Jaka Fryzura Do Brody?

Jaka Fryzura Do Brody
Włosy do brody – fryzury – Jaka fryzura do brody będzie najodpowiedniejsza ? Nie ma tu uniwersalnej odpowiedzi. W tym przypadku należy kierować się następującymi wyznacznikami: długość brody, kształt i obfitość zarostu, stylizacja. Najważniejszy czynnik to ten ostatni. Włosy do brody, z grzywką – potrafią zmienić wygląd naszego oblicza. Krótki i skromny zarost nie występujący na całej brodzie np. kozia bródka najlepiej współgra z krótką fryzurą . Kilkudniowy zarost świetnie zaś się komponuje zarówno z dłuższymi, jak i krótszymi włosami. Łysina też może być spójnym elementem twarzy z zarostem. Do łysej głowy świetnie pasują obfite, ale dobrze przystrzyżone brody.

Komu nie pasuje łysina?

Komu pasuje łysa głowa? – Fryzura na łyso u mężczyzny będzie pasowała praktycznie każdemu, kto nie posiada mocnych defektów skóry głowy. Odradzam także całkowite golenie głowy każdemu, kto ma problem z wszelkiego rodzaju podrażnieniami skóry i wypryskami na niej czy ropniami.

 1. Na łysej głowie można także zrobić eleganci tatuaż, co tylko podkreśli Twój już i tak wyjątkowy styl.
 2. Dobierz jednak wzór do siebie, zero sztampowych i oklepanych obrazków z internetu.
 3. Fryzura na łyso mocno podkreśli Twoje rysy twarzy oraz oczy.
 4. Nie uwierzysz, ale do osiągnięcia celu dzieli Cię tylko kilka kroków.

Dzięki kilku akcesoriom stworzysz swój męski wizerunek.

 • Do całkowitego golenia głowy używać elektrycznej maszynki do strzyżenia. Najlepiej z jak najmniejszą długością.
 • Używasz jej zaczynając ciąć od czoła do czubka głowy małymi paskami. Powoli przechodzi płynnie zgodnie z ruchem wskazówek zegara do strefy skroniowej i potylicznej.
 • Na końcu ogol okolice szyi i uszu.

Łysa głowa u mężczyzn od dawna prezentuje się dobrze. Jest modna cały czas, w przeciwieństwie do fryzur męskich, które przemijają. Nie jest również wymagająca, bo jedynie wystarczy regularnie przycinać odrastające włosy i pielęgnować skórę głowy. Są badania, które dowodzą, że kobietom podoba się łysy facet z brodą.

Czy każdemu pasuje broda?

Dlaczego dobranie stylu zarostu ma znaczenie? – Broda nie każdemu pasuje, tak samo, jak nie każdemu pasują długie włosy, tatuaż albo koszula w kratę, a ślepo podążając za modą można przypadkiem nieco nadszarpnąć swój wizerunek. Dlatego warto zastanowić się nad tym czy i jaką brodę zapucić .

 • Niektóre style wymagają osobistej charyzmy i odpowiedniego wyglądu, by nie wystawić się na śmieszność.
 • Weźmy na przykład taki zwykły, prosty wąs – jednemu będzie on pasował, a do innego przylgnie wizerunek „typowego Janusza”.
 • Gęsta, długa broda u jednego mężczyzny będzie prezentowała się okazale, nadając twarzy lumberseksualnego wyglądu, a ktoś inny będzie wyglądał po prostu niechlujnie.

Pamiętajmy też, że na genetykę nie mamy wpływu i nie każdy będzie miał bujną brodę z obfitymi bokobrodami.

Czy łysemu pasuje broda?

Łysy z brodą: rodzaje fryzur – Kobiety lubią łysych mężczyzn z broda, pod warunkiem, że są dobrze wystylizowane i dobrze wyglądają. Obecność brody pomoże ukryć problemy z wyglądem, wizualnie skorygować kształt. Jeśli prawidłowo wymodelujesz brodę, łysienie związane z wiekiem staje się przywilejem wyglądu osoby.

