Jak Pielęgnować Włosy Po Trwałej?

Jak Pielęgnować Włosy Po Trwałej
Dbaj o nawilżenie – Trwała ondulacja bardzo wysusza włosy , dlatego trzeba zapewnić im potężną dawkę nawilżenia. Stosujmy regenerujące odżywki, maski, które zapobiegną ich plątaniu się i wypadaniu. Mogą nawet zawierać silikony – jednak nie stosujmy takich produktów w dużej ilości.

Co robić po trwałej?

3. Trwała ondulacja – jak dbać o włosy po zabiegu? – Po trwałej ondulacji o włosy należy odpowiednio zadbać. Potrzebują one intensywnego nawilżenia i odżywienia. W sklepach i salonach kosmetycznych można zakupić maseczki i spraye do włosów suchych i zniszczonych, również do włosów po „trwałej”. Włosów poddanych trwałej ondulacji nie wolno rozczesywać klasyczną szczotką. Lepiej sprawdzi się drewniany grzebień o szerokim rozstawie ząbków. Jest to fryzura wymagająca, dlatego należy poświęcać jej wiele czasu. Aby włosy jak najdłużej zachowały ładny, zdrowy skręt należy odpowiednio pielęgnować włosy .

Jak zadbać o włosy po trwałej?

Przez około 3 dni po zabiegu trwałej ondulacji nie należy myć ani czesać włosów. Płyn musi się utrwalić na włosach. Czesanie i mycie ich od razu po zabiegu mogłoby je rozprostować. Często nakładaj na włosy maski i odżywki głęboko nawilżające.

Co zrobić z włosami po trwałej ondulacji?

Regeneracja włosów po ondulacji – Jeśli włosy po ondulacji są mocno zniszczone nie da się już odbudować ich struktury, ale możesz dzięki odpowiedniej pielęgnacji poprawić ich wygląd. Konieczna jest również cierpliwość, nie osiągniesz spektakularnych efektów od razu po pierwszym zabiegu regeneracyjnym lub pielęgnacyjnym.

Systematyczność i odpowiednia pielęgnacja wpłyną na poprawę kondycji włosów, jednak konieczny jest czas. Przede wszystkim włosy po trwałej należy nawilżać. Używaj więc produktów, które są przeznaczone do włosów zniszczonych i przesuszonych. Stosuj produkty na bazie naturalnych składników, aby dodatkowo nie obciążać włosów środkami chemicznymi.

Konieczne jest również regularne stosowanie masek, które w składzie zawierają keratynę. Jest to naturalny budulec włosa, który dodatkowo pozwala domknąć łuski włosa, dzięki czemu nie tracą one swojej wewnętrznej wilgoci. Maski pozostawiaj na włosach nawet do 30 minut, aby składniki aktywne w nich zawarte miały możliwość dodarcia do wnętrza włosa.

W ciągu dnia, aby włosy były lśniące i zdrowo wyglądające używaj serum do włosów suchych w mgiełce. Dzięki temu włosy nie będą zbytnio obciążone, ale zyskają ładny wygląd. Jeśli końcówki włosów są ekstremalnie zniszczone i przesuszone postaw na ich olejowanie. Już kilka kropel olejku do włosów wyraźnie odżywki twoje końcówki.

Stosowanie masek, odżywek i olejów spowoduje, że włosy będą znacznie bardziej miękkie i delikatne, unikniesz też puszenia się. Możesz również poprosić swojego fryzjera o wykonanie zabiegu regeneracyjnego. Dobierze on odpowiednie kosmetyki do twoich włosów i zapewni włosom optymalne nawilżenie i odżywienie.

Przy regularnych zabiegach tego typu, włosy odzyskają blask i zdrowy wygląd, nie będą się również tak łatwo łamać, kruszyć i zaginać. Jeśli włosy podczas trwałej ondulacji zostały mocno zniszczone, a końcówki są wyraźnie przesuszone koniecznie jest ich podcięcie. Dzięki temu pozbędziesz się partii włosów, która wygląda najgorzej.

