Jak Zawinąć Włosy W Koszulkę?

Jak Zawinąć Włosy W Koszulkę
Tak przygotowane włosy zaczynamy zakrywać koszulką, łapiąc ją za dwa jej końce, aby przykryła całą głowę i była szczelnie do niej dopasowana, następnie chwytamy jednocześnie za dwa rękawy koszulki i zwijamy je ciasno w ruloniki, które wiążemy z tyłu głowy.

Jak zawinąć mokre włosy w koszulkę?

Jak Zawinąć Włosy W Koszulkę Prosty sposób na loki. Screen z Curly Hair Routine | How to “Plop” Your Hair Chcesz, aby twoje włosy były sprężyste, skręcone i puszyste? Owiń włosy koszulką. Na taki pomysł wpadły dziewczyny, które kochają kręcone włosy. Oto odkrycie, które sprawi, że wasze papiloty pójdą w odstawkę.

 1. Prosty patent na kręcone włosy Wystarczy zaopatrzyć się w czystą koszulkę, szczotkę oraz preparat wzmacniający kręcone włosy.
 2. Trzeba też pamiętać o tym, by przed rozpoczęciem tego procesu umyć włosy i nałożyć na nie odżywkę.
 3. Następnie rozczesać, odczekać kilka minut, by podeschły i owinąć je w koszulkę.

Sposób na loki. Zobacz, jak to zrobić To ostatnio odkryta metoda dla włosów pozbawionych skrętów. Koszulka musi być mocno ściśnięta, to wszystko. Wystarczy poczekać aż włosy wyschną, odczekać 45-60 minut, odwinąć i ujrzysz naturalnie skręcone włosy. Alternatywnie możesz wykorzystać pocięte rajstopy lub gazety.

Jak długo robić Plopping?

Hej Kochani! Przyszykowałam dla Was kolejną fotorelację krok po kroku metody wydobywania skrętu, czyli plopping 🙂 Dla zaawansowanych kręconowłosych to nie będzie żadna nowość, ale jestem pewna, że jeszcze nie wszyscy ją znają, także zapraszam do dalszego wpisu! 🙂 Jak Zawinąć Włosy W Koszulkę Plopping jest idealny dla włosów kręconych, puszących się , a przede wszystkim pomaga bardziej wydobyć skręt. Zadaniem tej metody jest przygotowanie włosów do wyschnięcia naturalnego lub wysuszenia dyfuzorem. Co potrzebujemy: – produkt do stylizacji – ręcznik lub koszulka bawełniana Ja do tej metody używam koszulki 🙂 Po umyciu nakładamy oczywiście produkt stylizujący na włosy i zabezpieczacz na końcówki. Jak Zawinąć Włosy W Koszulkę 1. Rozkładamy koszulkę z rękawami skierowanymi do Nas, Jak Zawinąć Włosy W Koszulkę 2. Przykładamy głowę do ręcznika tak, by wszystkie włosy złożyły się razem na czubku głowy. Jak Zawinąć Włosy W Koszulkę 3. Górną część koszulki nakładamy na całą głowę aż do karku tak aby zakryć wszystkie włosy. Jak Zawinąć Włosy W Koszulkę 4. Chwytamy dwa rękawy i ściskamy nimi całą koszulkę tak aby nie było przestrzeni między nią, a włosami. Jak Zawinąć Włosy W Koszulkę 5. Zwijamy rękawy w dwa wałeczki. Jak Zawinąć Włosy W Koszulkę 6. I związujemy dwa wałeczki z tyłu głowy. Jak Zawinąć Włosy W Koszulkę TADAM! 😀 Po nałożeniu koszulki wyglądamy komicznie 😀 Ale efekty są super! Trzymam koszulkę na głowie nawet z 2-3 h, następnie zdejmuję i czekam aż włosy wyschną naturalnie bądź suszę je dyfuzorem. Moje loczki są przede wszystkim bardziej skręcone i zbite 🙂 Jak Zawinąć Włosy W Koszulkę Jak Zawinąć Włosy W Koszulkę Plopping polecam przede wszystkim osobom, którym ciężko jest wydobyć naturalny skręt poprzez ugniatanie włosów z produktem stylizującym, ale też by ogółem bardziej włosy skręcić 🙂 Dajcie znać czy używałyście tej metody i jakie są Wasze efekty! Buziak! 651

Jak zawinac włosy?

