Jak Zrobić Kręcone Włosy Bez Lokówki?

Jak Zrobić Kręcone Włosy Bez Lokówki
3. Loki kręcone na T-shirt – Chcesz mieć proste włosy przy nasadzie, a kręcone na długości? Wypróbuj metodę „na stary T-shirt”.

  Potnij niepotrzebną bawełnianą koszulkę na paski. Rozczesz i lekko spryskaj włosy wodą. Przyłóż pasek do końca wybranego pasma włosów i zawijaj do góry (jak papiloty). Zwiąż ze sobą dwa końce paska. To samo zrób z pozostałymi paskami i włosami. Odczekaj 45 minut i odwiń włosy. Loczki rozczesz palcami.

Jak Zrobić Kręcone Włosy Bez Lokówki Kręcąc włosy za pomocą pociętej koszulki uzyskasz efekt pofalowanych włosów, ale nie u nasady (fot. : Free)

W jaki sposób można zrobić loki bez lokówki?

Jak zakręcić włosy na noc? – Jak zakręcić włosy bez lokówki? Wbrew pozorom nie jest ona wcale niezbędnym narzędziem do osiągnięcia pięknych loków lub fal. Wiele kobiet, które pragnie nosić kręcone lub falowane włosy na co dzień, szuka sposobów na zakręcenie ich bez użycia ciepła, które niestety otwiera łuski i może szybko zniszczyć włosy.

Jedną z najpopularniejszych technik jest kręceniu włosów na noc, które pozwala zaoszczędzić sporo czasu rano. Sposobów na osiągnięcie tego celu jest mnóstwo, a klasyczne wałki już dawno odeszły do lamusa.1. Kręcenie włosów na pasek od szlafroka Kręcenie włosów na pasek od szlafroka to trend z Tik toka, który błyskawicznie podbił serca wszystkich kobiet marzących o pięknych lokach.

Jak zakręcić włosy z pomocą tej techniki? Załóż pasek od szlafroka na głowę tak, jak opaskę. Od góry możesz przypiąć go żabką, aby całość była bardziej stabilna. Podziel włosy na dwie części. Zacznij zawijać je na pasek, zaczynając od niewielkiego pasma blisko twarzy.

Z każdym kolejnym zawinięciem dobieraj kolejne pasmo. Im mniej włosów będziesz dobierać, tym drobniejsze będą loki. Jeśli wolisz obudzić się z delikatnymi falami, możesz też od razu zwinąć całe pasma włosów. Na dole zwiąż kosmyki gumkami i gotowe! 2. Loki na opaskę Loki na opaskę również są sprawdzoną metodą.

W przeciwieństwie do techniki kręcenia włosów na pasek od szlafroka ta metoda sprawdzi się doskonale również u osób z cienkimi, rzadkimi, lub krótkimi włosami. Na głowę, pod włosy, naciągnij materiałową opaskę – im cieńsza będzie, tym drobniejsze będą loki.

Podziel włosy na dwie części i zacznij nawijać na nią pasma, podobnie jak w przypadku powyższej metody. Końcówki możesz podpiąć wsuwkami, aby uniknąć wypadania włosów z opaski podczas snu.3. Loki na skarpetę Loki na skarpetę mają kilka ogromnych zalet. W przeciwieństwie do powyższych metod, o wiele łatwiej jest z ich pomocą regulować efekt.

Zdecydowanie też najwygodniej się w nich śpi. Jak zakręcić włosy z pomocą skarpety? Będziesz potrzebowała kilku skarpet i cienkich gumek. Podziel włosy na kilka pasm. Im cieńsze pasma, tym drobniejsze loki otrzymasz. Do każdego z nich przyłóż skarpetkę i zamocuj ją u nasady włosów z pomocą gumki, a następnie delikatnie zawiń wokół niej pasmo i ponownie utwierdź je gumką od dołu.

 1. Znamy już odpowiedź na pytanie, czym kręcić włosy.
 2. Warto jednak poświęcić chwilę, aby poznać kilka ogólnych zasad, które pomogą nam osiągnąć loki bez użycia ciepła.
 3. Po pierwsze na mokre włosy należy nałożyć kosmetyk utrwalający.
 4. Może to być pianka do włosów lub specjalny preparat podkreślający skręt.
 5. Dodatkowo pamiętaj, aby włosy nie były zupełnie suche.

