Jak Nakładać Odżywkę Na Włosy?

Jak Nakładać Odżywkę Na Włosy
– nakładaj odżywkę od ucha w dół – Odżywkę zwykle nakładamy od ucha w dół. Skóra głowy może różnie na nią zareagować (chyba, że jest to produkt stricte przeznaczony do skóry głowy). Równomiernie nakładaj produkt, pasmo po pasmie, idąc od góry do dołu. Nie zapominaj też o końcówkach.

W jakiej kolejnosci uzywac odzywek do włosów?

so!flow by Vis Plantis: kolejność korzystania z kosmetyków do pielęgnacji włosów – Nawet najbardziej zaawansowane rytuały i zabiegi pielęgnacyjne na nasze włosy może popsuć nieodpowiednia kolejność używanych przez nas kosmetyków . Dlatego właśnie tak istotnym jest, żeby dokładnie czytać etykiety i stosować się ściśle do zaleceń producenta. Z reguły kolejność stosowania konkretnych produktów jest jednak podobna. Seria kosmetyków so!flow by Vis Plantis dodatkowo ułatwia cały ten proces, ponieważ na opakowaniach produktów znajduje się informacja, w jakiej kolejności dany kosmetyk powinien zostać użyty. Kolejność ta wygląda zatem (najczęściej) następująco:

  Peeling do skóry głowy/booster/baza Szampon Odżywka Maska Spray/mgiełka Masełko/olejek

Należy jednak zaznaczyć, że w przypadku konkretnych linii, kolejność ta może delikatnie się od siebie różnić (zawsze w pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na informację przedstawione na opakowaniu ). Podsumowując: zwykle zaczynamy od skóry głowy: booster/peeling/baza – czyli dokładnego oczyszczenia i wstępnej pielęgnacji (np. nawilżenia i masażu, który pobudzi cebulki włosów do wzrostu). Następnie oczyszczamy włosy szamponem. Później aplikujemy na pasma odżywkę i/lub maskę. Cała seria so!flow by Vis Plantis zapewnia kompleksową pielęgnację włosów – począwszy od peelingu skóry głowy, aż po dogłębne odżywienie końcówek włosów . Zachowywanie zalecanej, odpowiedniej kolejności kroków pielęgnacyjnych wcale nie brzmi jak skomplikowany proces, prawda? Z pewnością może pomóc nam w walce o zdrowe, lśniące i piękne włosy.

Czy odżywkę powinno się Nakladac na skórę głowy?

Każda kobieta marzy o posiadaniu pięknych włosów. Niezależnie od tego czy są krótkie, długie,proste czy kręcone, chciałybyśmy żeby były zdrowe i lśniące. Codziennie pielęgnujesz swoje włosy, a mimo to Twoja fryzura wciąż nie wygląda idealnie? Cierpliwie wcierasz w nią kosmetyki i.

 • nadal nie widzisz efektów? Być może problem tkwi w tym, jak używasz posiadanych preparatów.
 • Sposób nakładania produktów na włosy to bardzo ważna czynność, którą wiele z nas wykonuje mechanicznie, niedbale i.
 • najczęściej nieprawidłowo.
 • Przeczytaj, jak stosować odżywkę, by mieć pewność, że spełni swoje zadanie! Ach ta odżywka.

Jest dla włosów tym, czym krem dla skóry. Regeneruje, dodaje blasku, ułatwia rozczesywanie, aletylko wtedy, gdy odpowiednio się z niej korzysta. Odżywka do włosów to preparat regeneracyjny, który doraźnie maskuje uszkodzenia włosów. Nim jednak zrobisz dla niej miejsce w swojej łazience dowiedz się, jaka odżywka sprawdzi się w przypadku Twoich włosów (wybierając ją zwróć uwagę na ich stan i kondycję).

Na opakowaniu każdej odżywki znajduje się instrukcja, jak należy ją stosować. Warto się z nią zapoznać nim przystąpimy do pielęgnacyjnych czynności:) Nakładając odżywkę dobrze jest trzymać się zaleceń producenta, tj. nie skracać, ani nie wydłużać czasu aplikacji. Odżywkę bez spłukiwania nakłada się na delikatnie osuszone ręcznikiem i lekko wilgotne włosy.