Wilgotne lub suche włosy musisz zawinąć wieczorem na piankowe wałeczki. Później po prostu kładziesz się spać, a następnego dnia obudzisz się z pięknymi, idealnie skręconymi lokami niczym z filmu lub bajki. Wystarczy, że przeczeszesz je lekko palcami, utrwalisz lakierem i gotowe!

Co zrobić aby proste włosy się kręciły?

Jak zakręcić włosy (i jak zrobić loki lokówką) –

  Po umyciu włosów szamponem, nałóż na włosy piankę dodającą objętości. Przed użyciem lokówki, wysusz włosy suszarką. Zaczynając od szczytu głowy, wydziel pasmo włosów, nałóż na nie produkt termoochronny i nawiń na lokówkę. Odczekaj kilka sekund zanim odwiniesz włosy z urządzenia. Powtórz tę czynność na pozostałych kosmykach. Możesz lekko upiąć loki spinkami by utrzymać ich kształt. Przed usunięciem spinek upewnij się, że włosy są suche. Potrząśnij włosami zwieszając głowę w dół. Możesz też stylizować loki palcami. Jeżeli chcesz dodać fryzurze z lokami objętości i nieco ją zmierzwić, użyj szczotki. Na koniec utrwal stylizacje lakierem nabłyszczającym lub tylko utrwalającym.

Wskazówka: Jeżeli chcesz zakręcić włosy jedynie na końcach, nawiń je na lokówkę tylko do wysokości ucha. Jeżeli chcesz stworzyć bardzo energetyczny styl, możesz nakręcić różnej grubości pasma lub użyć wałków o odmiennej średnicy. Jeżeli będziesz kręcić je w różnych kierunkach, uzyskasz efekt artystycznego nieładu.

Dlaczego moje włosy przestały się kręcić?

Przez całe życie miałam kręcone, miękkie włosy. Od jakiegoś czasu (około) roku włosy się prostują, są suche. Czy jest możliwe, aby naturalnie kręcone włosy z wiekiem zaczęły się prostować i wysuszać? Chciałabym dodać, że co około 6 tygodni farbuję włosy (pojawiają się siwe) farbą bezamoniakową (farbę nakłada fryzjerka), nie suszę włosów suszarką, nakładam maski i odżywki, używam drogich kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów i mimo tych wszystkich starań włosy są suche, nie mają już tak ładnego naturlanego skrętu, wyglądają jak siano. Jak Zawinąć Włosy W Koszulkę Niestety, włosy z wiekiem mogą się prostować. Jest to zjawisko całkiem naturalne. Pod wpływem różnych szkodliwych czynników, takich jak farby, prostownice włosy ulegają zniszczeniu, a przez to ich struktura ,,rozciąga” się, powodując stopniowe rozprostowywanie loków.

 1. Jeżeli dbasz o ich odpowiednie nawilżenie stosując kosmetyki i nie przesuszasz ich suszarką, a nadal są suche – myślę, że powinnaś je wzmocnić od środka.
 2. Polecam tabletki Inneov- aby zobaczyć efekt, stosuj je przynajmniej przez 2-3 miesiące.
 3. Dodatkowo wybierz się do fryzjera przynajmniej raz na miesiąc na zabieg sauny – fryzjerka nałoży specjalną ampułkę na włosy, a dzięki ciepłu wytwarzanemu przez specjalne do tego urządzenie- substancje wnikną w głąb włosów.
You might be interested:  Jaka Fryzura Do Kwadratowej Twarzy?