Obok pielęgnacji staraj się regularnie podcinać włosy, aby systematycznie ścinać te zniszczone przez ondulacje. Odpowiednia pielęgnacja to również nie narażanie włosów na dodatkowe przesuszanie. Staraj się myć włosy w momencie, kiedy będą one już mocno nieświeże, unikaj suszenia ich w wysokim temperaturach, aby dodatkowo nie wysuszać włosów. trwała3

Mycie włosów po trwałej ondulacji Powstrzymaj się od mycia głowy przez 2-3 dni po zabiegu, aby jego efekt mógł się utrwalić. Pamiętaj też o stosowaniu szamponów przeznaczonych do włosów kręconych, ponieważ dostarczają składników zapobiegających puszeniu fryzury.

Czego nie robić po trwałej ondulacji?

Jak dbać o włosy po trwałej ondulacji? – Choć współczesna trwała jest dużo bezpieczniejsza i mniej inwazyjna niż ta wykonywana kilkadziesiąt lat temu, wciąż znacząco osłabia włosy. Będzie to zauważalne zwłaszcza w pierwszych tygodniach po zabiegu. Aby nie pogorszyć ich kondycji, warto wówczas unikać korzystania z suszarki, a także lokówki i prostownicy, a przez pierwsze 3 dni po trwałej powstrzymać się przed myciem włosów. Foto: Pixabay Włosy po trwałej ondulacji rozczesujemy drewnianym grzebieniem z szeroko rozstawionymi ząbkami. Dobrym pomysłem będzie też zmiana szamponu na taki pielęgnujący włosy kręcone i podkreślający skręt. Sprawi to, że nasza fryzura przez dłuższy czas będzie się doskonale prezentować, a włosy zostaną odpowiednio odżywione, co pozwoli im odzyskać sprężystość.

W zależności od zastosowanych preparatów fryzjer może nam też polecić konkretne środki pielęgnujące. W wielu przypadkach po trwałej ondulacji konieczne jest również stosowanie odżywki i masek intensywnie nawilżających. Warto sięgnąć też po jedwab w płynie, który uelastyczni i wygładzi nasze włosy. Czasami pomimo intensywnej pielęgnacji końcówki włosów zaczną się rozdwajać i będą wyraźnie przesuszone.

Jest to jak najbardziej normalne, a najlepszym sposobem na rozwiązanie tego problemu jest skrócenie fryzury o kilka centymetrów. » Zadbane dłonie to piękne dłonie. Sprawdź, jak zregenerować zmęczone dłonie!

You might be interested:  Jak Zrobić Karbowane Włosy Prostownicą?

Czy trwała niszczy włosy?

Na czym polega zabieg trwałej ondulacji? – Trwała ondulacja trwa od godziny do dwóch, i jak każdy zabieg, zaczyna się od mycia włosów. Potem fryzjer nakręca poszczególne pasma na wałki, zabezpiecza końcówki papierowymi płatkami i całość spryskuje lub zwilża płynem do ondulacji.

 • Płyn zawiera tioglikolan amonowy, który przerywa wiązania dwusiarczkowe, łączące ze sobą cząsteczki protein, jakie znajdują się w trzonie włosa.
 • Każdy włos składa się z wielu takich wiązań, a sposób ich ułożenia decyduje o tym, czy są kręcone, czy proste.
 • Gdy pod wpływem zawartych w płynie związków pękają, stają się bardziej plastyczne i za pomocą wałków można nadać im dowolny kształt.

Płyn do trwałej ondulacji zazwyczaj trzeba trzymać na włosach od 20 do 30 minut, co jednak zależy od stanu włosów, ich długości i efektu, jaki chcemy osiągnąć – czas i przebieg procesu jest stale kontrolowany przez fryzjera. Po spłukaniu płynu na włosy nakładany jest preparat utrwalający, regenerujący najgłębsze struktury włosa, odżywiający je i nawilżający.

 • Dobrze zrobiona trwała może korzystnie zmienić wygląd. Efekty utrzymują się przez kilka miesięcy. Natomiast źle wykonana trwała ondulacja może zniszczyć włosy, a w ekstremalnych przypadkach konieczne będzie ich ścięcie na krótko.

Jaki szampon do włosów po trwalej?

W takich przypadkach warto sięgać po kremowy szampon Redken Curvaceous do włosów falowanych i po trwałej. Tworzy on bogatą pianę, która delikatnie myje włosy i skórę głowy oraz zapewnia optymalne nawilżenie od cebulek aż po same końce.

Co ile robi się trwała?