W przypadku jednych skręt będzie lepszy, kiedy włosy będą niemal zupełnie mokre. W wypadku innych najpiękniejszy efekt osiągnięty zostanie na jedynie delikatnie wilgotnych kosmykach. Eksperymentuj i pamiętaj, że każda z powyższych technik, może wymagać od Ciebie nabrania wprawy.

Co zrobić żeby proste włosy się kręciły?

Jak zakręcić włosy (i jak zrobić loki lokówką) –

  Po umyciu włosów szamponem, nałóż na włosy piankę dodającą objętości. Przed użyciem lokówki, wysusz włosy suszarką. Zaczynając od szczytu głowy, wydziel pasmo włosów, nałóż na nie produkt termoochronny i nawiń na lokówkę. Odczekaj kilka sekund zanim odwiniesz włosy z urządzenia. Powtórz tę czynność na pozostałych kosmykach. Możesz lekko upiąć loki spinkami by utrzymać ich kształt. Przed usunięciem spinek upewnij się, że włosy są suche. Potrząśnij włosami zwieszając głowę w dół. Możesz też stylizować loki palcami. Jeżeli chcesz dodać fryzurze z lokami objętości i nieco ją zmierzwić, użyj szczotki. Na koniec utrwal stylizacje lakierem nabłyszczającym lub tylko utrwalającym.

Wskazówka: Jeżeli chcesz zakręcić włosy jedynie na końcach, nawiń je na lokówkę tylko do wysokości ucha. Jeżeli chcesz stworzyć bardzo energetyczny styl, możesz nakręcić różnej grubości pasma lub użyć wałków o odmiennej średnicy. Jeżeli będziesz kręcić je w różnych kierunkach, uzyskasz efekt artystycznego nieładu.

You might be interested:  Jak Samemu Obciąć Włosy Z Tyłu?

Jak zrobić sobie naturalne loki?

Jak zrobić loki na prostownicy? –

  Jak zrobić naturalne loki przy użyciu prostownicy? Zacznij od umytych, suchych włosów. Nawet lekko wilgotne pasma nie będą odpowiednio się kręciły i nie utrzymają się w ciągu dnia. Użyj prostownicy z dosyć cienkimi płytkami (2,5 do 5 cm) i zaokrąglonymi brzegami, co pozwoli ci uzyskać idealne, gładkie loki. Im węższa prostownica, tym bardziej drobne loki. Upewnij się również, że sprzęt jest dobrej jakości – lepiej zainwestować odrobinę więcej w prostownicę, która nie tylko będzie działała szybciej, ale również wyrządzi mniej szkód włosom niż prostownice słabej jakości. Wiele internautek poleca prostownicę ceramiczno-jonową Corrale firmy Dyson. Jeśli masz cienkie i delikatne włosy, trzymaj się niskiej temperatury, poniżej 180 stopni. Możesz zwiększyć temperaturę do 210 stopni, jeśli Twoje włosy są grube lub puszące się. Zastosuj produkt termoochronny i dokładnie rozczesz splątane włosy. Podziel włosy na sekcje – im grubsze pasma, tym więcej sekcji będziesz musiała zrobić. Zaczynając dość blisko skóry głowy (ale uważaj, by jej nie poparzyć), zaciśnij prostownicę na paśmie i przekręć ją o 180 stopni. Przesuwaj sprzęt powoli w dół kosmyka aż do jego końca. Im wolniej przesuwasz prostownicę, tym mocniej skręcasz włosy, a im szybciej przesuwasz żelazko, tym łagodniejsza jest fala. Przekręcając prostownicę o 360 stopni uzyskasz bardziej okrągłe, pełne loki , ale musisz robić to z wyjątkową delikatnością i ostrożnością, aby nie uszkodzić włosów. Eksperymentuj z obracaniem prostownicy w dół i w górę tworząc tzw. “połamane loki”. Spryskaj gotowe pasmo lakierem. Jeżeli twoje włosy nie kręcą się łatwo lub nie trzymają skrętu, spróbuj spryskać partie bezpośrednio przed kręceniem, jednak nie przesadź z ilością produktu. Delikatnie przeciągnij palcami po włosach i roztrzep skręcone pasma – dzięki temu nie tylko uzyskasz dodatkową objętość fryzury, ale również bardziej naturalny wygląd.

Jak zrobić loki na mokro?