Zabieg ten jest bardzo chwalony i przynosi rezultaty. Kręcone włosy podczas mycia należy traktować bardzo łagodnie, aby nie uszkodzić ich delikatnej struktury. W miejscu skrętu są one bowiem cieńsze, przez co bardziej podatne na uszkodzenie. Po umyciu nie wolno trzeć ich mocno ręcznikiem, tylko delikatnie osuszyć i nałożyć odżywkę lub maskę.

 • Następnie należy rozczesać włosy grzebieniem o szeroko rozstawionych zębach, co spowoduje bardziej równomierne rozprowadzenie odżywki i zapobiegnie ich splątaniu.
 • Jeżeli Twoje włosy przypominają ,,siano”, kup sobie suszarkę z dyfuzorem – jest to specjalna nakładka do suszenia loków.
 • Równie ważne jest stosowanie przed wysuszeniem pianki lub balsamu do włosów kręconych.

Aby włosy bardziej się kręciły, polecam ich postopniowanie. Im włosy dłuższe, tym są cięższe, i czasami właśnie dlatego rozprostowują się. Pamiętaj, że odpowiedź naszego eksperta ma charakter informacyjny i nie zastąpi wizyty u lekarza. Klinika Włosów Handsome Men Klinika zajmuje się niechirurgicznym uzupełnianiem ubytków włosów metodami skutecznymi w każdym przypadku łysienia, a także leczeniem łysienia i rozwiązywaniem problemów, związanych z rzadkimi i cienkimi włosami.

Czy Plopping niszczy włosy?

Plopping/plunkinkg – czyli inaczej ręcznikowanie. Czym jest metoda ręcznikowania i na jakich włosach najlepiej się sprawdzi? Plopping to naturalna metoda wydobycia skrętu włosów! Najczęściej stosowana przez posiadaczki włosów kręconych i falowanych, jednak również panie o prostych włosach z powodzeniem mogą spróbować wydobyć delikatny skręt ze swoich włosów.

Jak zrobić sobie naturalne loki?

Jak zrobić loki na prostownicy? –

  Jak zrobić naturalne loki przy użyciu prostownicy? Zacznij od umytych, suchych włosów. Nawet lekko wilgotne pasma nie będą odpowiednio się kręciły i nie utrzymają się w ciągu dnia. Użyj prostownicy z dosyć cienkimi płytkami (2,5 do 5 cm) i zaokrąglonymi brzegami, co pozwoli ci uzyskać idealne, gładkie loki. Im węższa prostownica, tym bardziej drobne loki. Upewnij się również, że sprzęt jest dobrej jakości – lepiej zainwestować odrobinę więcej w prostownicę, która nie tylko będzie działała szybciej, ale również wyrządzi mniej szkód włosom niż prostownice słabej jakości. Wiele internautek poleca prostownicę ceramiczno-jonową Corrale firmy Dyson. Jeśli masz cienkie i delikatne włosy, trzymaj się niskiej temperatury, poniżej 180 stopni. Możesz zwiększyć temperaturę do 210 stopni, jeśli Twoje włosy są grube lub puszące się. Zastosuj produkt termoochronny i dokładnie rozczesz splątane włosy. Podziel włosy na sekcje – im grubsze pasma, tym więcej sekcji będziesz musiała zrobić. Zaczynając dość blisko skóry głowy (ale uważaj, by jej nie poparzyć), zaciśnij prostownicę na paśmie i przekręć ją o 180 stopni. Przesuwaj sprzęt powoli w dół kosmyka aż do jego końca. Im wolniej przesuwasz prostownicę, tym mocniej skręcasz włosy, a im szybciej przesuwasz żelazko, tym łagodniejsza jest fala. Przekręcając prostownicę o 360 stopni uzyskasz bardziej okrągłe, pełne loki , ale musisz robić to z wyjątkową delikatnością i ostrożnością, aby nie uszkodzić włosów. Eksperymentuj z obracaniem prostownicy w dół i w górę tworząc tzw. “połamane loki”. Spryskaj gotowe pasmo lakierem. Jeżeli twoje włosy nie kręcą się łatwo lub nie trzymają skrętu, spróbuj spryskać partie bezpośrednio przed kręceniem, jednak nie przesadź z ilością produktu. Delikatnie przeciągnij palcami po włosach i roztrzep skręcone pasma – dzięki temu nie tylko uzyskasz dodatkową objętość fryzury, ale również bardziej naturalny wygląd.

