Jaka Fryzura Męska?

Jaka Fryzura Męska
French crop –

Fryzura męska french crop charakteryzuje się krótkimi bokami, tyłem oraz trochę dłuższą górą włosów. Często grzywka zaczesana jest do przodu. Pomimo że proporcje w tej fryzurze są bardzo wyważone, to i tak świetnie podkreśla buntowniczy charakter mężczyzny. pinterest/manhairstylestoday Jeżeli natomiast chcesz pozostawić sobie więcej możliwości stylizacyjnych, to dobrym pomysłem będzie wystrzyżenie górnej partii french crop na długość dłuższą niż w klasycznym french cropie. Wystarczy modelująca pasta lub krem do stylizacji dostosowany do rodzaju Twoich włosów i możesz dowolnie układać fryzurę.

  Jak dobrać fryzurę męska?

  Jak dobrać fryzurę męską? – Jaka fryzura męska będzie dobrym rozwiązaniem? Powinna być dobrana do twarzy i stylu modowego. Włosy powinny wydłużać szeroki kształt twarzy i optycznie skracać ten owalny i podłużny. Jeśli męska twarz jest kwadratowa z wyraźnie zarysowanymi liniami szczęki i polików, fryzura powinna być dłuższa i lekka, bo tylko taka zmiękczy kontur twarzy.

  Jak powiedzieć fryzjerowi jaką chcę fryzurę?

  Wskazówka 1: Przynieś ilustracje fryzury Zdjęcie jest warte więcej niż tysiąc słów. Jeśli znalazłaś w gazecie, czy innej publikacji, zdjęcie fryzury, która Ci się podoba, koniecznie weź je na następną wizytę u fryzjera. Takie materiały są szczególnie przydatne, jeśli zawierają zdjęcia fryzury z przodu, z tyłu i z boku i jeśli masz dodatkowe zdjęcia podobnych fryzur.

  • Gdyby okazało się, że fryzjer uważa, że ta fryzura nie jest odpowiednia dla Ciebie, zaproponuje alternatywne rozwiązanie.
  • Wskazówka 2: Powiedz fryzjerowi jakiej fryzury oczekujesz i potrzebujesz Podczas pierwszego spotkania z nowym fryzjerem powiedz mu/jej ile czasu możesz poświęcić stylizacji, czy zwykle spieszysz się rano i czy musi być to fryzura łatwa w układaniu.

  Chcesz ograniczać się do wysuszenia włosów, czy całkiem sprawnie posługujesz się suszarką do włosów, okrągłą szczotką i produktami do stylizacji? Opowiedz o stylu życia, jaki prowadzisz: czy pracujesz w miejscu, w którym obowiązują sztywne reguły czy swobodny styl.

  • Na wizytę ubierz się tak, jak się zwykle nosisz.
  • W ten sposób fryzjer zorientuje się, jakie są Twoje upodobania.
  • Upewnij się, że wie, czego absolutnie nie lubisz.
  • Jeżeli planujesz dużą zmianę fryzury, przed wizytą poproś o dodatkowe spotkanie konsultacyjne.
  • W przeciwnym razie fryzjer może nie mieć wystarczająco dużo czasu ze względu na następną klientkę.

  Wskazówka 3: Daj fryzjerowi dokładne wskazówki Jeśli chcesz ściąć włosy nieco krócej, doprecyzuj jak bardzo. Najlepiej jest używać palców, aby wskazać, jak bardzo chcesz skrócić włosy. Powiedz: „Tutaj dużo krócej, ale proszę nie bardziej niż. .”. Nie dawaj instrukcji, które mogą być interpretowane na różne sposoby takie jak: „Chcę tylko podciąć końce włosów”.

  Wskazówka 4: Lepiej zachować ostrożność niż potem żałować – zadawaj pytania Jeśli Ty i Twój fryzjer nie znacie się jeszcze dobrze, nie należy zezwalać mu na cięcie włosów tak, jak uważa za stosowne. Zapytaj wcześniej, jak zamierza przyciąć włosy. Zadawaj pytania lub poproś o zdjęcie planowanej fryzury, jeśli wyjaśnienia fryzjera nie są dla Ciebie jasne lub nie masz najmniejszego pojęcia o jakim rodzaju cięcia lub metody mówi.