Trwała ondulacja jest zabiegiem, który należy przeprowadzać wyłącznie w profesjonalnych salonach fryzjerskich, aby nie dopuścić do nadmiernego uszkodzenia struktury włosów. Najłagodniejszą metodą długotrwałego skręcenia włosów jest ondulacja ziołowa, w której stosuje się płyny o właściwościach odżywczych i ochronnych.

 1. Trwała ondulacja jest zabiegiem fryzjerskim polegającym na długotrwałym zakręceniu włosów.
 2. Wykonywana jest przy użyciu specjalistycznych preparatów.
 3. W ofercie salonów fryzjerskich dostępne są różne rodzaje trwałej ondulacji dostosowane do określonych rodzajów włosów, np.
 4. normalnych, farbowanych, cienkich, delikatnych.

Trwała ondulacja – na czym polega? Trwała ondulacja jest metodą stosowaną w profesjonalnych salonach fryzjerskich w celu uzyskania długotrwałej zmiany kształtu włosów. Efektami zabiegu trwałej ondulacji są loki lub fale oraz zwiększenie objętości włosów.

Istotą tej metody jest zakręcenie wcześniej umytych kosmyków na wałki, które są zróżnicowane pod względem grubości, a tym samym końcowego efektu ondulacji. Wybór grubości wałka jest zależny od preferencji klientki. Po zakręceniu włosy spryskuje się specjalnym płynem przeznaczonym do zabiegu trwałej ondulacji, który nadaje im nowej struktury.

Płyn utrzymuje się na włosach przez około pół godziny, po tym czasie należy go spłukać. Końcowym etapem jest utrwalenie fryzury środkiem o działaniu odżywiającym, regenerującym i wzmacniającym. Trwała ondulacja przyczynia się do osłabienia struktury włosa , dlatego niewskazane jest jej stosowanie na włosach cienkich, łamliwych, ze skłonnością do wypadania, świeżo farbowanych lub rozjaśnianych oraz zniszczonych wcześniej przeprowadzanymi zabiegami fryzjerskimi.

 • Rodzaje trwałej ondulacji – ziołowa, zasadowa, kwaśna, dwufazowa Wyróżnia się cztery podstawowe rodzaje trwałej ondulacji: ziołową, zasadową, kwaśną i dwufazową .
 • Wybór jest zależny w głównej mierze od rodzaju włosów, a decyzję powinien podjąć fryzjer w oparciu o dokładne obejrzenie włosów i ocenę ich jakości oraz struktury.1.

Trwała ondulacja ziołowa uznawana jest za najłagodniejszy rodzaj zabiegu. Przeprowadza się ją przy użyciu ziołowych preparatów, które dodatkowo działają odżywczo i chronią przed niszczeniem struktury włosów. Ondulacja ziołowa jest szczególnie zalecana osobom z delikatnymi włosami.

 • Uzyskany efekt utrzymuje się średnio przez dwa, trzy miesiące.2.
 • Trwała ondulacja zasadowa, nazywana inaczej alkaliczną należy do bardziej inwazyjnych metod zmiany kształtu włosów.
 • Do jej przeprowadzenia wykorzystuje się silne preparaty, które mogą negatywnie wpływać na kondycję włosów.
 • Ondulacja zasadowa może być stosowana u osób z mocnymi i zdrowymi włosami, które nie są zniszczone innymi zabiegami fryzjerskimi, takimi jak rozjaśnianie.

Efekt ondulacji alkalicznej jest długotrwały – utrzymuje się przez około 10 miesięcy. W tym czasie wskazane jest wykonanie zabiegu uzupełniającego na odrostach.3. Trwała ondulacja kwaśna jest zabiegiem delikatnym, który nie obciąża włosów. Przeprowadza się go przy użyciu niewielkiej ilości kwasowych środków chemicznych.

Czy po trwałej wypadają włosy?

Wypadanie włosów dotyczy kobiet i mężczyzn i jest poważnym problemem, gdyż to właśnie włosy są wizytówką twarzy, atrybutem urody i atrakcyjności. Intensywne wypadanie włosów może spowodować łysienie. Utrata włosów staje się często problemem fizycznym i psychicznym, ponieważ może skutkować depresją i obniżoną samooceną.