Jak zrobić afro loki na stałe?

Na czym polega trwała ondulacja? – Efekty znamy chyba wszyscy. Burza loków na głowie, która utrzymuje się długi czas. Ale jak to możliwe, że włosy nie prostują się? W preparatach używanych do trwałej ondulacji znajdują się silne składniki chemiczne , które wnikają w środek włosa i zmieniają jego strukturę. Włosy stają się podatne na styling i można im nadać dowolny kształt. Jak to działa:

 1. Fryzjer nakłada na włosy specjalny preparat do trwałej ondulacji .
 2. Włosy są nakręcane na wałki: grube, jeśli loki mają być delikatne lub cienkie, jeśli zależy nam na drobniutkich loczkach.
 3. Fryzjer używa preparatu utrwalającego efekt.

I gotowe, można cieszyć się pięknymi lokami. Jak Zawinąć Włosy W Koszulkę 25, 99 zł Jak Zawinąć Włosy W Koszulkę 19, 99 zł 27, 99 zł Jak Zawinąć Włosy W Koszulkę 18, 99 zł Jak Zawinąć Włosy W Koszulkę 62, 50 zł Jak Zawinąć Włosy W Koszulkę 53, 99 zł Jak Zawinąć Włosy W Koszulkę 38, 60 zł Jak Zawinąć Włosy W Koszulkę 44, 20 zł Jeśli nie jesteś gotowa na bądź co bądź inwazyjny zabieg, bo nie wiesz, czy będziesz dobrze czuć się w lokach, możesz na początek skorzystać z naszych porad, jak samemu zrobić fale na włosach w domu. Sprawdź aż 3 różne sposoby na łatwe kręcenie włosów .

You might be interested:  Jak Nakładać Hennę Na Włosy?

Czy z każdych włosów da się wydobyć skręt?

Jak wydobyć skręt z prostych włosów? – Wiele osób zastanawia się, jak wydobyć skręt z prostych włosów. Niestety może się to okazać dość trudne, a nawet niemożliwe. Jak pisałyśmy, wydobycie skrętu będzie możliwe, jeśli włosy wywijają się. A to znaczy, że nie są całkiem proste.

Jak wydobyć skręt włosów bez dyfuzora?

Sposobów na ujarzmienie naturalnie kręconych włosów jest mnóstwo. Dziś przyjrzę się metodzie plopping, która uchodzi za najprostszą, a jednocześnie najskuteczniejszą metodę wydobywającą skręt włosów i podnoszącą je u nasady. Jak poprawnie wykonać ręcznikowanie, zwane też koszulkowaniem? Kręcone włosy uchodzą wprawdzie za jedne z najcięższych w pielęgnacji, ale nie ulega wątpliwości, że mają swój urok.

Odpowiednio zadbane i wystylizowane ładnie okalają twarz, a z ich pomocą możesz wykonać wiele oryginalnych fryzur. Co jednak ciągle się puszą, a fale i loki nie są takie, jakbyś chciała? Z pomocą przychodzi plopping, czyli tzw. ręcznikowanie lub koszulkowanie włosów . Jest to metoda, która pozwala ujarzmić niesforne kosmyki i wydobyć skręt loków.

Cała magia polega na tym, że jest łatwa, a jedyne, czego potrzebujesz, to bawełniana koszulka lub ręcznik oraz kosmetyk do stylizacji włosów kręconych.