  Wskazówka 5: Patrz na nożyczki Należy uważnie obserwować, co robi fryzjer, niezależnie od tego, czy chciałabyś się zrelaksować po ciężkim dniu. Odezwij się, jak tylko poczujesz się nieswojo i zapytaj swojego fryzjera zanim się rozpędzi. Dobry stylista pozytywnie zareaguje na Twoje uwagi i zapyta o preferencje.

  Musisz się czuć pewnie i komfortowo, a fryzjer nie powinien reagować nerwowo. Ostatecznie przecież to Twoje włosy i pieniądze! Bądź przyjazna, ale stanowcza i jeśli wszystko zawiedzie, zakończ wizytę. Za takie nieudane wizyty rzadko wymagana jest zapłata. Fryzjerzy raczej nie są zainteresowani zdobyciem złej reputacji.

  Wskazówka 6: Produkty do stylizacji Zapytaj fryzjera o produkty do włosów. Może zaproponować Ci gamę kosmetyków, które pasują do struktury Twoich włosów i konkretnej stylizacji. Oczywiście, możesz również porozmawiać z fryzjerem o swoich ulubionych produktach i o tym, jak je najlepiej stosować.

  Jak sprawdzić czy fryzura będzie pasować?

  Jaka fryzura mi pasuje? Metoda 2.25 cala – Jak sprawdzić w domowych warunkach, jaka fryzura ci pasuje? Okazuje się, że jest to bardzo łatwe. Przygotuj ołówek i linijkę. Następnie ołówek umieść poziomo pod brodą, natomiast linijkę ustaw pionowo pod płatkiem ucha . Teraz możesz sprawdzić, czy linie wyznaczone przez przybory przecinają się pod kątem prostym oraz jaką wartość pokazuje czubek ołówka. Jak interpretować wyniki? Zdaniem Johna Frieda, jeśli wynik przekracza 6 cm, bardziej pasują ci długie włosy. Natomiast, jeżeli wielkość jest mniejsza niż 2.25 cala (6 cm), do twarzy będzie ci z krótkim cięciem. To na przykład modna w ostatnich miesiącach fryzura pixie cut. Więcej na jej temat dowiesz się z naszego artykułu >> Przeczytaj także:

  Do kogo pasuje Buzz Cut?

  Fryzura na rekruta: dla kogo? – Komu pasuje buzz cut? To dość uniwersalny typ strzyżenia, który podkreśla rysy twarzy i nie wymaga idealnie kulistego kształtu głowy. W wersji klasycznej będzie pasować kształtom owalnym. W przypadku twarzy kwadratowej lub prostokątnej można wykorzystać niektóre wariacje i wykonać np.

  • induction cut.
  • Warto wiedzieć, że ta krótka fryzura nadaje się za to do każdego typu włosów — od zupełnie prostych i cienkich po kręcone i grube, a nawet w przypadku łysienia.
  • Nadmiernemu wypadaniu włosów towarzyszy często dyskomfort i brak pewności siebie.
  • Fryzura w stylu buzz cut, odpowiednio wystylizowana maszynką przy linii czoła, sprawdza się do ukrycia cofającej się linii włosów, czyli zakoli.

  W przypadku mocno wystającej kości potylicznej nie zaleca się robienia ostrych krawędzi pomiędzy krótszymi i dłuższymi włosami. Warto raczej postawić na cieniowanie, które złagodzi ostry kształt tylnej części głowy.

  Jaki kształt ma moja twarz?