 • Przyczyny wypadania włosów mogą wynikać ze stresu, chorób skóry głowy (łupież, łojotok), chorób ogólnych (nowotwór, schorzenia tarczycy).
 • Wypadanie włosów może być efektem ubogiej diety, braku witamin, zaburzeń krążenia, zmian w gospodarce hormonalnej (ciąża, laktacja).
 • Włosom szkodzą również zabiegi wykorzystujące substancje chemiczne.
You might be interested:  Psy Co Mają Włosy?

Łysienie na skutek farbowania i trwałej ondulacji jest w pełni odwracalne. Łysienie dzielimy na bliznowaciejące (wtórne) i niebliznowaciejące (pierwotne). Ta druga forma występuje zazwyczaj jako łysienie plackowate i androgenowe. Początki łysienia plackowatego są nagłe, mogą pojawić się w różnym wieku pod postacią ograniczonych ognisk wyłysienia na skórze głowy.

 1. Liczba okrągłych ognisk wzrasta, co prowadzi do całkowitego wyłysienia lub równomiernej utraty włosów.
 2. Przyczyny łysienia plackowatego to ogniska zakaźne w organizmie, zaburzenia gruczołów wewnątrzwydzielniczych, autoagresja, zaburzenia psychosomatyczne i neuropatia.
 3. Łysienie plackowate charakteryzuje się skłonnością do samoistnego odrostu włosów.

Nabyte łysienie o charakterze odwracalnym towarzyszy takim schorzeniom, jak niedoczynność przysadki, niedoczynność i nadczynność tarczycy, niedoczynność przytarczyc, cukrzyca. Często pojawia się łącznie z chorobami zakaźnymi. Wypadanie włosów nabyte może pojawić się 11-16 tygodni po porodzie.

Łysienie odwracalne może być spowodowane lekami, chemioterapią, radioterapią, retinoidami, hiperwitaminozą A i PP, kosmetykami używanymi do ondulacji, rozjaśniania i farbowania włosów, które zawierają w swym składzie bithinol, para-związki, amoniak, perhydrol czy tioglikolan amonowy, w przebiegu niedożywienia, niedoborach witaminowych, niedokrwistości, w okresie menopauzy.

Łysienie androgenowe ma swoje przyczyny w zaburzeniach o podłożu hormonalnym polegających na nadmiernej produkcji androgenu. Często są one także powodem łojotoku, trądziku i hirsutyzmu, czyli porostu włosów u kobiet w miejscach, w których owłosienie jest charakterystyczne dla mężczyzn.

 • Łojotok sprawia, że wypadanie włosów jest bardziej intensywne, a trądzik dosyć dotkliwy.
 • Łysienie androgenowe rozpoczyna się u nasady czoła i powoduje stopniowo pogłębiające się zakola.
 • Łysienie bliznowaciejące (wtórne) powstaje na skutek bliznowacenia owłosionego fragmentu skóry.
 • Blizny są stanem przejściowym schorzeń oraz urazów włosów i skóry: oparzenia II i III stopnia, ciężkie postacie półpaśca, niektóre grzybice, choroby bakteryjne, toczeń rumieniowaty, twardzina skóry i liszaj płaski.

Szybkie rozpoznanie i podjęcie odpowiedniej terapii ograniczają wielkość łysienia. Leczenie łysienia nie zawsze przynosi skutki, dlatego ważne jest łączenie środków farmakologicznych z zabiegami o działaniu pobudzającym, zwiększającym ukrwienie skóry i odżywiającym mieszki włosowe.

Co zrobić żeby włosy po trwałej się nie puszyły?

Regularnie podcinaj zniszczone końcówki; po myciu, spłukuj włosy zimną wodą, co sprawi, że łuski włosów zostaną domknięte; stosuj szampony mocno nawilżające i koniecznie po każdym myciu nakładaj odżywkę. Włos będzie zdrowszy, bardziej odżywiony a przez to mniej puszący się.

Czy warto robić trwała?

Po latach wraca do łask. I chociaż wydawało się, że już dawno została zapomniana i pokryła się kurzem, wszystko wskazuje na to, że stanie się hitem 2021 roku. Trwała na włosy – to właśnie o tym trendzie mowa. To już pewne. Rok 2021 będzie rokiem trwałej ondulacji.

 • trwała na włosy dawniej i dziś
 • galeria z inspirującymi fryzurami
 • na czym polega trwała i czy jest dla każdego
 • jak długo utrzymuje się efekt trwałej

Jaka trwała na słabe włosy?