Uwaga: dynamiczne tarcie włosów prowadzi do podnoszenia się komórek naskórka, a w konsekwencji do matowości i niezdrowego wyglądu naszej fryzury. Dlategobądźmy delikatne dla swoich włosów 🙂Odżywki bez spłukiwania to dopełnienie codziennej pielęgnacji i ekspresowa pomoc dla włosów.

 1. Pamiętaj, że odżywka ma wnikać w strukturę włosów, nie zaś w skórę głowy, dlatego należy rozprowadzić ją na całej ich długości (najlepiej użyć do tego grzebienia o szerokich zębach).
 2. Posiadaczki długich włosów powinny zwrócić szczególną uwagę na końcówki –je również należy potraktować odżywką.
 3. Ilość nakładanej na nasze kosmyki odżywki powinna być wielkości orzecha włoskiego.

Od przybytku głowa nie boli? Niestety nie do końca. Włosy potraktowane za dużą ilością kosmetyku będą wyglądały na nieświeże i „przyklapnięte”. To ile odżywki naniesiemy na włosy powinno zależeć zarówno od samego produktu, jaki od stanu naszej fryzury.

Kiedy najlepiej nakładać odżywkę na włosy?

Jak używać odżywki do włosów? – Odżywki do włosów powinny być uzupełnieniem regularnej pielęgnacji włosów i nieodłącznym elementem mycia głowy. Odżywki należy stosować po każdym myciu, a w przypadku mało wymagających włosów, można ograniczyć ich stosowanie do jednego razu w tygodniu.

Istnieją odżywki bez spłukiwania oraz takie, które wymagają zmycia z głowy. W przypadku tych pierwszych – zabieg pielęgnacji jest szybszy, bo wystarczy nałożyć odżywkę na umyte włosy i rozprowadzić ją na włosach. W przypadku odżywek ze spłukiwaniem, czas pielęgnacji się wydłuża, bo po nałożeniu odżywki trzeba ją pozostawić na głowie na kilka minut i potem dokładnie zmyć.

Istnieje jeszcze jedna alternatywa – odżywki zawarte w szamponach do włosów. Szampony 2 w 1 to duże ułatwienie i zaleca się je osobom zabieganym, które poza myciem włosów, nie mają czasu na dodatkowe zabiegi pielęgnacyjne.

You might be interested:  Jakie Buty Na Fitness?

Czy odżywkę do włosów się spłukuje?

Poznaj porady ekspertów –

  Start Pielęgnacja Włosów

Pielęgnacja włosów to nie tylko ich mycie oraz czesanie, ale również prawidłowe stosowanie odpowiednio dobranych, do rodzaju włosów, odżywek i masek. Każdy rodzaj odżywki i maski do włosów rozprowadzamy równomiernie po całej długości włosów, omijając powierzchnię skóry głowy. Jak już sama nazwa i przeznaczenie wskazują, odżywki do włosów nie należy nakładać na skórę głowy i, pod żadnym pozorem, nie należy jej wcierać w skórę, gdyż może to wywołać podrażnienia skóry głowy, przyczynić się do powstania łojotoku, łupieżu, a także prowadzić do nadmiernego wypadania włosów. Odżywki i maski do włosów posiadają wiele zalet. Regenerują włosy zniszczone, nawilżają włosy suche, nadają blasku włosom matowym, dodają sprężystości i elastyczności włosom łamliwym, a także wygładzają, chronią i odbudowują włosy farbowane. Opis sposobu i częstotliwości stosowania kosmetyków do włosów znajdziemy zawsze na opakowaniu preparatu. Powinniśmy stosować się do zaleceń producenta, nie przetrzymywać odżywki lub maski zbyt długo na włosach i nie aplikować jednorazowo zbyt dużej ilości preparatu, ponieważ ani dłuższy czas pozostawienia na włosach, ani zwiększona ilość produktu nie przyczynią się do jego silniejszego lub skuteczniejszego działania. Nie zastosowanie się do zaleceń producenta odnośnie sposobu i częstotliwości stosowania produktu może skutkować pojawieniem się niepożądanego działania ubocznego preparatu. Używanie zbyt dużej ilości odżywki może obciążać włosy i utrudniać jej spłukiwanie, a nawet może doprowadzić do uszkodzenia włosów, szczególnie jeśli są one cienkie. Częstotliwość nakładania odżywki lub maski do włosów zależy od intensywności działania preparatu – te o silniejszym działaniu należy aplikować rzadziej, np. raz w miesiącu, a te delikatniejsze – po każdym umyciu włosów. Odżywki lub maski przeznaczone do spłukiwania najlepiej nakładać po dwukrotnym umyciu włosów szamponem, ich spłukaniu i odsączeniu nadmiaru wody (wytarciu) w ręcznik. Wówczas odzywka lepiej się wchłonie we włosy i nie będzie z nich spływała. Delikatne odżywki, których nie trzeba po zastosowaniu spłukiwać, najlepiej nakładać na lekko wilgotne, świeżo umyte włosy. Należy stosować odżywkę odpowiednią dla naszego rodzaju włosów, najlepiej, aby była z tej samej linii co szampon. Utrwali to i wzmocni działanie szamponu oraz jego składników pielęgnujących włosy. ->