  Wiele osób prosiło o porady dotyczące dobierania odpowiednich oprawek okularów. Jako, że temat jest dosyć szeroki postanowiłam rozbić go na dwa posty.1) Ustalanie kształtu twarzy 2) Dobieranie oprawek do kształtu twarzy Dzisiaj zajmiemy się określaniem kształtu swojej twarzy. O okularach jeszcze nie wspominamy, ponieważ poznanie kształtu buzi może się przydać nie tylko w doborze oprawek. Taką wiedzę możemy jeszcze wykorzystać między innymi do: – ustalenia optymalnego dla nas zarysu brwi, – dobrania odpowiedniej fryzury, – korygowania wyglądu twarzy makijażem. Mam nadzieję, że będzie dla Was pocieszającym fakt, że poznanie kształtu swojej buzi jest o wiele prostsze niż ustalenie swojego typu urody. W analizie kolorystycznej wszystko jest względne i zależy od tego jak każda z nas postrzega kolory. Trzeba oceniać czy w danym kolorze jest nam dobrze czy źle, a każda z nas może na to patrzeć z różnej strony. Z kształtem buzi natomiast nie bawimy się w ocenianie tylko posługujemy się określonymi regułami, nie ma miejsca na interpretację, mówimy nie freestylowi. Żadnej ściemy po prostu 🙂 W internecie jest mnóstwo porad na temat, którym się zajmujemy i tak naprawdę ciężko wymyślić coś nowego. Bo to tak naprawdę jest jak matematyka -> 2 + 2 = 4 i nie ma co szukać autora tego równania, nie ma co podważać jego słuszności. Masz określony kształt twarzy i nie ma co dywagować nad innymi kształtami, trzeba po prostu swój kształt zaakceptować. Oto sześć podstawowych kształtów twarzy: 1) podłużny 2) kwadrat 3) okrąg 4) serce 5) diament 6) owal. Aby ustalić swój kształt należy zrobić sobie zdjęcie z całkowicie odsłoniętą twarzą lub stanąć przed lustrem, co jest troszkę mniej dokładne. Włosy powinny być upięte do tyłu. Powinnyśmy obrysować swoją buzię i poprowadzić przez ten obrys dwie linie: pionową (od środka czoła do linii brody) oraz poziomą (biegnącą mniej więcej przez środek nosa) . Do zbadania kształtu twarzy potrzebne nam będzie jeszcze określenie dwóch rzeczy: tego, czy linia naszych włosów jest szeroka bądź wąska i tego, czy nasza dolna szczęka ma spiczasty, zaokrąglony czy bardziej kwadratowy kształt. Jest tylko jeden rodzaj twarzy, przy którym nie potrzebujemy ustalać wyglądu linii włosów i szczęki.1) Twarz podłużna Pierwszym krokiem, przy którym nie trzeba znać zarysu szczęki i szerokości linii włosów jest wykluczenie lub potwierdzenie podłużnego kształtu twarzy. Podłużna twarz to taka, której długość jest o wiele większa niż szerokość. Ponadto w przypadku tego kształtu twarzy szerokość buzi w każdym jej punkcie jest zbliżona – na linii oczu, ust, nosa. Przy podłużnej twarzy nie są istotne inne parametry, gdyż to właśnie długość trzeba optycznie korygować. Zapewne osoby z taką twarzą zdają sobie sprawę z jej kształtu. Buzia jest wyraźnie wąska i takie osoby zazwyczaj wiedzą jakie fryzury i okulary mogą troszkę zniwelować ten efekt. liv_tyler_podłużna_twarz

  Twarz okrągła W przypadku tej twarzy warto postępować podobnie jak z twarzą kwadratową (krótsze boki, dłuższa góra) z tą różnicą, że krój fryzury powinien być nieco bardziej kanciasty. Wszystko po to, żeby nieco zniwelować „krągłości’.

  Jak się obciac fryzury męskie?

  Jak przeprowadzić męskie strzyżenie w domu? – Aby przekazać wam najbardziej rzetelną instrukcję męskiego strzyżenia w domu , postanowiłyśmy skontaktować się z ekspertem, który objaśnił nam cały proces obcinania włosów. Jak zrobić to poprawnie? Zmianę męskiej fryzury w domu powinniśmy zacząć od umycia włosów.

  1. Strzyżenie maszynką rozpocznijmy od wyboru dłuższych nasadek . W ten sposób unikniemy sytuacji, w której zbyt pochopnie skrócimy fryzurę i na uratowanie jej będzie już za późno. Zdecydowanie lepiej jest stopniowo zmniejszać długość nasadki , ustalając pożądany kształt cięcia z osobą strzyżoną.
  2. Dla zachowania właściwych proporcji fryzury n ajkrócej włosy strzyżmy wzdłuż konturu głowy – nad uszami, na karku.
  3. Jeżeli nie czujemy się pewnie w pracy z maszynką, unikajmy dokładnego konturowania. Zachowajmy jednak zasadę, zgodnie z którą przestajemy ciąć krótszą nasadką, gdy czaszka się zaokrągla.

  My proponujemy wam również rezygnację z wykonywania szybkich, chaotycznych ruchów , które w niekontrolowany sposób mogą zepsuć efekt końcowy. Maszynkę przesuwajcie powoli i precyzyjnie. Na koniec nie zapomnij o wyczyszczeniu wszystkich nakładek i maszynki z zalegających na niej włosów.

  Ile kosztuje trwała?