Jak zarost zmienia twarz?

Twarz okrągła – Najlepszych przykładem mężczyzny z okrągłą twarzą jest Leonadro Di Caprio. I pewnie domyślasz się już, na czym trzeba się skupić w tym przypadku. Skoro w przypadku twarzy kanciastych zarost miał zmiękczyć rysy, to tutaj będzie odwrotnie. Źródło: youmedia. it, promipool. com, gq. com Jeżeli, jak Leonardo Di Caprio, masz okrągłą twarz, masz dwa rozwiązania:

  wybrać brodę mocno wykonturowaną zapuścić długą, najlepiej epicką brodę

Jeśli nie jesteś fanem epickich bród, wybierz kozią bródkę. Najlepiej żeby mimo wszystko było nieco dłuższa – i koniecznie mocno zarysowana. Marzy Ci się długa i gęsta broda ? Jeszcze lepiej! Pamiętaj, żeby przy okrągłej twarzy wyeksponować centralną część i przyciąć zarost na policzkach.

Jakie dziewczyny lubią łysych?

Łysina wcale nie kojarzy się kobietom ze starością i utratą sił. Wręcz przeciwnie. Łysym mężczyznom przypisuje się pewność siebie i skłonności do dominacji. Te cechy są dla kobiet bardzo atrakcyjne i pociągające. Badania na ten temat prowadził doktor Albert Mannes z Uniwersytetu Pensylwania. Bruce Willis w filmie “Niezniszczalni” Wystarczy spojrzeć na takich aktorów jak Bruce Willis czy Vin Diesel, aby przekonać się, że łysina jest bardzo męska i sexy.

Jak golić bąki?

Konserwacja – Na koniec, nie mniej istotne jest utrzymanie. Zacznijmy od tego, w jaki sposób utrzymać równą długość tych baków. Mój słynny test “palca wskazującego” działa bezbłędnie za każdym razem! Przyłóż oba palce wskazujące pod lewym i prawym bakiem.

 • Spojrzyj w lustro i sprawdź, który palec znajduje się wyżej od drugiego.
 • Jeśli podoba Ci się długość przy wyżej położonym palcu, przycinaj stopniowo dłuższy bak (sprawdzając jednocześnie testem “palca wskazującego”), aż długości się wyrównają.
 • Najprostszy sposób, aby utrzymać je w ryzach (bez względu na kształt lub rozmiar) to użycie pary przycinarek.

Pozwolą Ci nie tylko stworzyć, lecz także utrzymać pożądaną długość. Ponieważ baki mogą być kombinacją zarostu i włosów, weź pod uwagę przycinanie ich co 2-3 dni. Aby krótko przyciąć włosy, zacznij od osłony o najwyższym numerze i stopniowo zmniejszaj rozmiar do pożądanej długości, przycinając do góry (od szczęki do skroni), aby usunąć nadmiar zarostu.

You might be interested:  Gdzie Wysłać Włosy?

Czy broda pogrubia?

Jak dopasować brodę do twarzy? – Jak pewnie już zdajesz sobie sprawę, tak jak nie każda fryzura pasuje do każdego mężczyzny, tak samo jest z brodami. Zobacz zatem, jaka broda pasuje idealnie do kształtu Twojej twarzy, aby zachować jej jak najlepsze proporcje. Pamiętaj, że broda ma uzupełnić i wyrównać proporcje kształtu twarzy.

 • Broda do owalnej twarzy

Można powiedzieć, że jesteś zwycięzcą! A tak zupełnie szczerze: zaletą twarzy owalnej jest to, że każdy rodzaj brody czy zarostu pasuje do niej idealnie. Nie musisz się martwić, że w którymś miejscu powinna być węższa, inaczej przycięta. To, na czym powinieneś się skupić, to stricte pielęgnacja.