Co pierwsze szampon czy odżywka?

Metoda OMO – co to? – Metoda OMO to w najprostszym tłumaczeniu mycie włosów w kolejności – odżywka – szampon – odżywka . Na mokre włosy najpierw nakładamy odżywkę nawilżającą, następnie myjemy włosy łagodnym szamponem, a później ponownie aplikujemy odżywkę.

Dzięki temu włosy są podwójnie odżywione, błyszczące i niezwykle gładkie w dotyku. Mycie metodą OMO krok po kroku.1. O jak odżywka nawilżająca (np. z aloesem, gliceryną, panthenolem), 2. M jak szampon (najlepiej łagodny i delikatny), 3. O jak odżywka emolientowa lub emolientowo-humektantowa (najlepiej z olejami w składzie).

RADA EKSPERTA Mycie włosów popularną metodą OMO sprawdzi się u posiadaczek włosów średnioporowatych i wysokoporowatych, czyli tych zniszczonych i suchych (najczęściej falowanych i kręconych). Nie polecam jej włosom cienkim, niskoporowatym , bo podwójne nakładanie odżywki może je niepotrzebnie obciążyć – wyjaśnia Damian Drzyzga, fryzjer, właściciel salonu Let’s Dye – Hair Colour Experts w Warszawie.

Czy po masce na włosy nakladac odżywkę?

Maska nałożona na mokre i splątane włosy – Maska do włosów to kosmetyk do zadań specjalnych, który dzięki skoncentrowanej formule intensywnie pielęgnuje włosy. Jednym z podstawowych błędów jest aplikacja maski na mokre włosy zaraz po spłukaniu z nich szamponu.

Kosmetyk musi mieć szansę wniknąć we włosy, a z mokrych pasm po prostu spłynie. Maskę należy nakładać na wilgotne włosy po ich umyciu i osuszeniu ręcznikiem. Najlepiej zawinąć włosy w ręcznik na kilka minut, by odsączyć nadmiar wody. Pamiętaj! Nie trzyj włosów ręcznikiem, ponieważ mogą się wtedy uszkodzić.

Po osuszeniu nakładamy produkt – najczęściej od połowy długości po końce, aby nie obciążyć fryzury. Można podzielić je na kilka partii, żeby nie pominąć żadnego obszaru. Po aplikacji włosy trzeba powoli i delikatnie rozczesać grzebieniem lub szczotką , aby równomiernie rozprowadzić produkt.

Po jakim czasie widac efekty odżywki do wlosow?

Już po miesiącu intensywnego olejowania prawie co mycie (około 3 razy w tygodniu) zaczęłam zauważać, że włosy stają się bardziej sprężyste i błyszczące.

Ile dawac odżywki na włosy?

Ile nakładać odżywki/maski do włosów? – Jeśli chodzi o to, ile nakładać odżywki do włosów , to wcale nie powinnyśmy kierować się zasadą, że im więcej, tym lepiej odżywione włosy. Ilość odżywki i maski wyglądają podobnie. Powinno być to odrobinę więcej niż wielkość orzecha włoskiego.

Powiedzmy 1,5 raza więcej. Sama niestety mam tendencję do wręcz topienia swoich włosów w odżywce licząc na to, że osiągnę efekt śliskiej i nawilżonej tafli. Jak to się jednak zazwyczaj kończy? Włosy są obciążone, jeśli jednak nie macie włosów przetłuszczających się, to będą one wyglądać na smętne i pozbawione życia.

To również przeciążenie! Mogą zbijać się w strąki. Zbyt duża ilość masek nawilżających (humektantowych) zaoowocuje elektryzowaniem i puszeniem się włosów, poprzez ich przenawilżenie.