Jak wydobyć skręt z włosów?

Jak wydobyć skręt włosów – produkty, których potrzebujesz – Jak Zawinąć Włosy W Koszulkę

 1. Maska lub odżywka

Zaleca się zastosowanie maski lub odżywki emolientowej (E). Emolienty dociążają włosy, wygładzają je, sprawiając, że pasma są bardziej elastyczne, plastyczne, podatne na stylizację. Sprawdź:

 • Anwen Emolientowa Róża odżywka do włosów o wysokiej porowatości (200 ml) , która zawiera masło shea , olej brokułowy o właściwościach naturalnego silikonu, olej makowy, dyniowy, z rzodkiewki i krokosza barwierskiego.
 • Fructis Hair Food Odżywka do włosów wygładzająca Cocoa Butter – do włosów puszących się i niesfornych, która zawiera masło kakaowe, olej sojowy, olej z nasion słonecznika, olej jojoba, olej kokosowy.

2. Stylizator Stylizator to kluczowy produkt do wydobywania skrętu. Jego zadaniem będzie nie tylko jego wydobycie, ale również zdefiniowanie jego kształtu i utrwalenie go. W tej sytuacji sprawdzą się żele do włosów , pianki do włosów lub kosmetyki o konsystencji kremu. Szczególnie polecane są produkty marki Taft (żółty i czerwony). Sprawdź:

 • Nivea Men Craft Stylers utrwalający żel do stylizacji włosów – nadaje kształt włosom, zapewnia połysk i utrwalenie fryzury przez cały dzień. Zawiera witaminę E, która pielęgnuje włosy, wzmacnia je i dba o odpowiednie nawilżenie.
 • Syoss Power Hold żel do włosów dla mężczyzn , który pozwala maksymalnie utrwalić kształt fal i loków. Ułatwia również definiowanie skrętu i układanie fryzury.

Jak można zrobić loki na noc?

Jak zrobić loki bez lokówki? Zakręć włosy na noc – Jeśli Twoje włosy są długie, możesz zakręcić je na noc czesząc je w luźny kok na czubku głowy. Włosy muszą być lekko wilgotne i rozczesane. Opuść głowę na dół, wetrzyj w nie piankę do stylizacji lub kosmetyk do loków, po czym skręć je, zawiń i delikatnie zepnij. Innym trikiem, by zakręcić włosy na noc jest metoda opaski. Elastyczną opaskę nakładasz na czoło, po czym nawijasz na nią wszystkie włosy. Pasma muszą być lekko wilgotne, nie obejdzie się też bez dobrej pianki do włosów oraz sprayu po rozpuszczeniu loków.

 1. Podobnie działają papiloty, które zastąpić mogą zwinięte w paski gazety, pocięte paski chusteczek nawilżanych (takich dla niemowląt), które pozostawione na noc sprawią, że włosy czasie snu efektownie się skręcą.
 2. Takie papiloty z chusteczek możesz nałożyć na suche włosy.
 3. Zawarta w nich wilgoć wystarczy, by włosy mocno się skręciły.

Cienkie pasma nawijaj na paski aż do nasady włosów. Przy nasadzie zwiąż pasek chusteczki na supełek . Dzięki temu, że chusteczki są miękkie, nie powinny przeszkadzać Ci podczas snu. Efekt – burza drobnych loczków – jest widowiskowy!

W jakiej temperaturze kręcić włosy?

Zasada nr 6. Dobierz odpowiednią temperaturę i właściwy czas kręcenia pasma – Jeśli włosy są podatne na stylizację, wystarczy im temperatura 150-170 stopni, a jeśli są oporne, najlepiej ustawić najwyższą. Kiedy uwalniamy pasmo z lokówki? Gdy jest gorące . Dotykamy nawinięte pasmo (ostrożnie, aby się nie poparzyć) i jeśli jest gorące, uwalniamy je z lokówki i przechodzimy do kolejnego punktu: Jak Zawinąć Włosy W Koszulkę

Jak utrzymać efekt mokrych włosów?

