasz swoje szanse na sukces.15 czerwca – 17 dzień księżycowy. Nie jest to odpowiedni dzień na skracanie włosów.16 czerwca – 18 dzień księżycowy. Neutralny okres na zmianę długości włosów.17 czerwca – 18 dzień księżycowy. Możesz obciąć włosy, ale efekt nie będzie oszałamiający.18 czerwca – 19 dzień księżycowy. Dziś nie powinnaś skracać włosów.19 czerwca – 20 dzień księżycowy. W tym dniu nie należy obcinać włosów, zmiana fryzury może wywołać chorobę.20 czerwca – 21 dni księżycowych. Twoja fryzura będzie przyciągać uwagę płci przeciwnej.21 czerwca – 22 dzień księżycowy. Dziś nie obcinaj włosów zbyt krótko, w przeciwnym razie skrócisz swoje szczęście.22 czerwca – 23 dzień księżycowy. Zupełnie nieodpowiedni dzień na zmiany fryzury.23 czerwca – 24 dzień księżycowy. Dziś nie obcinaj włosów, lepiej zadbać o poprawę ich zdrowia.24 czerwca – 25 dzień księżycowy. Po dzisiejszych stylizacjach włosy będą niesforne.25 czerwca – 26 dzień księżycowy. Dziś nie jest najlepszy dzień na fryzurę.26 czerwca – 27 dzień księżycowy. Dobry czas na strzyżenie włosów według kalendarza księżycowego jest zalecany dla całkowitej zmiany wizerunku.27 czerwca – 28 dzień księżycowy. Zły dzień na skrócenie włosów.28 czerwca – 29 dzień księżycowy. Po strzyżeniu włosy odrastają bardzo szybko, więc wkrótce będziesz musiał ponownie obciąć włosy.29 czerwca – 30, 1 dzień księżycowy.

  Czy podcinać włosy podczas zapuszczania?

  Jak często podcinać włosy przy zapuszczaniu? – Podcinanie końcówek jest podstawą zapuszczania włosów . Nonsens? Niestety, ale jeśli nie robi się tego zabiegu regularnie, włosy zaczynają się rozdwajać na końcach, łamać na długości, a ich proces zapuszczania nie należy do udanych.

  Jak często powinno się podcinać końcówki, kiedy zależy nam na włosach w dobrej kondycji, które mają następnie spokojnie odrastać? Średnio co dwa miesiące. Niektórzy zalecają nawet częściej co 4-6 tygodni. RADA EKSPERTA Najważniejsza podczas zapuszczania włosów jest systematyczna higiena i podcinanie końcówek.

  W przeciwnym wypadku włosy będą kruszyć się na końcach, łamać na długościach lub rozdwajać, a ich zapuszczanie będzie daremnym procesem. A swoją drogą kiedy włosy mają dobre cięcie, ich zapuszczanie jest znacznie bardziej przyjemne. Polecam częste szczotkowanie włosów.

  Czy w czasie okresu można obcinać włosy?

  Czy to prawda, że podczas miesiączki należy unikać fryzjera? Tamara Nie jest to prawdą. Okres miesiączkowania w żaden sposób nie wpływa na jakość usługi fryzjerskiej. Nie masz czego się obawiać. Ani koloryzacja, ani strzyżenie włosów nie będzie niczym się różniło w przypadku okresu owulacji.

  Kiedy obciac włosy żeby szybciej rosly?

  Kalendarz księżycowy a znaki zodiaku – Okrążając ziemię, księżyc co drugi dzień mija kolejne gwiazdozbiory. Niektórzy wierzą, że nie pozostaje to obojętne na kondycję psychofizyczną ludzi i zwierząt. Niezależnie od tego czy podzielasz ten pogląd, warto sprawdzić czy Twój plan pielęgnacyjny uwzględnia ruch księżyca.

  1. Cięcie włosów w zgodzie z fazami księżyca Wzmożony wzrost włosów : Przybywający księżyc sprzyja wzrostowi włosów po cięciu.
  2. Dlatego warto strzyc włosy pomiędzy pełnią a nowiem – wtedy będą rosły szybciej.
  3. Słabszy wzrost włosów : Jeżeli nosisz krótkie włosy, chcesz by jak najwolniej odrastały, planuj strzyżenie na okres pomiędzy nowiem a pełnią.