 • Broda do prostokątnej twarzy

Jeśli zastanawiasz się, jaka broda do kształtu twarzy jakim jest prostokąt to musisz wiedzieć, że z pewnością nie powinieneś utrzymywać zarostu, który ją wydłuży czy poszerzy. Zarost powinien być krótszy, dzięki temu twarz nabierze łagodniejszego wymiaru.

 • Broda do okrągłej twarzy

W przypadku okrągłej twarzy bardzo istotną rolę odgrywa jej pielęgnacja. Nieestetyczna, rozwichrzona broda powoduje pogrubienie okrągłej twarzy. Najbardziej polecanym rodzajem brody jest “kózka”. Zarost równy na całości twarzy, zaś wydłużenie brody na podbródku.

 • Broda do trójkątnej twarzy

Zapytasz, jaka broda do kształtu twarzy mi będzie pasować? A no proszę bardzo! Wąsy z krótką brodą lub zarostem. W przypadku twarzy trójkątnej należy odwrócić uwagę od zbyt szerokiego podbródka . Jesteśmy w stanie to zrobić, kierując uwagę na wąsy. Zarost na policzkach nie powinien być zbyt obfity, ponieważ tylko uwydatni te i tak szerokie policzki.

 • Broda do twarzy w kształcie serca

W przypadku tego kształtu twarzy doskonale sprawdzi się broda typowego drwala. Niekoniecznie ogarnięta, wypielęgnowana. Chodzi o to, że wąskie policzki spokojnie możesz “poszerzyć” naturalną brodą. Nie zapomnij jednak o wąsach i dłuższym podbródku. A więc – niech broda rośnie!

 • Broda do kwadratowej twarzy

Jaka broda do kształtu twarzy kwadratowej? A no taka, która nie poszerzy jej jeszcze bardziej. Z pewnością skupić powinno się na podbródku, który można wydłużyć za pomocą koziej bródki.

 • Broda do diamentowej twarzy

W przypadku diamentowej twarzy bardzo ważne jest utrzymanie włosów na policzkach w celu wyrównania rysów twarzy . A więc jest to miejsce, które nie powinno znajdować się w pobliżu golarki. Jaka broda do kształtu twarzy?Jaka broda w 2022?

„Trzydniowy zarost” – modna broda od wielu lat – Niezmiennie w 2022 królował będzie dalej krótki zarost trzydniowy. Każdy z nas co najmniej kilka razy w życiu pozwolił sobie na zapuszczenie kilkudniowego zarostu . Często przez wielu kojarzony jest on z swego rodzaju niechlujstwem. Jednak czasy sę zmieniają i dzisiaj nawet przez Kobiety zarost jest mile widziany i atrakcyjny.

Jaką długość zarostu?

Jak stylizować kilkudniowy zarost – Nie ma łatwiejszego stylu zarostu niż ten. Szybki, stylowy i łatwy w utrzymaniu: to świetny styl zarostu pasujący do dowolnego kształtu twarzy, zwany inaczej „3-dniową brodą”, świetny dla każdego mężczyzny, sprawdzony na każdą okazję.

Kilkudniowy zarost może sprawić również, że młodzieńcza twarz zyska dojrzały wygląd. Bez względu na to, jak mało wysiłku wymaga, styl ten powinien wyglądać naturalnie i schludnie, a nie tak, jakbyś zapomniał się ogolić. I tu wkraczają do gry porady stylizacyjne od firmy Braun. Oto cała wiedza, jakiej potrzebujesz, aby uzyskać tę elegancką, bezproblemową, łatwą w wykonaniu i prostą jak parasol stylizację.

Krok 1. Wybierz długość kilkudniowego zarostu Wskazówka: Etapami trymuj brodę, aż dojdziesz do odpowiedniej dla siebie długości Najpierw na trymer do zarostu Braun załóż nasadkę 1-10 mm i wybierz preferowaną długość włosa na precyzyjnej podziałce. Jeśli nie jesteś pewny, jaka długość pasuje do Twojej twarzy, zacznij od dłuższego ustawienia na 3 mm i stopniowo przycinaj brodę.