Styling krok po kroku – Styling przeprowadzany u fryzjera polega kolejno na:

  Nawinięciu włosów na wałki i naniesieniu na nie równomiernie preparatu do stylingu włosów. Spłukaniu płynu do stylingu po upływie ok.20 minut. Zmniejszony czas ekspozycji na środek chemiczny ogranicza możliwość pogorszenia stanu włosów. Nałożeniu na włosy kosmetyków pielęgnujących, które mają za zadanie odżywić włosy i umożliwić preparatom do stylingu silniejsze wchłanianie wgłąb włosa. Aplikacji płynu utrwalającego na włosy, a następnie kosmetyków odbudowujących.

Loki na wesele – jak zrobić i utrwalić fryzurę, która przetrwa całą noc Loki na wesele są trudne do utrzymania, ale niezwykle kuszące. Wybierając odpowiedniej grubości lokówkę i zabezpieczając loki, fryzura przetrwa całą imprezę. Loki na wesele nie różnią się w zasadzie od tych, które robimy na co dzień.

 • Ważne jednak, by były bardziej eleganckie i przetrwały noc wypełnioną tańcem.
 • Intensywny ruch, a nawet pot sprawiają, że z czasem włosy tracą na sprężystości i po kilku godzinach na parkiecie nie wyglądają świeżo i okazale.
 • Żeby cieszyć się nimi przez całe wesele, dobrze jest znać zachowanie swoich włosów, ich naturalną strukturę i zaprzyjaźnić się z produktami utrwalającymi.

Zobacz także: Paznokcie na wesele – jaki manicure będzie hitem 2020 roku? Jak zrobić loki na wesele? Żeby stworzyć naturalnie wyglądające loki na wesele, które utrzymają się przez całą noc, powinnaś: Rano umyć włosy i zadbać o ich pielęgnację. Przed rozpoczęciem kręcenia, dobrze je wysuszyć – każda wilgoć negatywnie wpływa na strukturę włosa i sam skręt loków.

 • Wybrać odpowiednią grubość loków – im więcej włosów, tym skręt będzie grubszy i bardziej rozłożysty, jednak przy tym mniej wytrzymały.
 • Rozdziel włosy na pasma.
 • Loki kręć w kierunku, który odbije je u nasady i zlikwiduje widoczność prostych pasm włosów znajdujących się na czubku głowy.
 • Najczęściej jest to kierunek przeciwny do twarzy.
You might be interested:  Jakie Zioła Na Wypadające Włosy?

Każde pasmo zabezpiecz produktem do stylizacji włosów. Alternatywą dla lokówki może być prostownica, czy też termoloki lub papiloty. Metoda zależy od ciebie. Każda z nich daje zupełnie odmienny efekt na włosach. Jeśli wybierasz jednak lokówkę, zdecyduj się np.

 1. na ceramiczną, dobrze dopasuj ją do swoich włosów .
 2. Zobacz także: Izabela Janachowska o organizowaniu wesela w dobie koronawirusa Źródło: Pinterest Jak zrobić fale na wesele? Jeśli jesteśmy posiadaczkami prostych, trudno skręcających się włosów, które mają tendencję do nadmiernego prostowania się, zrezygnujmy z fal i postawmy na loki.

Te i tak z czasem zmniejszą swoją sprężystość. Jeśli jednak. iStock Falownica do włosów, którą zrobisz beach waves i hollywoodzkie fale – TOP 3 najlepszych Falownica do włosów to alternatywa dla lokówki i prostownicy, która tworzy naturalne fale na włosach w bezpieczny i łatwy sposób.

Ile kosztuje trwała?

Jak wygląda, ile trwa i ile kosztuje trwała? – Trwała ondulacja to wydatek mniej więcej od 50 zł do 200 zł. Koszt zależy między innymi od rodzaju trwałej ondulacji, użytych kosmetyków, czy długości włosów. Trwała na długich włosach będzie kosztowała mniej, niż trwała na długich włosach.

 1. Zabieg będzie też dłużej trwać, jeśli włosów jest więcej (czas zabiegu to około 1-2 godziny).
 2. Po umyciu włosów, fryzjer założy na pasma wałki (ich grubość ustalicie wcześniej), zabezpiecza końcówki włosów papierowymi płatkami i aplikuje na włosy płyn do trwałej ondulacji.
 3. Ten specyfik ma w swoim składzie tioglikolowy kwas amoniowy, który sprawia, że przerwane zostają wiązania dwusiarczkowe we wnętrzu włosa.