  W ten sposób dłużej zachowasz kształt fryzury. Wpływ znaków zodiaku : Włosy delikatne wzmacniają się po cięciu, gdy księżyc znajduje się w konstelacji z Lwem i Wagą. Lew dba o siłę włosów, a Waga sprzyja stylizacji. Pielęgnacja w zgodzie z kalendarzem księżycowym Księżyc przybywający symbolizuje odnowienie.

  • Ta faza sprzyja regeneracji i odnowie włosów.
  • Produkty pielęgnacyjne sprawdzą się szczególnie dobrze właśnie w tym okresie.
  • Wpływ znaków zodiaku : Myciu włosów sprzyja Wodnik, natomiast ich odżywianiu Ryby i Strzelec.
  • Koloryzacja w zgodzie z fazami księżyca Ciało, skóra i włosy wyglądają najpiękniej w nowiu.

  Wtedy też najlepszy skutek odnoszą zabiegi takie jak koloryzacja. Wpływ znaków zodiaku : Kolor włosów utrzymuje się długo, gdy księżyc znajduje się w konstelacji między Wagą i Strzelcem. Kolor będzie miał jaśniejszy odcień, gdy nałożymy go w czasie, w którym księżyc będzie w konstelacji z Panną, Strzelcem i Baranem.

  Ile dni przed maturą nie można ścinać włosów?

  22 lutego 2016 Jeżeli wierzyć przesądom, każdy czarny kot, którego w życiu mijamy przyniósł nam pecha. Kolejne stłuczone lusterko to następne lata nieszczęść. W piątek trzynastego lepiej nie wychodzić z domu, ponieważ remontowana jest klatka schodowa i rozłożona jest na niej drabina Czas egzaminów maturalnych, a w zasadzie cała klasa III łączą się z ostrzeżeniami, co wolno, a czego nie przed maturą.

  • Elektryczne Gitary i piosenka, z której znamy charakterystycz ny wers: „Tylko noś, noś, noś długie włosy”, to jeden z przesądów, o których słyszy się przed egzaminem dojrzałości.
  • Co do nie ścinania włosów przed studniówką są dwa założenia: – nie ścinaj ich od początku klasy III, – nie ścinaj ich po studniówce, aż do matury.

  Ścięcie włosów grozi – uwaga – straceniem części wiedzy! Zatem włosy niczym hełm, powinny do czasu matury chronić nasz rozum i inteligencję. Przesąd ten dotyczy głównie dziewczyn. Chłopcy za to nie powinni golić się w czasie egzaminów, ponieważ podobnie jak w wyżej wymienionym przypadku – mogą utracić część wiedzy.

  Bielizna? Faktem jest, iż do matury podchodzimy bardzo poważnie. Jest to pierwszy z egzaminów dorosłości, jakie czekają nas w życiu. Wygląd w ten dzień jest niemalże tak samo istotny, jak cała reszta. Kolejny przesąd to kolor naszej bielizny – najlepiej, aby był czerwony! Krążą także plotki, że bielizna ta, powinna być tą samą, którą założoną mieliśmy na studniówce.

  Podobnie jak w przesądach dotyczących ślubu, mówi się, aby na maturę przynieść coś pożyczonego. Zapewnić ma to szczęście oraz wiarę w siebie. Mówi się, iż pożyczona rzecz przenosi energię osoby, od której pożyczamy, zatem najlepiej wybrać kogoś zaufanego.

  • Przesądy maturalne z życia codziennego? Wstanie z łóżka lewą nogą Być może zaczęcie dnia od kroku zrobionego prawą nogą przyniesie szczęście.
  • „Nie dziękuję”, czyli tzw.
  • niezapeszanie.
  • Uznając, iż ktoś życzy nam powodzenia, lepiej nie dziękować, bowiem robiąc to możemy przyciągnąć na siebie pecha, a los specjalnie może nas zaskoczyć.

  Przed maturą obowiązuje często wyprawa do Częstochowy. Mniej przesąd, bardziej obowiązek lub złożenie prośby na Jasnej Górze o powodzenie zdania matury. Wyprawa z całą klasą to również odetchnięcie od codzienności i naładowanie baterii przed tym ważnym czasem.

  Czy obcięcie na łyso wzmacnia włosy?