Stopniowe redukowanie ustawienia co 0,5 mm pomoże Ci dojść do preferowanej długości. Zwróć jednak uwagę, że każda długość wymaga ujednolicenia na całym obszarze brody. Krok 2. Trymuj brodę pod włos za pomocą trymera precyzyjnego Wskazówka: Elegancki kilkudniowy zarost ma zwykle długość od 1 do 3 mm Po wybraniu długości i wyrównaniu całej brody osiągniesz schludny efekt trzydniowej brody.

Trymuj po całości, pod włos, przy użyciu trymera do zarostu i nasadki. Najlepiej co jakiś czas sprawdzać wykonanie, aby upewnić się, czy nie opuściłeś jakiegoś obszaru. Nie przejmuj się, że nie uzyskałeś jeszcze tego efektu perfekcyjnego przycięcia; na tym etapie chodzi tylko o dobranie właściwej długości całego zarostu.

Nie zapomnij sprawdzić, czy oba boki pierwotnej brody są równe i czy nie zostały jakieś obszary włosów o innej długości. Krok 3. Kształtuj kilkudniowy zarost Wskazówka: Zakończ linię włosów między górną a dolną granicą jabłka Adama Po wyrównaniu kilkudniowego zarostu pora oporządzić obszar na szyi. Najpierw zdejmij nasadkę z trymera do zarostu i etapami trymuj zarost od dołu w górę.

Zwykle zarost wygląda najlepiej, gdy linię włosów zakończy się między górną a dolną granicą jabłka Adama. Stosuj uważne, powolne, płynne pociągnięcia. Trymowanie od linii włosów do zewnątrz zabezpieczy Cię przed przypadkowym zgoleniem konturu brody. Dzięki temu uzyskasz ładną, uporządkowaną, prostą linię, idealną dla okolic pod podbródkiem i przy linii szczęki.

Krok 4. Golenie na gładko podkreśli efekt Wskazówka: Aby ogolić się możliwie gładko, użyj dołączonej golarki Gillette Teraz pora na ogolenie na gładko obszaru wokół brody. Aby uzyskać gładki efekt golenia bez zbytnich kłopotów, możesz użyć golarki Gillette dołączonej do zestawu trymera do zarostu BeardTrimmer od firmy Braun.

Przygotuj skórę, ochlapując ją ciepłą wodą i nakładając piankę do golenia. Gol się pod włos pojedynczymi, płynnymi pociągnięciami, aż skóra poza obrębem wąsów będzie gładka i całkiem pozbawiona włosów.

You might be interested:  Ile Włosy Rosną Na Dzień?

Jaki kształt zarostu?

Broda do twarzy prostokątnej – Twarz prostokątna jest długa, dlatego warto ją optycznie nieco skrócić. Zarost powinien być więc tak dobierany, żeby wyrównać proporcje, a więc nadać twarzy bardziej okrągły kształt. Możesz zdecydować się na mały kilkudniowy zarost . Jeśli wybierzesz długą brodę to zapuść ją dziko i przytnij później aby policzki i centralna część brody była tej samej długości.

Czy warto ogolić się na łyso?

10. Łysa głowa to bardzo dobra i wygodna zaleta podczas upalnych wakacji – Pewnie nie raz zdarzyło Ci się nadmiernie spocić podczas letnich, upalnych dni. Włosy też się pocą, a co za tym idzie, zaczynają wyglądać nieświeżo i niesfornie oraz zwijają się w nieeleganckie strąki.

 1. Zapobiegnij temu w łatwy i szybko sposób.
 2. Po prostu pozbądź się włosów na głowie i już nigdy więcej nie przejmuj się ich nieładnym wyglądem.
 3. Całkowity brak włosów to również spora wygoda podczas wakacyjnych wyjazdów nad morze, czy nad jezioro.
 4. Po relaksującej i przyjemnej kąpieli lub po wyczerpującym pływaniu po prostu wychodzisz z wody, wycierasz głowę w ręcznik i już ! Nic z Twojej głowy nie kapie i nie wywołuje nieprzyjemnych dreszczy z zimna.