To właśnie te wiązania decydują o tym, czy włosy naturalnie są proste, falowane, czy kręcone. Za sprawą kwasu wiązania przerywają się i stają się elastyczne, dzięki czemu można łatwo ukształtować je za pomocą wałków czy innych narzędzi. Płyn musi pozostać na włosach jakieś 20-30 minut, w zależności od zamierzonego efektu oraz od rodzaju włosów.

Czy trwała niszczy włosy?

Na czym polega zabieg trwałej ondulacji? – Trwała ondulacja trwa od godziny do dwóch, i jak każdy zabieg, zaczyna się od mycia włosów. Potem fryzjer nakręca poszczególne pasma na wałki, zabezpiecza końcówki papierowymi płatkami i całość spryskuje lub zwilża płynem do ondulacji.

 • Płyn zawiera tioglikolan amonowy, który przerywa wiązania dwusiarczkowe, łączące ze sobą cząsteczki protein, jakie znajdują się w trzonie włosa.
 • Każdy włos składa się z wielu takich wiązań, a sposób ich ułożenia decyduje o tym, czy są kręcone, czy proste.
 • Gdy pod wpływem zawartych w płynie związków pękają, stają się bardziej plastyczne i za pomocą wałków można nadać im dowolny kształt.

Płyn do trwałej ondulacji zazwyczaj trzeba trzymać na włosach od 20 do 30 minut, co jednak zależy od stanu włosów, ich długości i efektu, jaki chcemy osiągnąć – czas i przebieg procesu jest stale kontrolowany przez fryzjera. Po spłukaniu płynu na włosy nakładany jest preparat utrwalający, regenerujący najgłębsze struktury włosa, odżywiający je i nawilżający.

 • Dobrze zrobiona trwała może korzystnie zmienić wygląd. Efekty utrzymują się przez kilka miesięcy. Natomiast źle wykonana trwała ondulacja może zniszczyć włosy, a w ekstremalnych przypadkach konieczne będzie ich ścięcie na krótko.

Jaki szampon do włosów po trwałej?

Niezależnie od tego, czy masz naturalne fale i loki, czy też regularnie robisz trwałą, należy odpowiednio zadbać o włosy, aby zachować ich piękno. W takich przypadkach warto sięgać po kremowy szampon Redken Curvaceous do włosów falowanych i po trwałej.

Czy da się wyprostować trwała?

Tyle rodzajów do wyboru. Tylko co wybrać? – Każdy rodzaj różni się od siebie, da nam inny efekt końcowy. ● Trwała ondulacja prostująca, taka jak Lakme k. Straight To odpowiednik trwałej skręcającej. Ta trwała przeznaczona jest do włosów zdrowych, grubych i opornych na układanie.

 • ● Keratynowe prostowanie Ten zabieg jest jednym z najpopularniejszych.
 • Efektem są proste włosy, wygładzone i lśniące.
 • Najczęściej wybierany sposób na trwałe prostowanie, ze względu na skład (keratyna, witaminy, antyoksydanty).
 • ● Wygładzanie keratynowe, takie jak Alfaparf Liss Design Celem tego zabiegu jest uzyskanie wygładzonych, nie spuszonych włosów.

Są dwie metody wykonywania tego zabiegu. Metoda ekspresowa: pozwala zmniejszyć puszenie się włosów, bez efektu mocnego prostowania Metoda precyzyjna: pozwala zmniejszyć skręt włosów lub całkowicie je wyprostować – w zależności od jakości, struktury i skrętu włosa.

 • ● Hialuroplastia, czyli AURA od Lakme – NOWOŚĆ Ten zabieg to zdecydowany hit! Aura to pierwszy na rynku zabieg trwałego prostowania włosów, który ma w 100% wegański skład.
 • Hialuroplastia to zabieg z kwasem hialuronowym powstałym bez surowców odzwierzęcych.
 • Posiada i nnowacyjną formułę, która nie wytwarza żadnych oparów ani zapachów.

Jest zabiegiem prostującym, wygładzającym, ale również intensywnie nawilżającym włosy! Pamiętajcie, że każdy zabieg powinien być wykonywany przez profesjonalistę. Powodzenia!