You might be interested:  Jak Podnieść Włosy?

Jak długo można trzymać odżywkę na włosach?

Zastanawiasz się, dlaczego Twoje włosy nie są wystarczająco zdrowe, mimo iż poświęcasz im dużo czasu? Dlaczego kuracje, które wykonujesz w ogóle nie działają? Co robisz źle w codziennej pielęgnacji? Przyjrzyj się naszemu małemu poradnikowi i zastanów się, co należałoby poprawić w pielęgnacji swoich włosów. wszystkie wiemy, nie każda z nas może sobie pozwolić na wyjście w niewymodelowanych włosach lub na czekanie paru godzin, aż włosy same wyschną. Alternatywnym rozwiązaniem jest stosowanie ciepłego/letniego powiewu, który mniej zniszczy Twoje włosy. Nie zaleca się używania prostownicy czy lokówki kilka dni pod rząd.

 • Te urządzenia najbardziej wysuszają włosy.
 • Jednak od czasu do czasu można sobie na to pozwolić, byle robić to z umiarem.2.
 • Ile trzymasz swoje odżywki, a ile szampon? Szamponów nie powinniśmy trzymać długo na swoich włosach (po prostu myjemy i zmywamy), wyjątkiem mogą być szampony lecznicze, np.
 • o działaniu przeciwłupieżowym.

Jednak pamiętaj: szampon służy do mycia włosów, więc nie ma potrzeby trzymania ich dłużej niż potrzeba, gdyż nie ma to wpływu na kondycję włosów. Odżywki i maski musimy trzymać zdecydowanie dłużej, jeśli chcemy uzyskać jakieś efekty. Najczęściej każdy producent podaje czas pozostawiania preparatu na włosach. olejek3

Jak prawidłowo używać odżywki do włosów? – Pora na obiecane na początku tego artykułu złote zasady stosowania odżywki do włosów. Dobrze je zapamiętajcie, bo to właśnie od nich w głównej mierze zależy wasz pielęgnacyjny sukces. Zaczynamy:

 1. Zawsze dobieramy rodzaj odżywki do naszych włosów – inne specyfiki powinny być stosowane na włosy z tendencją do przesuszania, a inne do przetłuszczających się.
 2. Nie nakładamy zbyt dużej ilości specyfiku – w tym przypadku od nadmiaru głowa może rozboleć. Zbyt wiele nałożonej odżywki nadmiernie obciąża włosy.
 3. Jeśli masz długie włosy, zaczesz je do przodu – wówczas będzie Ci łatwiej nakładać odżywkę od nasady do samych końcówek.
 4. Nie wcieraj odżywki w skórę głowy – to absolutnie podstawowa zasada. Odżywka nie powinna mieć kontaktu ze skórą, bo może powodować podrażnienia, łojotok i łupież.
 5. Dbaj, aby odżywka nie ściekała Ci na twarz – może to bowiem prowadzić np. do reakcji alergicznych. Odżywkę zawsze spłukujemy w kierunku pleców.
 6. Stosuj się do czasu aplikacji podanego na opakowaniu – naprawdę nie ma sensu zbyt długo trzymać odżywki na włosach. Zawarte w niej składniki szybko wnikają w strukturę kosmyków.
 7. Jeśli masz cienkie i osłabione włosy, zastosuj pielęgnację dwuetapową – na końcówki włosów warto nałożyć odżywkę regenerującą, a od nasady zwiększającą objętość.
 8. W przypadku włosów bardzo zniszczonych sięgnij po odżywkę odbudowującą – na końcówki włosów nałóż też odżywkę bez spłukiwania.
 9. Jeśli masz włosy przetłuszczające się u nasady, stosuj odżywkę tylko na same końcówki.
 10. Czesz włosy przed nałożeniem odżywki – możesz to robić także w trakcie zabiegu.

Jeśli stosujecie zwykłą odżywkę, pamiętajcie o jej bardzo dokładnym spłukaniu – jeśli o to nie zadbacie, resztki kosmetyku będą powodować nadmierne obciążenie włosów i utrudnią stylizację. Z tego samego powodu lepiej jest unikać nakładania odżywki przed samym wyjściem na ważną imprezę.

Czy można nalozyc odżywkę przed myciem włosów?