Warto ogolić się na łyso, chociażby dla tej wakacyjnej wygody.

W jakim wieku gęstnieje zarost?

Gęsta broda kontra ludzka natura – Zanim przejdziemy do konkretnych sposobów, pomogę Ci poznać źródła problemów, które mogą sprawiać, że Twoja broda nie zachwyca gęstością. Musisz pogodzić się z tym, że to natura dyktuje warunki. O tym, czy uda Ci się doczekać porządnego zarostu, w dużej mierze decydują Twoje geny.

Nie każdy ma zapisane w swoim kodzie DNA „epicka, gęsta broda”. Żeby ocenić swoje szanse, najlepiej zerknij na zdjęcia ojca albo dziadka. Jeśli któryś z nich był posiadaczem konkretnej brody, możesz być dobrej myśli. Jeszcze wszystko przed Tobą! W przypadku gdy nie masz naturalnych predyspozycji do wyhodowania bujnej brody, musisz postawić na cierpliwość.

Broda gęstnieje z wiekiem, dlatego jeśli 30-te urodziny dopiero przed Tobą, daj sobie i swojej twarzy czas, a pewnego dnia zauważysz, że dotychczas puste miejsca zaczną się wypełniać włosami. Rzadki zarost na starcie nie musi zresztą być złą wróżbą na przyszłość. Keanu Reeves z zarostem | elintransigente. com Czasem największym wrogiem w walce o gęstą brodę może okazać się też Twój własny organizm. Jeśli o niego nie dbasz, w efekcie osłabi Twój zarost i wykorzysta go jako czytelny komunikat – wołanie o pomoc. Brak aktywności fizycznej, niezdrowa dieta, nieustanne nerwy i brak snu to złe nawyki, które ostatecznie przełożą się na mizerny stan Twojej brody.

Czy zgolić brodę?

Mit nr 3. Pracodawca może kazać Ci zgolić brodę – prawda/ fałsz Tutaj niestety Cię zmartwimy. Pomimo tego, że żadne przepisy nie regulują wielkości zarostu czy konieczności jego zakrywania, tak jak to się dzieje w przypadku włosów, pracodawca może kazać zgolić Ci brodę, ale tylko jeśli zgolenie zarostu jest obiektywnie uzasadnione i absolutnie wymagane przez charakter pracy.

Do takich obiektywnych uzasadnień zaliczamy względy higieniczno-sanitarne oraz jeśli w analizie ryzyka zawodowego zostało wykazane, iż zbyt długa broda może stanowić zagrożenie przy pracy z maszyną posiadającą elementy ruchome. W takim przypadku pracodawca może nakazać zakryć brodę, a w ostateczności zgolić lub skrócić zarost.

Zatem wszystko zależy od charakteru pracy i w większości przypadków nie będziesz musiał golić zarost, a czasami wystarczy go tylko zakryć. Pamiętaj, że Twoje bezpieczeństwo podczas pracy jest najważniejsze. W tym przypadku ważniejsze nawet niż Twoja broda.

Do którego roku życia rośnie broda?

5. Tylko wybrani mają epickie, gęste brody. Inni muszą nosić to, co mają. – To akurat typ mitu, w którym jest ziarno prawdy. Dzieje się tak, ponieważ każdy z nas odziedziczył po swoich przodkach jakąś pulę genów. Niektórzy z nas mają 1,9 m wzrostu. Inni są mezomorfikami, którzy łapią masę mięśniową szybciej niż Ferrari F430 przyspiesza do setki.

 • Jeszcze inni mają wrodzony talent do języków, czy gry na gitarze.
 • I z brodą nie jest inaczej.
 • Każdy z nas ma określone predyspozycje do zapuszczania zarostu, a co za tym idzie – potencjał drzemiący w jego brodzie.
 • Jedni w wieku 17 lat będą wyglądali jak młodsze wcielenie Józka Piłsudskiego.
 • Inni będą musieli poczekać na przyzwoitą brodę do 20-kilku lub prawie 30 lat.