  Jak wygląda, ile trwa i ile kosztuje trwała? – Trwała ondulacja to wydatek mniej więcej od 50 zł do 200 zł. Koszt zależy między innymi od rodzaju trwałej ondulacji, użytych kosmetyków, czy długości włosów. Trwała na długich włosach będzie kosztowała mniej, niż trwała na długich włosach.

  1. Zabieg będzie też dłużej trwać, jeśli włosów jest więcej (czas zabiegu to około 1-2 godziny).
  2. Po umyciu włosów, fryzjer założy na pasma wałki (ich grubość ustalicie wcześniej), zabezpiecza końcówki włosów papierowymi płatkami i aplikuje na włosy płyn do trwałej ondulacji.
  3. Ten specyfik ma w swoim składzie tioglikolowy kwas amoniowy, który sprawia, że przerwane zostają wiązania dwusiarczkowe we wnętrzu włosa.

  To właśnie te wiązania decydują o tym, czy włosy naturalnie są proste, falowane, czy kręcone. Za sprawą kwasu wiązania przerywają się i stają się elastyczne, dzięki czemu można łatwo ukształtować je za pomocą wałków czy innych narzędzi. Płyn musi pozostać na włosach jakieś 20-30 minut, w zależności od zamierzonego efektu oraz od rodzaju włosów.

  Czy irokez jest modny?

  Irokez to fryzura charakteryzująca się wygolonymi bokami głowy i dłuższymi włosami biegnącymi przez środek od czoła aż po kark. Jest dość popularna, zobaczyć ją można u wielu celebrytów, sportowców bądź artystów. Irokez nadaje buntowniczego charakteru, a do tego posiada sporo wariantów, którym nie trzeba poświęcać zbyt dużo uwagi.

  Dla kogo jest to fryzura? Fryzura na irokeza swoje początki ma najprawdopodobniej w kulturze Indian. Irokezi byli ligą plemion indiańskich w skład której wchodzili między innymi Mohawkowie czy Oneidzi. Byli oni świetnymi wojownikami i z pewnością pędzą do boju z tak awangardową fryzurą na głowie budzili przestrach wśród przeciwników.

  Na swój renesans Irokez musiał jednak czekać aż do lat 70-tych i 80-tych XX wieku kiedy nastały czasy subkultury punk. Kolorowe irokezy stały się wizytówką punkowców, a ich najróżniejsze odmiany przewijały się przez imprezy i koncerty tego okresu. Od tamtego czasu męski irokez pozostaje obecny jako popularna fryzura, którą noszą już nie tylko wojownicy czy zbuntowani artyści.

  Czy kobietom podobaja się dlugie wlosy?

  Dziś kolejny artykuł znaleziony w sieci, ale tym razem taki z przymrużeniem oka. Zastanawiałyście się kiedyś jakie włosy u kobiet wolą mężczyźni? Na mojego bloga pewnie niewielu zagląda 😉 ale mimo wszystko pozwolę sobie zaproponować Wam mini sondę (po prawej stronie u góry) na ten temat.

  • Poniżej tradycyjnie fragmenty artykułu i link dla tych co będą chcieli przeczytać go w całości.
  • Pozdrawiam i zapraszam do udziału w sondzie 🙂 „Piękne, długie i zadbane włosy to często marzenie wielu kobiet.
  • Czy długość włosów odgrywa ważną rolę u dziewczyny? Co takiego kryje się w uroku długich warkoczy? Uważa się, że kobiety, które posiadają długie włosy są bardziej atrakcyjne i pociągające.

  Mężczyźni wolą umawiać się na randki z długowłosymi dziewczynami. Wynika to przede wszystkim z tego, że według niektórych z nich, kobiety z długimi włosami wyglądają bardziej kobieco i seksownie. Badania towarzyszące wprowadzeniu na rynek nowego szamponu jednej z wiodących na rynku marek, potwierdziły, że prawie 90 proc.

  mężczyzn uważa, iż kobiety z długimi włosami są bardziej atrakcyjne od tych z krótkimi. Badania pokazują również, że Włosi i Polacy zdecydowanie wola długowłose dziewczęta, z kolei Francuzi, okazują się bardziej powściągliwi w wyrażaniu takich opinii. Coraz częściej można zauważyć pewną rywalizację pomiędzy przedstawicielkami obu grup.

  Z badań wynika, że 56 proc. kobiet uznaje długowłose dziewczyny za niebezpieczne rywalki. Z kolei 86 proc. stwierdza, ze długowłose kobiety wyglądają ładniej i i bardziej kobieco. To właśnie kobiety posiadające długie włosy stają się najpotężniejszymi rywalkami w zdobywaniu upragnionego mężczyzny.

