Jak Suszyć Włosy Na Szczotce?

Jak Suszyć Włosy Na Szczotce
Jak suszyć włosy na szczotce? – Do ułożenia fryzury możesz też wykorzystać płaską lub okrągłą szczotkę z korpusem odpornym na działanie temperatury . Wystarczy ułożyć na niej włosy w odpowiedni sposób i skierować na nie skoncentrowany podmuch. Jak suszyć włosy na szczotce? Jeśli chcesz wyprostować włosy suszarką i płaską szczotką, przeczesuj pasmo po paśmie z góry na dół jednocześnie je susząc mocnym nawiewem o średniej temperaturze.

Jak prawidłowo suszyć włosy na szczotce?

Suszenie włosów – 10 porad od profesjonalistów: – 1. Łuski mokrych włosów są podniesione i dlatego są wrażliwe. Po umyciu delikatnie wyciśnij włosy w ręcznik zamiast wycierać. Użyj grzebienia o grubych zębach lub palców rąk, aby rozplątać mokre włosy.2.

  1. Najlepiej pozwól włosom wysychać pod ręcznikiem przez około 15 minut, zanim sięgniesz po suszarkę do włosów.
  2. Rozpocznij suszenie włosów w niskiej temperaturze, aż do momentu, gdy będą prawie suche.
  3. Podczas suszenia temperatura powinna być komfortowa dla skóry – możesz przetestować ją na grzbiecie dłoni.3.

Jak suszyć włosy prawidłowo? Zacznij od wyboru odpowiedniej suszarki do włosów: takiej, która pozwala regulować siłę i temperaturę powietrza w co najmniej dwóch ustawieniach, a także posiada opcję suszenia chłodnym nawiewem. Suszarka do włosów SenseIQ firmy Philips, oprócz regulacji temperatury, oferuje 5 cyfrowo zaprogramowanych trybów suszenia: delikatny, szybki, tryb stylizacji, tryb do loków oraz tryb masażu głowy.4.

Jak suszyć włosy żeby zamknac luske?

Jak przekonują styliści, bezpieczna odległość suszarki od skóry głowy to minimum 30 cm. Dodatkowo pamiętaj o tym by suszyć włosy zawsze w jednym kierunku, najlepiej w tym w którym rosną nasze włosy. Taka metoda domknie łuski włosów i zabezpieczy je przed nadmiernym plątaniem się.

Jak wyprostować włosy suszarką i szczotka?

„Po wstępnym wysuszeniu włosów, weź okrągłą szczotkę. Rozdziel włosy spinkami i rozpocznij modelowanie od górnych partii włosów. Szczotka powinna być przesuwana po włosach równolegle z suszarką, zaczynając od włosów przy głowie aż po same końce.