Efekt mokrych włosów prosto z plaży – Imaxtree Luźny efekt mokrych włosów jak u surferki to fryzura idealna nie tylko na wakacyjny wyjazd. Sprawdzi się zwłaszcza u posiadaczek naturalnie kręconych lub falujących się włosów albo cienkich i takich, które łatwo się puszą . Kosmetyki wygładzające i nabłyszczające pomogą je nieco ujarzmić, dzięki czemu nie będziesz musiała się przejmować każdym odstającym kosmykiem. Imaxtree Żeby uzyskać efekt mokrych włosów jak z plaży, jeszcze wilgotne włosy spryskaj sprayem teksturyzującym , np. Texturizing Volume Spray Balmain , który dodatkowo pogrubia pasma i dodaje objętości. Ugnieć je, aby zrobić niedbałe fale i wysusz suszarką z dyfuzorem.

 • Następnie, żeby fryzura wyglądała na mokrą, wyciśnij na dłoń odrobinę żelu i rozprowadź równomiernie po włosach przeczesując je delikatnie palcami.
 • Użyj do tego celu np.
 • Styling Gel Douglas z pielęgnującym kompleksem witamin, który dodaje połysku włosom, ale nie skleja ich, dzięki czemu fryzura układa się naturalnie.
You might be interested:  Co Zrobić Żeby Włosy Się Szybko Nie Przetłuszczały?

Pamiętaj, aby nie nabierać zbyt dużo żelu – w przeciwnym razie włosy będą sprawiały wrażenie tłustych, a nie mokrych. Zacznij od małej porcji i w razie potrzeby powtórz aplikację. Żeby końcówki wyglądały cały czas świeżo i zdrowo, nałóż do połowy włosów olejek pielęgnujący.

Czy można wiązać mokre włosy?

Jak Zawinąć Włosy W Koszulkę Instagram @emrata M iękka pościel , wygaszone światło, delikatna muzyka. Na liście wieczornych priorytetów z całą pewnością nie ma mokrych włosów, które odświeżyłaś podczas kąpieli i zdecydowałaś się zostawić bez suszenia. Poranny efekt tego zaniedbania? Napuszona, potargana czupryna , którą musisz umyć raz jeszcze . Jak Zawinąć Włosy W Koszulkę Instagram @stellamaxwell Zainwestuj w śliską, satynową lub jedwabną pościel N ie musisz od razu kupować kompletów – wystarczą powłoczki na poduszki . Jeśli zamienisz bawełnianą pościel na szytą z satyny, jedwabiu albo bawełny egipskiej, bardzo szybko zauważysz pozytywne rezultaty . Jak Zawinąć Włosy W Koszulkę Instagram @sarasampaio Zabezpiecz mokre pasma aksamitną frotką Z wiązane na czas snu włosy mniej się potargają i pogniotą niż swobodnie rozpuszczone. Miękka, aksamitna gumka (albo, jeśli nie masz, ściągasz obcięty ze skarpetki) może posłużyć do związania włosów w luźny koczek na czubku głowy lub zaplecenia ich w niezbyt ciasny warkocz. Jak Zawinąć Włosy W Koszulkę Instagram @hoskelsa Upnij koczek dla efektu surferskich fal W ilgotne, niezbyt grube pasma skręć wokół własnej osi . Następnie ze wszystkich upnij koczek – dokładnie na czubku głowy. Przez noc czupryna wyschnie, a rano, kiedy rozpuścisz i roztrzepiesz włosy, będziesz miała puszystą, lekko pofalowaną fryzurę w stylu kalifornijskiej surferki. Jak Zawinąć Włosy W Koszulkę Instagram @emrata Zasypiaj uzbrojona w spray prostujący i spinki T en trik zdaje egzamin zarówno, jeśli zależy ci na utrwaleniu ułożenia oraz kiedy chcesz zmienić stronę układania się przedziałka . Wygładź włosy, rozdzielając ich parte dokładnie tam, gdzie chcesz, a następnie spryskaj lakierem, przeczesz grzebieniem i przypnij gładkimi wsuwkami (takimi bez ząbków). Jak Zawinąć Włosy W Koszulkę Instagram @hoskelsa Sposób na naturalne fale M arzą ci się naturalne fale w paryskim stylu? Jest na nie sposób – ułożą się same, podczas gdy ty będziesz smacznie spała. Wystarczy, że schylisz głowę w dół, roztrzepiesz czuprynę palcami, zwiążesz włosy aksamitną gumką na czubku i puścisz pasma luzem .