  • Należy stwierdzić, że długowłose postrzegane są, jako te bardziej pociągające, jednak z drugiej strony kobiety z krótkimi włosami uważa się za bardziej inteligentne i “wyzwolone”.
  • Dominuje opinia, że nie uwodzą mężczyzn i w konsekwencji są bardziej lubiane przez inne kobiety.
  • – Nie łatwo jest rozstrzygnąć spór pomiędzy tym, które dziewczyny: krótkowłose czy długowłose są bardziej pociągające.

  Jedynie na podstawie badań możemy w jakiś sposób wywnioskować, które kobiety mają większą przewagę, chociaż z drugiej strony wszystko zależy też od tego, gdzie i kto te badania przeprowadza. Muszę jednak podkreślić, że każdy mężczyzna ma inny gust, więc jedni mogą powiedzieć, że wolą krótkowłose kobiety, a inni, że bardziej pociągające są długowłose.

  Nie jest wcale tak łatwo odpowiedzieć na to pytanie. Krótko mówiąc: co kto woli – stwierdza psycholog Krystyna Migdalakiewicz. Głos mężczyzn w tej sprawie – Jeżeli chodzi o mój stosunek do wyglądu dziewczyny to nie zwracam uwagi na długość włosów. Wydaje mi się, że wszystkie są na na swój sposób piękne.

  Owszem muszę dodać, że jednak zawsze podobają mi się piękne, długie i zadbane włosy u kobiet- wyglądają z nimi jak księżniczki – stwierdza uczeń technikum Damian Twardy. – Lubie dziewczęta z długimi włosami.

  Jaki kolor włosów podoba się kobietom?

  Kolor włosów – jaki jest najbardziej atrakcyjny? – Brunetki, blondynki. jaki kolor włosów najbardziej podoba się płci przeciwnej? Czy mężczyźni wolą kobiety z jasnymi czy ciemnymi włosami? To pytanie zadawał sobie już Karol Darwin w XIX wieku, ale dopiero teraz szczegółowe badania wykazały, że kolor włosów może mieć istotny wpływ na sposób, w jaki jesteśmy postrzegani przez płeć przeciwną pod względem atrakcyjności, młodości i ogólnego stanu zdrowia.

  1. Psycholodzy z Uniwersytetu w Augsburgu w Minnesocie przeprowadzili niedawno badania, aby określić, w jakim stopniu kolor włosów kobiet może wpływać na to, jak widzą je mężczyźni.
  2. Grupie 110 mężczyzn pokazano generowane komputerowo obrazy blondynek, brunetek i kobiet o czarnych włosach różnej długości.

  Analiza wykazała, że zdecydowana większość mężczyzn postrzega kobiety z jaśniejszymi włosami jako młodsze i bardziej atrakcyjne w porównaniu z kobietami o ciemnych włosach. Co więcej, kobiety o blond włosach były zwykle odbierane jako lepsze kandydatki na partnerkę a nawet matkę! Naukowcy podsumowali: Wyniki badań sugerują, że mężczyźni są w stanie dokonywać złożonych ocen dotyczących kobiet i ich potencjału rodzicielskiego w oparciu o dostrzegalne cechy, takie jak kolor i długość włosów.

  Jak zrobić french crop?

  Jak zrobić fryzurę french crop? – Fryzura french crop | atozhairstyles Żeby fryzura wyglądała naprawdę dobrze, ścięcie grzywki wymaga precyzji. Raczej nie obejdzie się więc bez wprawionej ręki barbera. Dobry specjalista dobierze styl cięcia do Twojej twarzy i zadba o to, żeby fryzura miała odpowiednią teksturę.

  • Najlepiej zrobisz, jeśli do barber shopu zabierzesz ze sobą zdjęcie uczesania wykonanego na włosach podobnych do Twoich.
  • Włosy na bokach i z tyłu głowy barberzy ścinają zazwyczaj na krótko.
  • Tutaj możesz zdecydować się tak naprawdę na dwie opcje.
  • Wybierz albo podgolenie na równą długość, albo cieniowanie włosów.

  W drugim przypadku uzyskasz fryzurę french crop fade z efektem delikatnego stopniowania na wysokości skroni. Jeśli chodzi o grzywkę, włosy powinny mieć długość przynajmniej 3 centymetry. Uczesanie z krótszymi kosmykami z przodu twarzy zakrawa już o inny rodzaj cięcia – tzw.