Jednak nie dajcie się zwieść obiegowej opinii, że jesteście skazani na to, co dała Wam natura i niewiele w tej kwestii da się zrobić. Prawda jest taka, że podobnie jak z każdej kobiety da się zrobić niezłą laskę, tak z każdej brody można wyciągnąć jej brodatą moc i sprawić, że będzie ona wzbudzała zazdrość wśród innych brodaczy.

You might be interested:  Jak Wiązać Włosy Gumką?

Co kobiety myślą o łysych facetach?

To pytanie pewnie zadaje sobie każdy mężczyzna, wiedząc, że któregoś dnia zapewne zacznie łysieć. Zwłaszcza jeśli stojąc przed lustrem rano, wpatruje się w swoje odbicie i widzi więcej włosów na policzku niż na głowie. Cóż można pomyśleć? Pewność siebie znika tak szybko, jak znikają włosy z głowy.

 1. Ale to tylko myśli mężczyzny, a przecież w kwestii męskiej atrakcyjności więcej do powiedzenia mają panie – to w ich głowach kryje się odpowiedź na tytułowe pytanie.
 2. Chcąc dowiedzieć się, co kobiety myślą o łysych mężczyzn, postanowiliśmy zajrzeć do internetu i znaleźć wypowiedzi kobiet na ten temat.

Takie przeglądanie sieci może naprawdę wciągnąć i zająć kilka nocy. Oto kilka wniosków: Różnica pomiędzy łysiną a zanikającymi włosami Kobiety wypowiadające się w internecie przede wszystkim podkreślają różnicę w odbiorze mężczyzny z łysiejącą głową i rzednącymi włosami, a po prostu łysą czaszką.

 1. To dwa różne momenty utraty włosów.
 2. Ich zdaniem łysa głowa to albo ostatnie stadium łysienia, albo decyzja wizerunkowa .
 3. W jednym z ostatnio opublikowanych numerów „Social Psychological and Personality Science” (http://spp. sagepub.
 4. com/) można znaleźć artykuł dowodzący, że łysi mężczyźni, którzy sami zadecydowali o ogoleniu głowy, są postrzegani jako bardziej męscy, silniejsi psychicznie, a czasami nawet wyżsi.

W ankiecie dla kobiet na stronie nextavenue. org wiele odpowiadających pań pozytywnie komentowało łysienie. W większości przypadków komentarze zaczynały się od odpowiedzi „nie zwracam uwagi na łysinę”, a kończyły na „łysi są szalenie seksowni”. Nie ma żadnych wątpliwości, że w dzisiejszym świecie także od mężczyzn wymaga się dbałości o wygląd , ale ewidentnie dla większości kobiet wygląd fizyczny jest mniej ważny od osobowości.

 1. Bądź dumny z tego, co masz To wszystko prowadzi do wniosku, że kobiety wolą mężczyzn nieukrywających swoich „mankamentów”, odważnie znoszących to, co otrzymali od losu.
 2. Tupecik, zaczeska z resztek włosów czy peruka zdecydowanie nie są męskie.
 3. W przeciwieństwie do odważnego kroku, którym może być zgolenie z głowy resztek włosów, i np.

poddanie się zabiegowi mikropigmentacji. Kobiety lubią u mężczyzn pewność siebie i dlatego należy odnaleźć w sobie przekonanie, kim się jest i jak chce się wyglądać. Bo przecież nasz wygląd powinien mówić, że jesteśmy dumni z siebie (nawet gdy sądzimy, że to trudne wyzwanie).

Co myślicie o łysych?

4. Brak łupieżu oraz zmartwień, a także rezygnacja z niepotrzebnych teraz wizyt u fryzjera – W telewizji często spotkasz się z wieloma reklamami cudownych szamponów i odżywek do włosów, które obiecują Ci, że pomogą Ci całkowicie pozbyć się łupieżu. Jednak jeżeli jesteś łysy, kompletnie nie musisz się o to martwić, co za tym idzie, nie nabierzesz się także na tanie chwyty reklamowe i nie wydasz niepotrzebnie pieniędzy na dodatkowe kosmetyki.