  Czy golenie wzmacnia włosy? – Golenie włosów nie wpływa na ich kondycję, gęstość i bujność. Wiele kobiet wierzy jednak, że golenie włosów przy pomocy maszynki sprawia, że wyrastają potem o wiele gęstsze i ciemniejsze. O ile fakt, że włosy po goleniu są ciemniejsze nie pozostawia złudzeń, o tyle kwestia ich gęstości jest już mocno dyskusyjna.

  Włosy, które zgoliliśmy, są zazwyczaj jaśniejsze, gdyż przez dłuższy czas działały na nie czynniki mechaniczne: światło, woda, mydło bądź też inne kosmetyki pielęgnacyjne. Im dłużej nie golimy włosów, tym bardziej się one przerzedzają i wydają jaśniejsze. Włosy, które wyrosły, nie zdołały się jeszcze rozjaśnić i przez to mamy wrażenie, że są ciemniejsze i gęstsze.

  Wiele osób wykorzystuje dodatkowe środki wspomagające, które sprawiają, że włosy wydają się jaśniejsze i nie odrastają w tak dużej liczbie, co poprzednio. Rozjaśnianie włosów może nastąpić po użyciu specjalnych balsamów czy też wody utlenionej. Niemniej należy pamiętać, że specyfiki do włosów, których używamy, nie powinny zawierać alkoholu ani innych substancji wysuszających.

  Czy opłaca się ściąć włosy?

  Ostatnio pod postem z powodami, dla których nie warto ścinać włosów, pojawiło się trochę próśb o odwrotnego posta:) Tym razem powodów jest 10 bo o wiele łatwiej było mi wymyślić więcej ‘za’ dla ścinania włosów. Być może właśnie Wy jesteście lub byłyście posiadaczkami krótkiej fryzury? Jakie korzyści się z tym wiążą? Twoje włosy mogą komuś pomóc! Jeśli jesteśmy w stanie pozbyć się więcej niż 25cm naszych pukli, możemy oddać je na peruki dla kobiet po chemioterapii, które również będą im przekazywane za darmo.

  • Więcej na ten temat możecie poczytać tutaj (klik) na stronie Rak’n’Roll.
  • Pielęgnacyjny reset.
  • Pozbywamy się całej przeszłości naszych włosów.
  • Jeśli na naszych końcach obecne były jeszcze pozostałości innych kolorów całkowicie się ich pozbędziemy.
  • To samo dotyczy włosów zniszczonych rozjaśnieniem, trwałą czy codziennym prostowaniem.

  Łatwiej aplikować wcierki i odświeżyć włosy. Np. używając suchego szamponu. Wcieranie różnych mikstur również jest o wiele łatwiejsze niż w przypadku dłuższych włosów. Możemy łatwiej podzielić je na sekcje i dokładnie dotrzeć w każde miejsce skalpu. Możemy wrócić do swojego koloru .

  • Lub częściej go zmieniać.
  • Kiedy mamy krótsze włosy powrót do własnego koloru odbywa się o wiele bardziej bezboleśnie.
  • Możemy dzięki temu bardziej eksperymentować i zmieniać odcienie.
  • Krótkie, ekstrawaganckie fryzury lubią intensywne, ciekawe i niestandardowe kolory.
  • Włosy schną ekspresowo.
  • Jeśli mamy naprawdę krótkie włosy często wystarczy chwila by wyschły.

  O tym dobrze wiedzą wszyscy faceci, którym obcy jest problem długiego suszenia czy układania:) Nie każdemu pasują długie włosy. Znam wiele przypadków kobiet które w krótkich a nawet bardzo krótkich włosach wyglądają wręcz fenomenalnie. W ich przypadku, klasyczne długie fryzury odbierały im mnóstwo czaru i uroku.

  1. Nie tylko długie włosy potrafią zachwycić:) Fantaghiro też miała krótkie włosy (kto pamięta?:)! Może też macie takie znajome lub same jesteście posiadaczkami świetnych krótkich fryzur? Pożegnamy rozdwojone końcówki.
  2. Jeśli mamy problem ze zniszczonymi końcami, które rozdwajają się dalej wzdłuż włosów, drastyczne ścięcie przyniesie dobre rezultaty.