  • fryzura na cezara.
  • Na taką formę możesz postawić w sytuacji gdy np.
  • zależy Ci na wizualnym podniesieniu czoła do góry.
  • Górę uczesania możesz dobrać według własnego upodobania.
  • Popularne są dwie wariacje – pocieniowanie włosów na wierzchu lub przycięcie ich w taki sposób, aby grzywka spływała gładko na czoło.

  Pierwsza opcja wizualnie zwiększy objętość włosów i podkreśli ich teksturę. Druga z kolei sprawi, że całość będzie prezentowała się bardziej elegancko.

  Jak zrobić french crop?

  Jak zrobić fryzurę french crop? – Fryzura french crop | atozhairstyles Żeby fryzura wyglądała naprawdę dobrze, ścięcie grzywki wymaga precyzji. Raczej nie obejdzie się więc bez wprawionej ręki barbera. Dobry specjalista dobierze styl cięcia do Twojej twarzy i zadba o to, żeby fryzura miała odpowiednią teksturę.

  Najlepiej zrobisz, jeśli do barber shopu zabierzesz ze sobą zdjęcie uczesania wykonanego na włosach podobnych do Twoich. Włosy na bokach i z tyłu głowy barberzy ścinają zazwyczaj na krótko. Tutaj możesz zdecydować się tak naprawdę na dwie opcje. Wybierz albo podgolenie na równą długość, albo cieniowanie włosów.

  KLASYCZNE FRYZURY MĘSKIE, KTÓRE ZAWSZE BĘDĄ MODNE I PASUJĄ KAŻDEMU

  W drugim przypadku uzyskasz fryzurę french crop fade z efektem delikatnego stopniowania na wysokości skroni. Jeśli chodzi o grzywkę, włosy powinny mieć długość przynajmniej 3 centymetry. Uczesanie z krótszymi kosmykami z przodu twarzy zakrawa już o inny rodzaj cięcia – tzw.

  • fryzura na cezara.
  • Na taką formę możesz postawić w sytuacji gdy np.
  • zależy Ci na wizualnym podniesieniu czoła do góry.
  • Górę uczesania możesz dobrać według własnego upodobania.
  • Popularne są dwie wariacje – pocieniowanie włosów na wierzchu lub przycięcie ich w taki sposób, aby grzywka spływała gładko na czoło.

  Pierwsza opcja wizualnie zwiększy objętość włosów i podkreśli ich teksturę. Druga z kolei sprawi, że całość będzie prezentowała się bardziej elegancko.

  Jak obciąć włosy u mężczyzn?

  Jak przeprowadzić męskie strzyżenie w domu? – Aby przekazać wam najbardziej rzetelną instrukcję męskiego strzyżenia w domu , postanowiłyśmy skontaktować się z ekspertem, który objaśnił nam cały proces obcinania włosów. Jak zrobić to poprawnie? Zmianę męskiej fryzury w domu powinniśmy zacząć od umycia włosów.

  1. Strzyżenie maszynką rozpocznijmy od wyboru dłuższych nasadek . W ten sposób unikniemy sytuacji, w której zbyt pochopnie skrócimy fryzurę i na uratowanie jej będzie już za późno. Zdecydowanie lepiej jest stopniowo zmniejszać długość nasadki , ustalając pożądany kształt cięcia z osobą strzyżoną.
  2. Dla zachowania właściwych proporcji fryzury n ajkrócej włosy strzyżmy wzdłuż konturu głowy – nad uszami, na karku.
  3. Jeżeli nie czujemy się pewnie w pracy z maszynką, unikajmy dokładnego konturowania. Zachowajmy jednak zasadę, zgodnie z którą przestajemy ciąć krótszą nasadką, gdy czaszka się zaokrągla.

  My proponujemy wam również rezygnację z wykonywania szybkich, chaotycznych ruchów , które w niekontrolowany sposób mogą zepsuć efekt końcowy. Maszynkę przesuwajcie powoli i precyzyjnie. Na koniec nie zapomnij o wyczyszczeniu wszystkich nakładek i maszynki z zalegających na niej włosów.

  Jaka fryzura na zakola?

  French crop – Jeśli masz zakola – fryzura, która może Cię zainteresować i jest dość oryginalna to french crop . Jej cięcie i ogólne założenie jest wprost stworzone dla facetów z zakolami. Polega ono na wizualnym połączeniu boków włosów z grzywką przy zachowaniu wysokiego fade-u.