Loki bez lokówki – sposób 2 – To mój ulubiony sposób! Loki robią się najszybciej i najbardziej przypominają te zrobione przy pomocy lokówki. Włosy dzielimy na 4-5 równych części (w zależności od grubości i gęstości). Lekko wilgotne włosy (jeśli są suche – psikamy wodą) spryskujemy żelem w sprayu. Dwa arkusze ręcznika papierowego rolujemy (lub 3, jeśli mamy bardzo długie włosy) Jak Zrobić Kręcone Włosy Bez Lokówki Następnie owijamy wokół ręcznika włosy – tak, jak robilibyśmy to wokół lokówki. Jak Zrobić Kręcone Włosy Bez Lokówki Na koniec obie końcówki ręcznika związujemy – dodatkowo możemy go zamocować również wsuwkami, jeśli końcówka włosów gdzieś się nam odwija. Jak Zrobić Kręcone Włosy Bez Lokówki Pozostawiamy na kilka godzin do wyschnięcia i utrwalenia. Po kilku godzinach, po odwinięciu uzyskujemy taki efekt Jak Zrobić Kręcone Włosy Bez Lokówki A po rozdzielaniu loków i ułożeniu ich palcami – powinno nam wyjść coś takiego.

Czym można kręcić włosy?

Sposób 1 – Wałki, wałeczki – Czym kręcić włosy, żeby uzyskać ładny i naturalnie wyglądający skręt? Otóż, popularną metodą, jaka stosowana jest już od wielu lat, są wałki! Zresztą podobnie, jak popularne wsuwki do włosów. Sposoby są naprawdę bardzo zróżnicowane, jednak tak samo skuteczne! Możesz chociażby zawinąć wilgotne pasemka na palce – jedno pasemko po drugim.

 1. Następnie, zabezpieczasz kosmyki wsuwkami, traktujesz tak samo pozostałą cześć fryzury i idziesz spać.
 2. Rano rozpuszczasz włosy, pryskasz na nie lakierem i loki gotowe! I co, trzeba lokować włosy lokówką? Możesz również użyć wyżej wspomnianych wałków bądź papilotów.
 3. To metoda, z jakiej pomocą zakręcić możesz nie tylko długie włosy, ale też i krótszą fryzurę (np.

boba do ucha). Wystarczy, że założysz wałki na mokre włosy i poczekasz do momentu, aż naturalnie wyschną. Możesz zostawić je na noc. Jeżeli jednak nad ranem włosy okażą się jeszcze trochę wilgotne, możesz je wysuszyć.

Jak zrobić loki na noc?

Jak zrobić loki bez lokówki? Zakręć włosy na noc – Jeśli Twoje włosy są długie, możesz zakręcić je na noc czesząc je w luźny kok na czubku głowy. Włosy muszą być lekko wilgotne i rozczesane. Opuść głowę na dół, wetrzyj w nie piankę do stylizacji lub kosmetyk do loków, po czym skręć je, zawiń i delikatnie zepnij. Innym trikiem, by zakręcić włosy na noc jest metoda opaski. Elastyczną opaskę nakładasz na czoło, po czym nawijasz na nią wszystkie włosy. Pasma muszą być lekko wilgotne, nie obejdzie się też bez dobrej pianki do włosów oraz sprayu po rozpuszczeniu loków.

 1. Podobnie działają papiloty, które zastąpić mogą zwinięte w paski gazety, pocięte paski chusteczek nawilżanych (takich dla niemowląt), które pozostawione na noc sprawią, że włosy czasie snu efektownie się skręcą.
 2. Takie papiloty z chusteczek możesz nałożyć na suche włosy.
 3. Zawarta w nich wilgoć wystarczy, by włosy mocno się skręciły.

Cienkie pasma nawijaj na paski aż do nasady włosów. Przy nasadzie zwiąż pasek chusteczki na supełek . Dzięki temu, że chusteczki są miękkie, nie powinny przeszkadzać Ci podczas snu. Efekt – burza drobnych loczków – jest widowiskowy!

You might be interested:  Jak Działa Woda Ryżowa Na Włosy?

Jak zrobić loki na krótkich włosach bez użycia ciepła?