Na czym polega metoda OMO? 3 kroki do gładkich, mięsistych i lśniących włosów – Mycie włosów tą metodą polega na stosowaniu trzech produktów: pierwszej odżywki, szamponu i drugiej odżywki . Dlaczego taka kolejność? Otóż zastosowanie odżywki przed umyciem włosów szamponem, sprawi, że kosmyki będą zabezpieczone przed intensywnym działaniem szamponu.

To szczególnie ważne, jeżeli nasze szampony do włosów zawierają silne substancje myjące, które kryją się pod takimi nazwami jak SLS , SLES. W tym przypadku nałożenie odżywki na włosy przed ich umyciem szczególnie się przyda. Pierwsza odżywka ma za zadanie związanie wody wewnątrz włosa i zatrzymanie nawilżenia.

Włosy są dodatkowo zabezpieczone i odżywione. Przyjmuje się również, że zanim wprowadzimy metodę OMO w życie, podczas swoich rytuałów pielęgnacyjnych, należy odpowiednio przygotować włosy to tego sposobu mycia. Jedno z zaleceń mówi, aby umyć dokładnie włosy i skórę włosy mocnym szamponem, który zawiera właśnie SLS, SLES – czy silne detergenty, które bardzo dokładnie oczyszczą włosy i skórę głowy, usuwając resztki stylizatorów.

 1. Stosowanie tak zwanych “rypaczy” raz na jakiś czas pozwala starannie oczyścić włosy i przygotować je do wieloetapowej pielęgnacji.
 2. Dzięki oczyszczeniu lepiej przyjmą wszelkie, cenne składniki pochodzące z odpowiednio dobranych odżywek i delikatnych szamponów, które należy stosować przy standardowym myciu, odsuwając na bok mocne detergenty.

Mycie głowy mocnymi szamponami warto wykonywać jedynie raz na 2-3 tygodnie. Wprowadzając już tak niewielką zmianę, zobaczysz, że skóra głowy nie będzie podrażniona, a włosy nie będą na szorstkie i tępe.

You might be interested:  Jak Usuwać Włosy Z Miejsc Intymnych?

Ile razy w tygodniu stosować odżywkę do włosów?

Odżywka – jest lżejszej konsystencji, ma mniej składników odżywczych od maski i ampułki. Zalecana do stosowania po każdym myciu. Jest dobrym rozwiązaniem dla cienkich włosów, krótkich czy dla włosów suchych, które nie potrzebują aż tak głębokiej odbudowy.

Co się stanie jak nie spłucze odżywki?

Korzyści ze stosowania tej metody nakładania odżywki – Korzyść nr 1. Oszczędność czasu Odpada: zakładanie foliowego czepka, czekanie 15-30 minut aż maska wniknie we włosy, spłukiwanie, odsączanie wody. Nie spłukiwanie masek to ogromna wygoda. Korzyść nr 2.

Oszczędność produktu W tej metodzie nakładamy niewielką ilość odżywki, a więc jedno opakowanie posłuży nam znacznie dłużej. Korzyść nr 3. Zapach Niespłukana odżywka otuli włosy intensywniejszym i trwalszym zapachem . Włosy intensywnie pachną aż do kolejnego mycia! Korzyść nr 4: Efekt końcowy – szybki i prosty do uzyskania Efekt jest podobny do tego, jaki uzyskujemy przy tradycyjnym użyciu odżywki/maski, a nawet lepszy.

Włosy błyszczą, są gładkie i mają większą objętość.

Kiedy nakładać odżywkę bez spłukiwania?

Odżywka bez spłukiwania – do włosów niesfornych – Odżywki bez spłukiwania świetnie sprawdzają się u wszystkich osób, mających niesforne, trudne do poskromienia włosy. Sprawiają one, że dużo łatwiej jest rozczesać włosy po myciu, bez ich zbędnego ciągnięcia i wyrywania.

 • Kosmetyki te są też nieocenione w okresie jesienno-zimowym, gdy nosimy czapki, a włosy szybko zaczynają się elektryzować.
 • Produkty te delikatnie dociążają fryzurę, sprawiając, że staje się bardziej gładka i mniej podatna na negatywne działanie czynników wewnętrznych.
 • To także świetna opcja dla osób mających włosy skłonne do puszenia się.

Odrobina takiego kosmetyku bez spłukiwania pomaga utrzymać fryzurę w ryzach, sprawiając, że doskonale się prezentują przez cały dzień.