 1. Bycie łysym jest naprawdę zdrowe i wygodne, oraz zapewnia wolność od łupieżu.
 2. Dodatkowo, co również jest korzystne dla Twojego czasu i portfela, od dziś nie będziesz musiał regularnie odwiedzać fryzjera, co bardzo często bywa kłopotliwe.
 3. Powszechnie wiadomo, że fryzura powinna być dopasowana do kształtu twarzy oraz innych cech anatomicznych.

Posiadając łysą głowę, będziesz mógł uniknąć tego problemu, oraz niepotrzebnych spekulacji na temat, co bardziej będzie pasowało do Twojej twarzy.

Czy łysi faceci są przystojni?

Bez włosów, bez kompleksów – Studenci obu płci zostali poproszeni o dokonanie oceny zdjęć mężczyzn łysych i owłosionych w trzech kategoriach: atrakcyjności, pewności siebie i dominacji. Wyniki były dość jednoznaczne – we wszystkich trzech kategoriach zdecydowanymi zwycięzcami okazali się mężczyźni bez włosów. Jason Statham Jason Statham Respondenci oceniali, że zarówno naturalnie łysi mężczyźni jak i ci pozbawieni włosów w Photoshopie, wyglądają na bardziej męskich i dominujących niż mężczyzn z włosami. Z czego to wynika? Naukowcy tłumaczą to m. in. tym, że ogolone głowy są charakterystyczne dla mężczyzn, którzy wykonują “typowo” męskie zawody, w których liczy się siła i dominacja. Janusz Chabior KAPIF. pl Poza wymienionymi “zaletami” bycia łysym, z badań wynikało też, że mężczyźni bez włosów postrzegani są jako starsi średnio o cztery lata niż w rzeczywistości. książę William Fot. Matt Dunham/AP/Agencjagazeta Choć o gustach się nie dyskutuje, to trudno nie zgodzić się z wynikami badań. Łysi panowie mają w sobie coś pociągającego. . Zinedine Zidane RAFAEL MARCHANTE/REUTERS Który łysiejący mężczyzna jest Waszym ulubieńcem? To cię zainteresuje: Teściowa i synowa, konflikt nie do pogodzenia? “Zwykle wtrącają się osoby, które nie mają własnego życia” Znana dziennikarka pokonała raka piersi i apeluje: Pomagajcie, jak umiecie, czasem wystarczy po prostu być Sprawdź się w QUIZIE: Te ubrania były popularne w PRL, dziś trochę o nich zapomnieliśmy.

Czy łysy facet może być atrakcyjny?

Twój partner zaczyna łysieć? Z pewnością nie jest zadowolony z tego faktu, być może Ty również. Nic przecież nie trwa wiecznie. Istnieje jednak coś, co z pewnością poprawi mu nastrój. Jeśli od zawsze preferował brak bujnej czupryny, te wieści tylko go podbudują.

 1. Ostatnie badania wskazują, że łysi mężczyźni są bardziej atrakcyjni i pewni siebie. Albert E.
 2. Mannes z Uniwersytetu z Pensylwanii przeprowadził trzy badania, w których obserwował łysych mężczyzn i sprawdzał jak są postrzegani.
 3. Naukowcy pokazywali uczestnikom badań zdjęcia osób z owłosieniem oraz bez.
 4. Ich zadaniem było opisanie bohaterów fotografii oraz określenie, która fryzura podoba im się bardziej.

Swoją decyzję musieli uzasadnić. Werdykt był jednoznaczny. Łysi mężczyźni są uważani za bardziej charyzmatycznych, bardziej męskich, umięśnionych, silniejszych i bardziej pewnych siebie. Ale uwaga. Nie wszyscy! Częściowe łysienie daje zupełnie odwrotny efekt.