  Dodatkowo łatwiej mieć je potem pod kontrolą i jeśli pielęgnacyjny reset wyjdzie im na dobre, będą w świetnej kondycji! Krótkie włosy są bardziej ekonomiczne:) Zużywamy o wiele mniej produktów a odżywki czy maski pozostają z nami na dłużej. Dobrze dobrana fryzura pomoże zaoszczędzić nie tylko fundusze, ale też czas.

  W jakiej fazie jest Księżyc dzisiaj?

  Obecna faza księżyca to nów. Oznacza to, że księżyc jest nieoświetlony. Dzieje się tak ponieważ patrząc z Ziemi Księżyc jest w koniunkcji ze Słońcem, czyli znajduje się między Ziemią, a Słońcem. Nów jest przeciwną fazą do pełni, w której cała oświetlona część Księżyca jest zwrócona w stronę Ziemi.

  Czy można obcinać włosy w czasie okresu?

  Czy to prawda, że podczas miesiączki należy unikać fryzjera? Tamara Nie jest to prawdą. Okres miesiączkowania w żaden sposób nie wpływa na jakość usługi fryzjerskiej. Nie masz czego się obawiać. Ani koloryzacja, ani strzyżenie włosów nie będzie niczym się różniło w przypadku okresu owulacji.

  Czy opłaca się ściąć włosy?

  Ostatnio pod postem z powodami, dla których nie warto ścinać włosów, pojawiło się trochę próśb o odwrotnego posta:) Tym razem powodów jest 10 bo o wiele łatwiej było mi wymyślić więcej ‘za’ dla ścinania włosów. Być może właśnie Wy jesteście lub byłyście posiadaczkami krótkiej fryzury? Jakie korzyści się z tym wiążą? Twoje włosy mogą komuś pomóc! Jeśli jesteśmy w stanie pozbyć się więcej niż 25cm naszych pukli, możemy oddać je na peruki dla kobiet po chemioterapii, które również będą im przekazywane za darmo.

  • Więcej na ten temat możecie poczytać tutaj (klik) na stronie Rak’n’Roll.
  • Pielęgnacyjny reset.
  • Pozbywamy się całej przeszłości naszych włosów.
  • Jeśli na naszych końcach obecne były jeszcze pozostałości innych kolorów całkowicie się ich pozbędziemy.
  • To samo dotyczy włosów zniszczonych rozjaśnieniem, trwałą czy codziennym prostowaniem.

  Łatwiej aplikować wcierki i odświeżyć włosy. Np. używając suchego szamponu. Wcieranie różnych mikstur również jest o wiele łatwiejsze niż w przypadku dłuższych włosów. Możemy łatwiej podzielić je na sekcje i dokładnie dotrzeć w każde miejsce skalpu. Możemy wrócić do swojego koloru .

  Lub częściej go zmieniać. Kiedy mamy krótsze włosy powrót do własnego koloru odbywa się o wiele bardziej bezboleśnie. Możemy dzięki temu bardziej eksperymentować i zmieniać odcienie. Krótkie, ekstrawaganckie fryzury lubią intensywne, ciekawe i niestandardowe kolory. Włosy schną ekspresowo. Jeśli mamy naprawdę krótkie włosy często wystarczy chwila by wyschły.

  O tym dobrze wiedzą wszyscy faceci, którym obcy jest problem długiego suszenia czy układania:) Nie każdemu pasują długie włosy. Znam wiele przypadków kobiet które w krótkich a nawet bardzo krótkich włosach wyglądają wręcz fenomenalnie. W ich przypadku, klasyczne długie fryzury odbierały im mnóstwo czaru i uroku.

  Nie tylko długie włosy potrafią zachwycić:) Fantaghiro też miała krótkie włosy (kto pamięta?:)! Może też macie takie znajome lub same jesteście posiadaczkami świetnych krótkich fryzur? Pożegnamy rozdwojone końcówki. Jeśli mamy problem ze zniszczonymi końcami, które rozdwajają się dalej wzdłuż włosów, drastyczne ścięcie przyniesie dobre rezultaty.

  Dodatkowo łatwiej mieć je potem pod kontrolą i jeśli pielęgnacyjny reset wyjdzie im na dobre, będą w świetnej kondycji! Krótkie włosy są bardziej ekonomiczne:) Zużywamy o wiele mniej produktów a odżywki czy maski pozostają z nami na dłużej. Dobrze dobrana fryzura pomoże zaoszczędzić nie tylko fundusze, ale też czas.