Kiedy maska a kiedy odżywka do włosów?

Maska vs. odżywka – Maska i odżywka do włosów to produkty, które nie powinny być stosowane zamiennie. Mimo że oba nawilżają włosy, to każdy z nich odgrywa inną rolę. Zadaniem odżywki jest zamknięcie łusek włosów, wygładzenie ich, przywrócenie im blasku i ułatwienie rozczesywania.

Po jakim czasie widac efekty odżywki do wlosow?

Już po miesiącu intensywnego olejowania prawie co mycie (około 3 razy w tygodniu) zaczęłam zauważać, że włosy stają się bardziej sprężyste i błyszczące.

W jakiej kolejnosci uzywac produktów OnlyBio?

Jak stosować kosmetyki OnlyBio Hair Balance? – W stosowaniu nowości OnlyBio nie ma absolutnie nic trudnego. Wszystko jest wyjaśnione na etykiecie. Jedyne, co musicie zrobić, to rozpoznać porowatość waszych włosów . Brzmi skomplikowanie, ale w gruncie rzeczy wystarczy zrobić test na porowatość włosów , aby wszystko stało się dla was jasne.

  Moczymy włosy, a następnie nakładamy odżywkę proteinową bądź humektantową (w zależności od kondycji włosów) na włosy poniżej uszu. Pozwalamy jej podziałać przez kilka minut. Kiedy odżywka w dalszym ciągu jest na włosach, delikatnie i bez zbędnego tarcia myjemy skórę głowy. Spłukujemy całość. Spływający po włosach szampon wystarczy, by umyć ich dolną partię. Nakładamy drugą odżywkę na włosy. Nie może to być ta sama, którą stosowaliśmy na początku mycia. Dla uzyskania równowagi PEH należy używać odżywek o różnym działaniu. Na koniec mycia najlepiej sprawdzi się emolientowa. Ponownie spłukujemy całość, a mokre włosy odgniatami w bawełnianą koszulkę.

Dla wzmocnienia efektów takiej pielęgnacji , możecie wprowadzić olejowanie włosów . Wystarczy, że raz w tygodniu nałożycie maskę humektantową na włosy, na to porcję oleju i założycie czepek. Po około godzinie wystarczy wszystko zemulgować i gotowe! Warto też wspomnieć, że pierwsze kosmetyki dopasowane do porowatości włosów pojawiły się dobrych kilka lat temu.

 • Świadoma pielęgnacja włosów była wówczas w powijakach, ale znana wszystkim włosomaniaczkom Anwen stworzyła linię kosmetyków, która bardzo ułatwiała zachowanie równowagi PEH i wybieranie kosmetyków zgodnie z porowatością włosów .
 • Marka Anwen dalej zresztą prężnie się rozwija, a OnlyBio ma szansę powtórzyć jej sukces.

Widziałyście już nowości OnlyBio w Rossmannie? 🙂 My nie możemy się doczekać aż te kosmetyki wpadną w nasze ręce! [email protected]. life Hit na porost włosów przeceniony w Rossmannie! Kasia Cichopek uwielbia ten produkt Wcierka do włosów OnlyBio Hair Balance to jeden z hitów Instagrama, w któym zakochała się również Kasia Cichopek. W ciągu miesiąca powoduje wysyp nowych baby hair! Jeden z niekwestionowanych hitów Instagrama został przeceniony w Rossmannie.

 • Już od 16 kwietnia do 4 maja macie okazję kupić wcierkę do włosów OnlyBio Hair Balance z dużym rabatem .
 • Jeżeli tracicie włosy garściami, a na dodatek nie chcą wam rosnąć, właśnie ten produkt pomoże wam zapomnieć o tych dwóch problemach.
 • Jak działa wcierka do włosów OnlyBio HairBalance? Wcierka OnlyBio Hair Balance normalnie kosztuje 22,99 zł, ale dzięki promocji w Rossmannie kupicie ją za 15,99 zł .

Warto ją stosować, gdy włosy są przerzedzone, a ich wzrost powolny. Dlaczego ta wcierka działa tak skutecznie? Zawarta w papryczkach chilli kapsaicyna mobilizuje włosy do zdrowego wzrostu , a ekstrakty ze skrzypu polnego i kozieradki wzmacniają ich cebulki przeciwdziałając wypadaniu.