Jak zrobić loki na mokro?

Sposób z gumkami to dobra metoda na to, by zrobić loki bez lokówki, wykorzystując do tego zwyczajną fryzurę. Będziesz potrzebować wyłącznie cienkich gumek do włosów . Lekko wilgotne włosy podziel na pasma – jeśli chcesz burzę drobnych loczków, pasm powinni być dużo.

Każde pasmo zawijaj na tzw. ślimaczka a następnie zwiąż gumką tuż przy głowie. Możesz wysuszyć włosy, jeśli zależy ci na czasie albo pozostawić je do samodzielnego wyschnięcia, wtedy naprawdę będą to loki bez użycia ciepła. Tak naprawdę z powodzeniem możesz zrobić także jednego dużego ślimaka i osiągniesz wtedy efekt delikatnych fal i dodatkowej objętości.

Plusem takiego rozwiązania jest też to, że możesz w takiej fryzurze z powodzeniem chodzić w ciągu dnia, a wieczorem cieszyć się naturalnymi falami. Na koniec oczywiście musisz utrwalić fryzurę, by móc się nią cieszyć przez cały dzień. Przydadzą się do tego mocne lakiery .

  Joico Style & Finish Joimist Aussie Uplift Your Hair Nivea Curl Modelujący Spray Do Włosów Podkreślający Skręt Loków Kemon Hair Manya Dreamfix Lakier Do Włosów Mocny

Dużym plusem wymienionych metod jest nie tylko bezpieczeństwo stosowania i oszczędność pieniędzy, ale także szybkość wykonania. Włosy należy jedynie zapleść za pomocą wybranej rzeczy, a loki tworzą się same przez noc. Nie musisz pieczołowicie zakręcać każdego pasma na lokówkę, a następnie czekać z podniesionymi do góry rękoma, aż włos się zakręci.

Jak wygląda Mokra Włoszka fryzura?

Mokra włoszka – jak ją zrobić? – Niektórzy błędnie twierdzą, że mokra włoszka to inaczej trwała ondulacja . Należy pamiętać, że mokra włoszka jest zabiegiem stylizacyjnym, którego efekty utrzymują się znacznie krócej. Ponadto mokra włoszka nie niszczy włosów tak bardzo jak trwała ondulacja.

 • Mokra włoszka, tak jak inne fryzury lat 80.
 • , dodaje włosom 100% objętości.
 • Jeśli więc twoje kosmyki są z natury rzadkie i cienkie, to uczesanie będzie dla ciebie strzałem w dziesiątkę.
 • Mokrą włoszkę należy robić po umyciu włosów , kiedy są jeszcze wilgotne.
 • Wystarczy, że naniesiesz na całą długość włosów piankę, żel albo wosk, a na koniec wysuszysz je suszarką.

Kosmyki będą wyglądały jakby były mokre. Możesz je zaczesać do tyłu lub na boki . Wybór należy do ciebie. Taka fryzura powinna trzymać się cały dzień. Jeżeli chcesz, aby włosy były lśniące, nałóż na nie odrobinę wosku i gotowe! Mokra włoszka świetnie sprawdzi się na włosach kręconych oraz falowanych.