FALE NA WŁOSACH BEZ UŻYCIA CIEPŁA – Również wielbicielki fal na włosach mogą zrobić je bez użycia ciepła. Najprostszym sposobem jest związanie włosów w warkocz i pozostawienie ich na parę godzin. Najlepszy efekt osiągniemy w przypadku warkocza francuskiego lub holenderskiego, ponieważ wtedy fale będą się zaczynać już od nasady włosów, a nie od ich połowy, jak było by to w przypadku klasycznego splotu.

Jak zrobić piękne loki?

Lokówka – klasyczny sposób na kręcone włosy – Kręcenie włosów lokówką to najpopularniejszy i najłatwiejszy sposób na piękne loki. Pasma wysuszonych dokładnie włosów wystarczy nawinąć na rozgrzaną lokówkę, chwilę przytrzymać i gotowe. Potem warto jeszcze delikatnie rozczesać kosmyki palcami, by uzyskać bardziej naturalny efekt.

 • Nowoczesne lokówki nie przypominają już tych sprzed kilkunastu czy kilkudziesięciu lat.
 • Coraz rzadziej spotyka się urządzenia z metalowymi końcówkami – popularnością cieszą się lokówki ceramiczne, które równomiernie rozkładają ciepło i zmniejszają ryzyko spalenia włosów.
 • Nowoczesne lokówki często mają również opcję regulowania temperatury, dzięki czemu można dopasować ich działanie do rodzaju włosa.

Przydatna okaże się także funkcja jonizacji, zapobiegająca elektryzowaniu i puszeniu się włosów. Wygodnym rozwiązaniem jest lokówka automatyczna , która sama nawija pasma na wałek. Minimalizuje tym samym ryzyko poparzenia dłoni lub skóry głowy. Co więcej – dzięki tego typu lokówce każdy kosmyk zostaje zakręcony w taki sam sposób.

  Babyliss Curl Secret Optimum C1600E

Końcówka lokówki Babyliss została pokryta specjalną ceramiczną powłoką, która nagrzewa się szybko i równomiernie na całej powierzchni. Urządzenie jest też wyposażone w funkcję jonizacji. Dzięki temu loki wyglądają bardzo efektownie, a włosy są chronione przed przegrzaniem.

  Philips StyleCare Prestige BHB876/00

Lokówka skręca loki w kierunku twarzy, w przeciwnym lub naprzemiennie – w zależności od wybranego trybu. Ma trzy ustawienia temperatury i trzy ustawienia zegara. Łącznie 27 kombinacji ustawień pozwala uzyskać dokładnie taki efekt, jaki chcesz – od luźnych fal po drobne loczki.

Jak samemu pokręcić sobie włosy?

IDEALNE LOKI BEZ UŻYCIA CIEPŁA | 2 sposoby!

Jak zakręcić włosy? – Do tej pory uważałyśmy, że metoda z butelką i suszarką to najłatwiejszy sposób na zakręcenie włosów . Okazuje się, że istnieje jeszcze łatwiejsza i wcale nie tak czasochłonna jak może się wydawać. Chodzi o zakręcenie włosów na palec, z czym, musimy przyznać, spotykamy się po raz pierwszy.

 • Patrząc jednak na efekty, już teraz wiemy, że warto przetestować ten sposób.
 • Na czym to polega? Chodzi o wydzielenie niewielkich sekcji włosów, które następnie wyciągamy pod kątem 90 stopni.
 • W połowie ich długości zaczynamy nawijanie.
 • Zobaczcie: @ritu_goyal1111 I m back with new easy tips ♬ Pitbull Terrier – Die Antwoord Zła wiadomość jest taka, że ta metoda będzie zdecydowanie łatwiejsza do wykonania na włosach o długości co najmniej do ramion i niezbyt wycieniowanych .

Nawijanie będzie łatwiejsze, ponieważ potrzebujcie dość długi odcinek włosów, aby go dobrze skręcić i zablokować rozwijanie pętelką. Brzmi jak czarna magia? Oto plan nawijania włosów na palec:

  Bardzo ważne jest dokładne umycie włosów oraz nałożenie na nie stylizatorów. Jeśli wasze włosy są podatne na skręcanie lub falowanie, koniecznie przetestujcie na sobie metodę OMO . Stylizator nałóżcie na jeszcze delikatnie ociekające włosy i wykonajcie plopping . Wydzielajcie mniejsze partie włosów – tak jakbyście chciały zaplatać niewielkie warkocze. Zacznijcie z dowolnej strony. Wyciągnijcie pasmo i mniej więcej w jego połowie przyłóżcie dwa palce skierowane ich zewnętrzną stroną do twarzy. W momencie nawijania musicie obrócić palce tak, aby ich wewnętrzna strona była skierowana finalnie w stronę twarzy. Końcówką pasma zacznijcie oplatać włosy które znajdują się ponad palcami. Oplatajcie włosy do momentu aż zostanie wam kosmyk o długości około 10 cm. Teraz wyciągacie palce z pętelki, a przez nią przekładacie złożony na pół kosmyk. Z pętelki musi wystawać odrobina włosów. Pozostawiacie włosy do wyschnięcia. Później pociągnijcie delikatnie za wystający z pętelki kosmyk, a pasmo uwolni się ze splotu. Włosy delikatnie roztrzepcie palcami, aby loki rozbiły się na nieco drobniejsze i wyglądały bardziej naturalnie. Utrwalcie fryzurę lakierem.

Jeśli jednak szukacie jeszcze jednego sposobu na niskobudżetowe zrobienie kędziorów , możemy wam polecić robienie loków/fal na opaskę do włosów . Testowałyście kiedyś metodę na palec? A może macie inną sprawdzoną? 🙂 Zdjęcie główne: istockphoto. com Jak Zrobić Kręcone Włosy Bez Lokówki Jak zrobić fale na włosach? Oto 3 najskuteczniejsze sposoby Nie wiecie, jak zrobić trwłe fale na włosach? Nie musicie o to wcale prosić fryzjera. Salonowy efekt uzyskacie prostymi metodami w domowym zaciszu. Chyba wiele kobiet zgodzi się z nami, że każda, która ma proste włosy, marzy o kręconych, a ta z kręconymi wolałaby mieć proste.

Co powoduje kręcenie się włosów?

Tajemniczy gen, o którym z pewnością nie wiedziałeś – Według naukowców z Queensland Institute of Medical Research (Australia) za kręcone włosy odpowiada gen o nazwie trichohyalin . Ma on sprawiać, że we włosach dochodzi do zakłócenia równowagi aminokwasów i tym samym pasma zaczynają się kręcić.

Jak kręcić włosy żeby były fale?

Włosy z każdego pasma należy nakręcać na lokówkę o grubej średnicy. Ważne jest to, aby pasma z przodu, które okalają twarz, wywijać do tyłu głowy. Dla wzmocnienia efektu można opuścić głowę i spryskać lakierem włosy od nasady.

You might be interested:  Sok Z Brzozy Na Włosy Jak Stosować?

Jak wydobyć skręt z włosów?

Jak działa plopping? – Zapewne zauważyłaś, co się dzieje z lokami i falami, gdy są mokre i je zgniatasz. Sprawiasz wtedy, że skręt staje się bardziej zwarty i sprężysty, a sama fryzura po wyschnięciu włosów bardziej wyrazista. Metoda plopping zasadniczo opiera się na zgniataniu – włosy owijasz szczelnie ręcznikiem lub koszulką, dociskając włosy do głowy, i trzymasz je tak przez kilka godzin, a nawet całą noc.

Jak zrobić loki bez prostownicy?

Jak zrobić fale na włosach bez lokówki i prostownicy? Podpowiadamy – To jak zrobić fale na włosach bez lokówki i prostownicy ? Na to pytanie istnieje kilka prawidłowych odpowiedzi. Przede wszystkim jednak, że jeśli nie używasz „ciepła”, najlepszy efekt uzyskasz, gdy robienie fryzury zaczniesz robić na świeżo umytych, ale suchych włosach.

Przydatne mogą okazać się również produkty kosmetyczne, podkreślające skręty. Kiedy myślimy o tym, jak zrobić fale na włosach bez lokówki i prostownicy, w pierwszej kolejności do głowy przychodzi nam patent holenderskiej influencerki , Negin Mirsalehi. It-girl swoją wymarzoną fryzurę uzyskuje przy pomocy kawałka materiału .

Ona sięga po pasek do szlafroka, ale ty możesz wybrać na przykład grubą wstążkę lub specjalny jedwabny wałek. Od czego zacząć? Przypnij tkaninę na czubku głowy materiał czy wałek, a następnie podziel włosy na dwie równe części. Potem zawijaj pierwszą partię włosów dookoła tkaniny, dobierając systematycznie coraz więcej pasemek.

 • Gdy cały kosmyk będzie już owinięty, zwiąż na końcach gumką włosy i wałek.
 • Czynność powtórz z drugiej strony.
 • Tak powstałe „warkocze” możesz zawinąć w dwa koki, dla lepszego efektu (jeśli postawisz na jedwabny wałek, ten krok się nie uda).
 • Noś takie „upięcie” przez co najmniej godzinę.
 • Po upływie tego czasu rozpuść włosy i voila! Jak jeszcze można zrobić fale na włosach bez lokówki i prostownicy? Bardzo prostym i skutecznym sposobem jest także zawiniecie świeżo umytych włosów w ciasny, wysoki kok .

Warto najpierw skręcić mocno pasma, a następnie zawinąć kosmyki na czubku głowy. Fale zapewnią ci też warkocze (im ciaśniej je zapleciesz, tym większe fale skręty powstaną). Alternatywą dla wyżej wymienionych trików jest oczywiście sięgnięcie po wałki lub papiloty .

 • Czy istnieją jeszcze jakieś triki? Pewnie! Fale na włosach bez lokówki i prostownicy zrobisz przy pomocy opaski.
 • Wystarczy, że nałożysz na głowę elastyczną opaskę i lekko naciągniesz ją na czoło.
 • Potem zawijaj pasemka dookoła materiału.
 • Rób to tak, by powstał „wianek”.
 • W takim „uczesaniu” najlepiej połóż się spać.

Gdy wstaniesz będziesz mogła cieszyć się burzą pięknych fal. Ciekawym sposobem, na to, jak zrobić fale na włosach bez lokówki i prostownicy, będzie użycie wsuwek . W jaki sposób? Zacznij od podzielenia kosmyków na 3 części (dół, prawa górna część i lewa górna część).

 • Następnie nawijaj pasma na palec wskazujący i przypinaj powstałe „pierścienie” wsuwką.
 • Czynność powtórz na pozostałych dwóch sekcjach.
 • Po około godzinie rozpuść włosy .
 • Jak jeszcze można zrobić fale na włosach bez lokówki i prostownicy? Wykorzystując do tego ołówek ! Wystarczy, że nawiniesz wokół niego pasemko (od nasady, aż po końce), a następnie przypniesz całość spinką.

Po około godzinie rozpuść włosy. Im więcej taki „skrętów” stworzysz, tym większa burza loków powstanie.

Jak zrobić loki za pomocą suszarki?

Najpierw odetnij górną część butelki (najlepiej, żeby była to butelka co najmniej litrowa – na tyle duża, żeby bez problemu zmieściły się do niej włosy ). Mniej więcej na środku butelki wytnij podłużny otwór. Do butelki włóż pasmo włosów. Do wyciętego otworu przyłóż suszarkę i tak susz włosy przez kilka chwil.

Jak zrobić loki na noc?

Jak zrobić loki bez lokówki? Zakręć włosy na noc – Jeśli Twoje włosy są długie, możesz zakręcić je na noc czesząc je w luźny kok na czubku głowy. Włosy muszą być lekko wilgotne i rozczesane. Opuść głowę na dół, wetrzyj w nie piankę do stylizacji lub kosmetyk do loków, po czym skręć je, zawiń i delikatnie zepnij. Innym trikiem, by zakręcić włosy na noc jest metoda opaski. Elastyczną opaskę nakładasz na czoło, po czym nawijasz na nią wszystkie włosy. Pasma muszą być lekko wilgotne, nie obejdzie się też bez dobrej pianki do włosów oraz sprayu po rozpuszczeniu loków.

 1. Podobnie działają papiloty, które zastąpić mogą zwinięte w paski gazety, pocięte paski chusteczek nawilżanych (takich dla niemowląt), które pozostawione na noc sprawią, że włosy czasie snu efektownie się skręcą.
 2. Takie papiloty z chusteczek możesz nałożyć na suche włosy.
 3. Zawarta w nich wilgoć wystarczy, by włosy mocno się skręciły.

Cienkie pasma nawijaj na paski aż do nasady włosów. Przy nasadzie zwiąż pasek chusteczki na supełek . Dzięki temu, że chusteczki są miękkie, nie powinny przeszkadzać Ci podczas snu. Efekt – burza drobnych loczków – jest widowiskowy!